Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ania2011 - tak z tą pracą w domu właśnie jest, jeśli ludzie czegoś nie widza to dla nich po prostu tego nie ma. Rozumiem cię doskonale. Jeśli prowadzisz własną działalność to zarabiasz na siebie sama a to już jest duża presja. Wiesz, w biurze jest fajnie, wychodzisz i zostawiasz pracę z biurkiem. Z własną działalnością się tak nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENI_35 - nie mam przepisu, zamówiłam to w jakiejś restauracji w Austrii. Ale jestem specem w kuchni i mam talent kulinarny więc z pewnoscią uda mi się to odtworzyć. Powiem ci jak to mniej więcej wyglądało. Był to jakby filet właśnie z kaczej piersi. Był w panierce. Leżał na kiełkach, dość gruba warstwa tych kiełek była ale nie były one w jakimś specjalnym sosie. Filet był zrobiony jak schabowy ale pokrojony w paski, cienkie paski. A kiełki zdaje się, że były lekko smażone w tym oleju w którym dochodził filet, czuć w nich było sos sojowy ale nie było go zbyt wiele, był ledwo wyczuwalny, wydaje mi się, że przyprawione były te kiełki też troszkę czosnkiem. Jeśli dzisiaj zrobię to wam jutro zdam relację jak wyszło. Szczerze mówiąc u mnie będzie to kurczak na kiełkach, bo piersi z kaczki jeszcze w sklepie nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze bo już za 3 tygodnie przylatuje mój MĄŻ!! Ja od 3 lat mieszkam w Irlandii ale od kilku miesiecy jestem w Polsce bo przylecieliśmy na Nasz Ślub i dzień przed trafiłam do szpitala z krwotokiem i rozpoznaniem krwiak w macicy! Na szczęście już się zresorbował i 1 stycznia wracam wraz z mężem do Irlandii!! Pozdrawiam wszystkie kobietki oczekujące swoich Maleństw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy naprawdę jesteście oszalałe!!! krótka chwila, i już 3 strony naskrobałyście :) Dzisiaj, mimo trzaskającego mrozu zmobilizowałam się i poszłam do laboratorium na badania. Niestety wyniki dopiero we wtorek :( W drodze powrotnej oczywiście zajechałam do H&M i nabyłam drogą kupna dwie bluzeczki ;) nie mogłam się oprzeć hehe Moje L4 kończy się pojutrze i od poniedziałku idę znów do pracy. No ale, że jest spokojna biurowa to nie narzekam, póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZALONE KOBIETY - bo nie nadrabiam z czytanie i pisaniem. Wiec tak - wszystkie te zlosnice, ktore oskarzaly nas, ze jestesmy niemile i nia da sie do nas wkrecic maja zywy przyklad. Kropeczka Miedzy Brwiami - pisze niedlugo i jak sie ladnie dogaduje hi hi wystrczy chciec - prawda Kochana? :) po kolei od wczorajszej wizyty to taka zla chodze. dzien z przygodami milam niemilosierny, autobus sie rozkraczy gdzies na jakims 'osiedlu' ani widu ani slych przystanku, ani stacji metra - myslalam, ze nie dotre do szpitala... jak wreszcie dotaralam, jak juz pisalam wczesniej jakas mloda,niedoswiadczoba polozna, ktora nie wiedzila co sie w okol nij dzieje. aha wlasnie spytalam czy moze zmienic mi sie grupa krwi bo zawsze mialam AB a z ich wynikow wyszlo mi B i co teraz. Opiepszylam ich bo w koncu podpisalam zgode na transfuzje krwi w razie 'w' i co? zabic mnie chca? wiec zarzadalam ponowienia badania. to tez trafilam na jakos lelawa dziewuche nie umiala mi sie wkluc i mam rece poklute jak jakin narkoman conajmniej grrr :/ Eni wypraszam sobie ze 57 kg przy wzroscie 170 to malo. ja teraz mam 51,5 kg i mam tez 170 :) he he i przytylam juz od poczatku ciazy 2kg. No autentycznie zaczynam czuc sie jakos tak sloniowato :) dziwnie tak hi hi ale moge tyc nie mam nic przeciwko byle Maluch byl zdrowy i rosl . O MASAKIRA - MUSZE OPOWIEDZIEC WAM MOJ SEN no tak w skrocie snilo mi sie, ze bylam juz na porodowce i powiedzino mi, ze bedzie córcia a tu bach urodzilam chlopaka i zaczelam krzyczec, ze to nie moje dziecko, zeby zabrali tego chlopca i oddali mi córe, co oni z nia zrobili? masakra jakas - bo wiecie ja mam jakies takie przeczucie, ze bedzie dziewczynka, ale nie wiem czy to dlatego, ze chcialabym dziewczynke czy to takie 'prawdziwe' porzeczucie. Mam wizyte 22 grudnia i powinnam sie dowiedziec juz plec, nie moge sie