Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ten xlander jest git, ma tylko jeden minus w sensie dla mnie, nie do przejścia, spacerówki nie da się obracać w dwie strony ;( w sensie, żeby dzieciątko było przodem do świata lub przodem do mnie. a dla mnie to b. istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dzięki za wszystkie uwagi dotyczące wózków. Gonia dzięki za ten adres cokupic.pl nie znałam tej strony a jest sporo rzeczowych opinii. W niedziele przysiadłam i zaczęłam czytać o wózkach, fotelikach samochodowych i przeglądać sklepy internetowe i allegro i tak jak Wy dziewczyny Trelevinaaaa i annjaa i Eni obstawiam ten sam typ. Na żywo wygląda bardzo solidnie i mimo tych swoich 15 kg z gondolą nie czuć tego aż tak. Wczoraj przy okazji kupowania prezentu dla znajomego dzieciaczka pomęczyłam Panią w sklepie w którym był tez wybór wózków i nawet Pani była tak miła i chciała mnie przekonać do tego zakupu najlepiej od razu :) że pomogła mi sprawdzić jak mi się ten wózek zmieści do bagażnika. Nie mam kombiaka ale bagażnik jest dosyć pojemny i o dziwo wózek w nim "zginął" więc sie bardzo ucieszyłam :) Sprzedawczyni zaczeła mnie przekonywać że skoro sie tak świetnie mieści to może już zostanie w tym bagażniku ale dla mnie to jeszcze za wcześnie. Nie miałabym gdzie przechowywać go tyle miesięcy tym bardziej że jeszcze musimy popracować nad przygotowaniem mieszkania na przyjście nowego człowieczka:) W czwartek mam wizytę u lekarza i czekam już bardzo żeby zobaczyć maluszka no i może jeszcze w grudniu uda się ustalić kto tam siedzi :) bo w tych różnych internetowych przewidywaczach to wychodzi w jednym chłopiec a w drugim dziewczynka :) Sama myślę że chłopiec, zobaczymy ... Odwiedziłam wczoraj młodą mamę która ma 6 miesięczną córeczkę i bardzo sobie chwaliła noszenie dzieciaczka w chuście, szczególnie w tych pierwszych miesiącach. Według niej dziecko jak czuje bliskość matki, ciepło itd jest dużo spokojniejsze a Ona sama dzieki temu ma wolne ręce i może zajmowac sie starszymi dzieciaczkami (2 i 4 latka ) no i do tego pracuje zawodowo w domu. Jest to już kolejna osoba mi znana która dosłownie oszalała na punkcie chusty tym bardziej że mamuśki które z tego korzystały twierdzą że dziecko w pewnym momencie samo z tej chusty rezygnuje i wcale nie ma problemu że dziecko się potem nie chce "odkleić" a Wy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane Majówki
Czy wasze maleństwa dają już o sobie znać?? Czy już je czujecie??? Nie wiem czy to co czuję to jest to, ale może wy dziewczyny podzielicie się swoimi wrażeniami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja dzisiaj wyjatkowo w domku na wolnym :) Fajnie miec taki jeden dzien odpoczynku :) Nie zauwazylam, aby ten temat sie pojawil, moze cos przeoczylam, ale zastanawialyscie sie jaki materacyk dac do lozeczka? Lozeczko dostane od kolezanki, tylko mam problem z materacykiem. Gdzie sie nie przeczyta inne opinie. Jedne mowia ze ten z luska gryczana najlepszy, inne ze wklad z kokosem lepszy. Ostatnio uslyszalam znow ze najzdrowsze to polaczenie koko + luska+ pianka i badz tu madrym :):) Jakie jest Wasze zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę dopiero za tydzień i aż mnie ściska w środku... Bardzo się stresuję czy wszystko jest ok. Chciałabym już zobaczyć dzidziusia :( Penelopa- super wyniki :) Ja za tydzień będę w 15 tc to sobie porównam z Twoimi :) Powiedzcie że wszystko będzie ok u mnie :( Mojemu M. nie mówię o moich obawach bo on zaraz się wkurza że mam takie myśli głupie... Ehh, co zrobić żeby się tak nie zamartwiać? Wy już wózki szukacie, a nawet kupujecie... Kurczę, ja nawet jeszcze o tym nie myślę :) A może czas zacząć. U mnie nad morzem też w końcu biało. Idę zaraz przejść się na plażę i potęsknić za latem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien i ja jutro na kontrolkę. Pierwsza Lorien BO NA 16,00 - ja na 17,30 ale juz usiedziec nie moge. Ja usg mam co m-c ale ja prywatnie sobie chodze. Dziś maluszek mnie zaczepia delikatnie, ale to super uczucie. cO DO WÓZKÓW wybrałam x-lander - ZDECYDOWANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas prezenty przynosi gwiazor :P ale tak jak Wy spotkalam sie tez z opinia ze moze byc to aniolek, dziadek mroz, mikolaj :) hihi mysle ze maluchom obojetne kto to taki, byle by umial ich marzenia spelnic :P ja niestety jeszcze ruchow malenstwa nie czuje, mam nadzieje ze ten czas do tego by moc sie cieszyc tymi doznaniami minie szybciutko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna87 ja własnie nad morzem zaszłam w ciąże w jastrzebiej Górze w Hotelu ARA. Polecam wszystkim ten hotel - bo on jest dla wymagających i chcących luxus. To tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowe szczęscie - tez słyszałam o tym KOKOSIE. Ja chce kupic materac - z kokosu - bardzo fajny i wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka_87 zdaje sobie sprawe ze najlatwiej to sie tylko mowi, nie martw sie. Jednak wiem tez ze poytywne myslenie mimo ze jets bardzo trudna sztuka potrafi czynic wiele dobrego. Zobaczysz ze po wizycie odetchniesz z ulga, ktora naczesciej facet nie jest w stanie poczuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie widac u Was juz brzuszki ??? Szczegolnie u dziewczyn ktore sa 14-16 tydz. U mnie nic nie widac jeszcze, a ja juz bym tak chciala :):):) Chociaz troszeczke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane Majówki
