Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dlatego ja już nie oglądam seriali, bo tylko mnie wkurzały i się denerwowałam a teraz luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- ja ogladalam rok temu pierwsza milosc, teraz mi przeszo choc czasem obejrze powtorke ale serial fajnny. poza tym teraz ogladam jak jestem w domu klan, m jak milosc, na wspolnej hehe. a nigdy seriali nie ogladalam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mody na sukces nie ogladacie??? hehe :P :D No a ja sie ostatnio wkrecilam w Pamietniki Wampirow i zamiast czekac na kolejny odcinek w przyszlym tyg to obejrzalam wczoraj na necie...no i teraz mi sie chce nastepnego...i nastepnego :P a jak tak dalej pojdzie to bedzie jak z housem ze juz nie mam co ogladac 😭 no ale za 2 miesiace nie bedzie kiedy sie wysikac ani zjesc wiec moze faktycznie przerobie sobie teraz ze dwa sezony? P No i czekam na kolejny sezon Mad Men ale to dopiero na jesien, wiec mlody bedzie juz troszku odchowany i bedzie czas na mojego przystojniaka...mrrr.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... ja nie wiem co to Klan czy M jak miłość, to znaczy nie widziałam ani jednego odcinka,wiem tylko,że to to takie extra tasiemce. No to Ty niezłe hobby sobie wynalazłaś,no nie dziwię się,pewnie niedługo ja zacznę:D Choć ja to sobie myslałam o tym doktorze Housie ,że powiem męzowi żeby mi pościagał,bo tu dziewczyny tak zachwalały:) No,na mnie przyszła już pora,spokojnej nocki majóweczki,zapraszam nocną zmiane:) Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero- mody nie ogladam bo sie polapac nie moge:P moja babcia ogladala i oblegana byla w temacie jak dla mnie za duzo do zrozumienia kto z kim hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- housa to obowiazkowo obejrzyj, wkrecisz sie szybko:) no hobby mam bardzo wysoko lotne hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jakie z Nas serialowki :-) heh pewnie w wiekszosci teraz dajemy sobie poogladac.. pozniej bedzie lipa i brak czasu... nooo chyba ze dzieciaki beda mega grzeczne :) ja tez uciekam juz spac :) milej nocki babolki :* paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwilkę ;-) Widzę, że temat seriali króluje ;-) ja oglądam M jak miłość i do klanu też teraz wróciłam. :-) Moda na sukces to masakra, tam każdy z każdym. X.. pewnie to też się na niewiele zda,ale polej sobie swędzące miejsce zwykłym naturalnym jogurtem, albo kefirem. One zawierają jakieś bakterie, które są nam niezbędne w cipolindzie ;-) Ja też kiedyś miałam podobnie. Za pierwszym razem Ci to nie pomoże, ale powinno trochę zdjąć gorączkę z bolącego miejsca. Co do maści, to lepiej się wstrzymaj. CV ale tanio kupiłaś te rzeczy w C&A. Ja może się z mężem w niedziele w końcu wybiorę do Poznania na zakupy właśnie do CA. Ciekawe czy dzisiaj będzie jakaś nocna zmiana? Ja uciekam za chwilę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko super, że wszystko ok po badaniu. Już do kg dochodzicie ;-) X.. a co do badania na glukozę, to wydaję mi się że najlepiej nie jeść tak 12 godzin przed badaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możecie mi powiedzieć czy dzisiejszy odcinek Housa na tvp2 to powtórka, czy on znowu jest w psychiatryku? Bo ja już się pogubiłam. Oglądam dopiero od września, ale już mi się coś kojarzy, że raz w szpitalu był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wchlonelam kolejny odcinek Pamietnikwo....ech :) no ale nie moge sie opanowac ....x... przed bad na gluzkoze po prostu nie jedz slodkiego teraz wieczorem, mozesz pic wode nawet w nocy i przed i po badaniu, no i rano bez sniadanka ale kolacje normalna byle nie chlebek z miodem lub dzemem :P a wszystko co mozesz w ciazy dowcipnie aplikowac to i tak na recepte wiec wizyta u doktorka Cie nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że dzisiaj kiepska ta nocna zmiana ;-) Uciekam spać.. Dobranoc Tigero ;-) i dobranoc X, bo znając życie to jeszcze się tu pojawisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczora ;) Jeśli chodzi o seriale to moim number 1 jest "Na wspólnej". Oglądam codziennie, a jak się nie uda, to na następny dzień rano, a jak to się nie uda, to wtedy na VOD załączam :D Nic nie może mnie ominąć ;) Jak nie mam co robić to też czasem na "Pierwszą miłość" zerknę, ale