doczekac, zeby tylko histerii nie odstawic :) poza tym zrobilam pierwszy zakup dla maluszka - taki a'la kombinezonik mieciutki i cieplutenki (kolor uniwersalny :)) i zestaw butelek z aventa. dziwny ten moj zakup ale tak wyszlo. jak tylko dowiemy sie plec to zaczynamy zakupy. wozek kupimy kolo marca raczej, a kolyske juz mamy (u znajomej). poki co znow musze uciekac, dzis nieszczesny pierwszy i rachunki poplacic biegne na ten snieg nom troche popisalam ale niedlugo wroce i popisze jesczze bo sie nie wygadalam :) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiełków w tesco nie było:/ ale widziałam, że mają w lodówkach mrożoną kaczkę:) hihi no cóż - nie będzie drobiu na kiełkach bo już kupiłam sosy ostre i zrobimy sobie dzisiaj w prawdzie chińszczyznę ale z normalnymi warzywami. Dosia255 - ale ci się rozłąka przytrafiła... Przykro mi a jednocześnie się cieszę że już masz za sobą ten ciężki okres. jaTUŚKA - ja się z natury dogaduję raczej z każdym ale dziękuję, w tym obecnym moim stanie to raczej komplement. Kochana ja się z nikim już nie dogaduję. Mój mąż obrywa każdego dnia, z mamą się kłócę aż mi za siebie wstyd. Nie wiem czy to te hormony tak szaleją ale jestem wprost nieznośna. I nie potrafię temu zaradzić. o do kłucia to jedna pielęgniarka, stara i doświadczona powiedziała mi kiedyś że mam się na nią nie patrzeć bo ona się wkuć nie może:) zamurowało mnie... Jeśli znów o sny chodzi to jeszcze nigdy nie miałam takich snów jak w ciąży ale zdaje mi się, że są one spowodowane tym, ze nabieram sobie do głowy bzdur, w kółko chodzę i się martwię. A zakupy - już się nie mogę ich doczekać chociaż i ja jestem już po pierwszych zakupach. Kupiłam kocyk pluszowy, i śpioszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa mi na zaparcia gin polecil mi taki ziolowy preparat Ispagul, ale odkad go zakupialm to nie mam zaparc, tzn nie zdążyłam go jeszcze zastosowacto się nazywa sila podświadomości :P a tak powaznie to zmodyfikowałam troche swoja diete i pije duzo Inki (ma sporo błonnika) i jakos tak na razie odpukac lepiej Kropeczka_miedzy_brwiami - dzielna kobieta jestes, no i chyba jako jedyna z nas nie będziesz musiala się odchudzac po urodzeniu dzidziusia ;) Podaj dane to dopiszemy Cie do tabelki Znow_mama no ja wlasnie tez zawsze myslalam, ze nie można tego naparau z lisci malin az tu ostatnio natknęłam się na artykul o mitach w ciazy i powiedzieli ze to jest akurat mit ;) ja tam prawie codziennie pije soczek z malin i zadnych skurczow nie mam a przy poprzedniej ciazy już lykalam magnez Penelopa Kruz no fotka osobliwa :P jakas taka kobieca poza wiec może faktycznie będzie Twoja wymarzona corcia. Przy okazji gdzie Twoja fotka brzuszka? Eni_35 masz przystojnego Gina? :D No ja dopiero ostatnio opdkrylam, ze ten nasz co chodzimy razem ze znowu_mama to tez w sumie calkiem calkiem jest:P Ania2011 moja przyjaciolka tez na dzialqlnosci i wiem ile ja w poprzedniej ciazy to kosztowalo, pracowala jeszcze na ostatnich nogach bo inaczej wiadomo, nic by nie dostala, podziwiam Cie Dosia255 czesc 🖐️ Latuska Ty się nie odzywaj z ta swoja waga piorkowa bo nas tu większość w kompleksy wpędzisz A ja dzisiaj mialam sen ze bylam na tym usg połówkowym i Pan dr piewsze co to najechal na pupcie Babla i zrobil takie wielkie powiekszenie i mowi no to znamy plec.a ja patrze i patrze i nic nie widze,a on mowi no jak? Ptaka pani nie widzi, przeciez wielki jest :P i zaczęliśmy się oboje smiac.och żeby to się sprawdzilo za 2 tyg, może to jakis proroczy sen bo w koncu wczoraj był wieczor wróżb? Ja tam na wszystkie zabobony z przymrużeniem oka, ale ostatnio Wam pisalam o snie w pierwszej ciazy ze dziewczynka i się sprawdzilo, no zobaczymyjeszvxe troche cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny:) czytam codziennie a i tak nie nadążam :) dzisiaj pomyślałam, że błąd w stronach popełnili :P taki żarcik:) ogólnie jestem w dobrym nastroju bo na dworze śnieżek i do świąt już nie daleko a tak je bardzo uwielbiam wiec nie mogę się doczekać:) Ja mam wizytę 15 ale chyba się szybciej wybiorę bo od kilku