ENI_35 - a jak cię maluch zaczepia. Strasznie jestem ciekawa czy ja się nie mylę, czy mogę słusznie interpretować te dziwne dotknięcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana majówko - może tak napisze takie bulgotanie czasem - czytałam to tez tzw. dotyk malucha. Poza tym taki delikatny dotyk jakby paluszkiem, muśnięcie - no rewelka uczucie. To sie wie ze od malucha sie dostaje sygnały. Intuicja mamusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam wkład kokosowy. Ja mam dla siebie kokos z lateksem i jest zamiekki. Musze wymienić, a tyle co kupiłam nowe łóżko. lateks i kokos - miekkie. Beznadzieja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilam czytanie ale na pisanie bralko juz czasu za 1,5 godz mam wizyte wiec sie musze zbierac bo kawalek mam no i ten snieg pewnie sparalizlowal miasto heh tak szybciutko co do tych ruchow dziecka - ja pierwsze poczulam takie delikatniutkie w 14 tyg i od wtedy czuje caly czas. wiec troche mnie niepoki to co naskrobalyscie bo dodac do tego 20 tyg to wychodzi, ze mialabym urodzic w 34 tyg?? o zgrozo! zapytam dzis polozna - no trzymajcie kciuki a ja uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane Majówki
Dziewczyny, ja czułam wcześniej takie delikatne muśnięcia tak jak opisuje ENI_35, teraz odczuwam już zdecydowanie bulgotanie, delikatne stuknięcie od czasu do czasu... Hmmm martwi mnie natomiast że od paru dni nie czuję tych właśnie ulotnych i nieuchwytnych muśnięć. W czwartek mam wizytę u lekarza, mam nadzieję ze mnie troszkę uspokoi bo jednak coś tam czuję... Czekam na pierwsze mocne kopnięcie, bo rzeczywiście to taka rozmowa dzidziusia z mamą - takimi kopnięciami mówi, że wszystko u niego w porządku. Strasznie się martwię o tego malucha, dlatego tak wyczekuję tych ruchów, ale nie tych ulotnych, lecz zdecydowanych i nie pozostawiających wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane majówki - ja tez ostatnio miałam 3 dni spokoju. Nic a nic. I tez sie zaczełam martwic - jutro mam wizyte, więc sie uspokoje. Na szczęście już czuje muskanie i jest mi odrazu lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane Majówki
ENI_35 - ja coś czuję takie lekkie dotykanie, pukanie, ale już nie czuję łaskotania, tych muśnięć. Myślę, że wszystko jest dobrze, nie może być inaczej. Nie chcę się wpędzić w jakąś panikę. Czekam spokojnie i nie stresuję malucha. Mam też cichą nadzieję, że poznam w czwartek kim jest mój maluch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej sobie zaczernij nika - bo tutaj podszywy sa w modzie!!!!!!! a poza tym to w którym jestes tygodniu?????? kochane majówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pisałam do was kilka tygodni temu, niestety wówczas nie zostałam przyjęta do waszego grona. Jedynie Kankuun mnie powitała :) Dzięki Czytam was na bierząco, i wiem o ostatnich ekscesach z dziwnymi wpisami dziwnych ludzi, więc dla jasności, mój pierwszy wpis u WAS miał miejsce na stronie 33 :) Mam nadzieję, że tym razem uda się nam nawiązać kontakt ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes 71 - tez Cie witam bardzo cieplutko w taki dzień zimowy. Twój nick - to tez wiek??????? czy to przypadkowe cyfry?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę rozwiać wątpliwości: liczba w niku to nr kierunkowy :) nie wiek :) Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane Majówki
Kochane, chyba nie będzie żadnej podszywy, raczej kulturalna ze mnie dziewczyna nikomu nie zajdę za skórę, ale obmyślę jakiegoś nicka i obiecuję powiem o tym. Jestem w 17 tygodniu, w zasadzie w piątek zacznę 18 - to takie fajne odliczanie. Zwłaszcza teraz gdy wsłuchuję się uważniej co tam ta moja dzidzia mówi. Ja sama mam 28 lat. I to moje pierwsze brzuszkowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowe szczescie ja kupie lozeczko juz z calym tym kompletem o takie: http://allegro.pl/16el-lozeczko-szuflada-materac-posciel-haft-i1345647257.html tu jest materacyk gryka pianka i kokos ;) a z kolei w innej aukcji http://allegro.pl/16el-lozeczko-gryka-sliczna-posciel-haftowana-i1327237524.html jest materacyk z gryki i pianki - z atestem PZH, pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka i pozytywną opinia Instytutu Techniki Medycznej, wiec cos w tej gryce jest :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane majówki - chodzi o to ze ktos moze sie podszyc pod Ciebie i robic na forum "zadyme" albo i co gorszego, wiec stad rada Eni zebys zaczernila nick - radze ci to samo ;) Kochana to ty juz lada chwila zaczynasz 5miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE MAJÓWKI- pisałas cos na innym forum o ubezpieczeniu. Podobno masz bez karencji, a pracujesz w zakładzie i masz założone takie grupowe?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes71 witam. Zauważyłam że przeszłaś długą drogę do swojego szczęści, ale i tak najważniejsze że się udało. Kierunek 71 to wrocław czyli już nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
71 agnes chodziło mi bardziej końcówke roku urodzenia - sorki - wiem ze nie masz 71 lat. bugahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×