Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bellusia

wakacje - biura podróży - 7 dni jak wygląda w praktyce

Polecane posty

Gość bellusia

mam pytanie jak leci się z biurem podróży, gdzie pisze ze pobyt jest 7 dni, to jak się to liczy, czy w praktyce jest to 5 dni + np. popołudnie i rano ostatniego dnia, czy jak to biura praktykują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak jak rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellusia
czyli jak w itace piszą, że 8 dni, to jest "szansa", żeby było 6 + 2, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellusia
a może są jakieś biura, które nie oszukują klientów i są wyloty rano, żeby mieć przynajmnie pół dnia i wylot też popołudniu? Macie jakieś pozytywne (lub negatywne dla przestrogi) doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze z itaki
i np jak wyjazd wieczorem to wracasz rano i odwrotnie, raczej wszedzie to samo teraz bylam z thomasa cook i bylo to samo, po prostu jedni wyjezdzaja inni przyjezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetti*26
ja byłam 7 dni w Egipcie wylot niedziela godz 14 powrót niedziela godz 6 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellusia
Anetti - z jakiego biura? rozumiem, że tą 6 rano wliczali jako 1 dzień? na ile dni była oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
Wszystko zależy od kierunku, terminu, umów z przewoźnikiem, mniej od biura - bo bardzo często samoloty są łączone. Doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj ok. 14, więc jaki sens ma wylot rano? żeby czekać na recepcji parę godzin aż pokoje będą dostępne? Z kolei doba hotelowa kończy się o 12tej, jeśli wylot jestwieczorem/ w nocy, to pokój trzeba zwolnić i czekać na walizkach. Najgorsza opcja ze wszystkich możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA KORNACKA
Mój poprzednik dobrze mówi. Poza tym w hotelach muszą mieć jeszcze czas na posprzątanie i przygotowanie wszystkiego dla nowych gości. Więc to jak najbardziej normalna rzecz. Co do ofert biur podróży to fajne kierunki i hotele objęte promocjami można zarezerwować w Itace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z biura podróży korzystałam jak dotąd tylko w przypadku obozów i kolonii (ok-tours, swoją drogą), nigdy nie musiałam zastanawiać się nad takimi sprawami, wszystko mają dość rzetelnie opisane, nawet na stronie internetowej... cóż, jak widać są firmy i firemki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, biuro powinno podawac takie informacje w ofercie. My w tym roku jedziemy z Funclubem do Grecji na 13 dni i mamy wszystko dokladnie rozplanowane, tj. podali jakiego dnia wyjzezdzamy, ile trwa podroz, potem ktorego dnia sie wymeldowujemy z hotelu itp. Myslalam, ze wszystkie biura tak podaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×