dni pobolewa mnie brzuch w okolicach żołądka i nie mam pojęcia z czego to może być:( co do zakupu wózka i łóżeczka to ja tylko oglądam bo kupnem tych rzeczy zajmą się rodzice. To pierwszy wnuk z obu stron wiec nie wiele mam do powiedzenia w tej kwestii:) dziewczyny mam pytanko możecie mi napisać jak skopiować wiadomość do folderu na naszym mailu? :) trochę głupio mi bo młoda jestem ale informatyka to nie maja dziedzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero - już podaję chociaż nie wiem jakie musze spojrzeć na tę tabelkę z poprzedniej strony. Choroba - wydawało mi się ze to tabelka a to szacunkowa waga dzidzi:D no ale powiem tak: mam na imię Monika, mam 27 lat, Wrocław, a termin porodu mam niby na 16 maja, przyjmijmy że 16:) (słyszałam już bowiem trzy daty) i jeszcze nie wiem jaki maluch we mnie mieszka:) a i jeszcze jestem w 17 tygodniu teraz:) Dziewczyny widzę, że my wszystkie świrujemy z tymi snami. Fajne i śmieszne to troszkę. Co do przystojnych lekarzy to gdy po raz pierwszy zobaczyłam mojego chirurga to o mało nie zemdlałam. Facet jak z bajki - pewnie już wiecie dlaczego taka odważna byłam. Ale powiem wam, że i mój doktor troszkę zapatrzony jest we mnie:):)hihi A GIN taki sobie, ale miły i mądry i tym mnie ujął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale naskrobałyście... Też bym już chciałą poznać płeć, ale ja tutaj mam tylko 2 USG przez cała ciążę jedno już było a drugie dopiero w marcu. Może zdecyduje sie na 4D ale to po 20 tyg. tylko cena dosyć wysoka, ale co tam. Dosia 255 dobrze że już wszystko w porzadku,a moge sie zapytać gdzie mieszkasz w Irlandii? Ja okolice Limerick. Jeśli chodzi o diety nie wypowiadam sie nigdy tak naprawde na żadnej nie byłam, i to nie dlatego że nie potrzebuje ale ze nie mam silnej woli. I mysl ze mam zazać diete powoduje u mnie skutek odwrotny - robie sie głodna i zaczynam jeść wiecej. Mam nadzieje ze uda mi sie pracować do konca kwietnia, ale ja pracuje tylko na pół etatu wiec nie jest to dla mnie takie obciązenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK..........IMIĘ.......WIEK......MIASTO.................TERMIN/PŁEĆ 🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn.........................01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... ......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie......... .............01.05 4. annjaa............Ania... ......28......Gdańsk.......................03.05 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków......................05.05 6. kaka80............Kaśka.... ..30....... Kraków......................05.05 7. ENI_35..........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.................05.05 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań......................06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ... .........09.05 13.Kankuun...........Dorota.....32........UK............. ... .........12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ... .........12.05 15.patixxx...........Patrycja....23........Belgia........ ... ..........13.05 16.asiaa76..........................34.......Mikołów.. ... ..............16.05 17.k_m_b...........Mmonika......27.......Wrocław...................16.05 18.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 19.asia76...............Asia........34........Poznań....................18.05 20.Trelevinaaa.......Ewelina.....26......kujawsko-pom.... .........19.05 21.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... .............19.05/S(Mikołaj) 22.Gonia.............................31........Irlandia. ... ..............19.05 23.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 24.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 25.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 26.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. . ..........22.05 27.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ..... 22 .05 28.czekoladowa91...Angelika.....19......Szczecin......... .........24.05 29.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..............24.05 30.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław................24.05 31.majowe_szczescie....Aneta...22......lubuskie................ ...24.05 32.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ... ..........25.05 33.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA.......................28.05 34.maryla86 ........ .Maryla.......24......Zachodniopomorskie.....30.05 35.moniasky80........Monia........30........Mazury..................30.05 36.Justynka_87.......Justyna......23.....Nad morzem..............31.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka_miedzy_brwiami - skrocilam troszke Twoj nick do k_m_b bo za dlugo byl, a jedno m za duzo wykasuje przy nastepnej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny a mnie sie chyba macica postawila. nagle mi stwardniała i trzymało to chwile. kurde boje sie, ze to troche za wczesnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy piszecie w takim tempie że wpisy z całego dnia prześledzić to już sztuka :) Fajnie że tak piszecie o snach bo już myślałam że ja wariuję. W ciągu nocy budzę się kilka razy i za każdym razem pamiętam sen a są tak dziwne ... jak dla mnie to niesamowite bo ja nigdy wcześniej snów nie pamiętałam. Ale nie śniło mi się jeszcze czy to córcia czy synek :) Co do zakupów to śledze wszystkie linki z Waszymi zakupami i bardzo Wam zazdroszczę, ja jeszcze jakoś nie mogę się przemóc. Za to ciotka mojego męża postanowiła zaopatrzyć nasze dziecko na kilka następnych lat i wysłała nam ubranka jakieś zabawki itd a jak ją znam to przyjdzie paczka wielkości sporej lodówki której nikt nie dźwignie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kropeczko nagle poczułam takie twardnienie i wypychanie. jak położyłam rękę to miałam po jednej stronie macicę strasznie twardą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero skasowałam przez przypadek, ale podeślę bo mam na innej poczcie:) zdjęcie robione w sb a dziś mam wrażenie, że brzuch się 2krotnie powiększył:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania2011 - czytałam gdzieś jakiś artykuł, że te nasze sny to wina hormonów i ta teoria troszkę mnie uspokoiła. Bałam się bowiem, że to jakieś złowieszcze przepowiednie. Staram się więc nie myśleć już pesymistycznie i w ogóle nie rozpamiętuję snów. Nie chcę się dodatkowo stresować. Co do pobudek w nocy to powiem Wam dziewczyny, że u mnie jest jakaś tragedia z tym, budzę mniej więcej przed drugą - każdej nocy. Popatrzę w sufit przez pół godziny i zasypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam pytanko - ja zaczęłam czuć te ruchy już kilka tyg. temu, więc byłam na tym samym etapie co Ty teraz. Co prawda jest to moja druga ciąża (właściwie trzecia, ale pierwsza zakończyła się poronieniem w 10 tyg.) więc może dlatego potrafiłam je rozpoznać wczesniej. Za to koleżanka z topiku Maj 2009 czuła ruchy w pierwszej ciąży już w 14-stym tyg. tak więc - może to ruchy dzidzi a może gazy w brzuszku :) --> chyba niezbyt Tobie pomogłam :) No ale na 100% na tym etapie ciąży to nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandria88 wchodzisz w odbiorczą w swoją wiadomość i u góry masz ->więcej poleceń->przenieś do i wyszukujesz swój nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka_między_brwiami ale mi narobiłaś apetytu na chińszczyznę :) ja dziś szaleję z kuchnią meksykańską i robię tortillę z kurczakiem :) ale na razie opycham się mandarynkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę wam dziewczyny, że już lada chwila poznacie płeć. u Mnie jeszcze troszkę za wcześnie :( Kropeczka widzę, że oprócz mnie i Joli kolejna Wrocławianka - fajnie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kankuum mam pytanie do Ciebie bo widze że masz synka w podobnym wieku do mojej Emilki. Czy zastanawiałaś sie nad podwójnym wózkiem tak żby jednocześnie móc zabierać dwa smyki??? Bo jednak wydaje mi sie że takie dwulatki nie wytrzymaja cały czas na nózkach np na zakupach lub dłuższym spacerku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×