to rzadko. Dostałam teraz skierowanie na glukozę... Moja gin powiedziała żebym nie szła zupełnie na czczo bo nie wytrzymam i mogę zwymiotować bo tej słodkości. Kazała dzień wcześniej odpuścić sobie słodycze i zjeść lekką, wczesną kolację. A rano jakieś mini śniadanie bez słodzonej herbaty, tak, żeby coś nie coś się w żołądku znalazło. W ogóle jaram się, bo jutro idę na basen, a chyba z 4 czy 5 miesięcy nie byłam :( Tylko jak zobaczyłam siebie w stroju to się przeraziłam... Będzie wieloryb w swoim naturalnym, wodnym środowisku ;) Uciekam spać, dobranoc majówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tu jeszcze ktos?? Nie moge zasnac i przyszlam do was. Te ciuszki tanie bo teraz u mnie wszedzie przeceny duze bo tak normalnie to nic bym nie kupila ceny wieksze niz w PL no chyba ze HM, CA, new yorker, orsey, tako maja ceny bardtzo zblizone do PL bo te inne markowe sklepy to masakra w lumpeksie bym chyba wolala sie ubierac niz kupowac takie szmaty tak drogo:) O widze ze serialowo sie zrobilo.Powiem ze ja jestem maniaczka chyba bo jak ogladam tv to wszystkie seriale po kolei na wspolnej, m jak milosc, klan, pierwsza milosc ehh... oczywiscie nie musze ich ogladac bo np.dzisiaj pozwolilam mezowi ogladac mecz ale jak leca i nie mam co robic to ogladam.Moda na sukces oj nigdy nie ogladalam i nie mam zamiaru ogladac hmm ciejkawe czy w ogole ktos ten serial jeszcze oglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 22 jadlam jeszcze frytki i chyba mi troche zaszkodzily bo jestem wzdeta och mto moje lakomstwo.Wzielam tabletke moze przejdzie a nic nie wspomne ze nie wiem co z soba zrobic bo ten kregoslup rozwala mnie totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wszystkie rady. Jutro bede dzwonic do mojego gina i obawiam sie ze karze mi przyjechac no i pojdzie 90zł i za tydzien wizyta + 3d to 290. masakra jakas jak kasa rzadzi na tym swiecie. Ja jestem na zmianie nocnej hihi. Qrcze chyba pojde na te badania mimo to ze zjadlam o 21 kolacje dopiero i zajadlam ciastem:P trudno, przeciez normalnie tez jadam to chce zeby wyszlo wiarygodnie. Ja dzis wygralam aukcje spodni h&m bo w swoje te 3 pary to juz ledwo co wchodze i musze je sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, Emilia - dobranoc A ja wlasnie wsunelam loda z McDonalda :P z karmelem i lionem....pycha :D Teraz zgaga mnie pewnie czeka...obym szybko zasnela ...x..., cv - wodze ze Wy jeszcze na posterunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X ja jeszcze jestem.No to brzuszek rosnie skoro nie miescisz sie.Ja cale szczescie mieszcze sie bo w bioderka nie idzie a guma od spodni dobrze sie rozciaga. Tak jak ktos idzie prywatnie do gin to tak jest ja mam tu ubezp. i chodze w ramach ubezp. a za to place 147euro miesiecznie kurcze i niby to panstwowe ubezpieczenia.ale jak trzeba to trzeba. Na usg 3D jutro mam zamiar sie umowic w Polsce 250zl w moim miescie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero i nawet nie podzielilas sie tym lodem pipko niedobra.Ja ostatnio tez zjadlam caly litr moj zanim sie obejrzal to juz go nie mialam i nawet nie podzielilam sie ale wredna bylam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero- Ty juz przestan kusic:P malpiszon, o matko ale by zjadla ale z kit katem:P cv- no rosnie brzuchol i ja juz nie wchodxe w ciazowe spodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale moj brzuchol i tak jest wiekszy o 10cm a do tego ja mam jednego skarba a ty dwoch:) a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegladam sobie penelopki te linki co na @ wyslala.Kurcze musze sobie pospisywac wszystko bo na pewno jak bede robila zakupy to zapomne o takich drobnostkach.Napisze sobie odrazu z cenami bo jak w sklepie duzo drozej mi wyjdzie to tez zamowie wszystkie przez allegro.Ale mam nadzieje ze nie bede musiala moja bratowa ma znizke w jednym sklepie i mam nadzieje ze wszystko tam kupie a znizka bedzie zadowalajaca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv,x - ja juz zmykam spac, wiec juz Was nie bede kusic zachciankami....przynajmniej nie dzisiaj :classic_cool:...kolorowych snow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc tigero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv- z samopoczuciem roznie bywa, wczoraj byl gorszy dzien, dzis lepszy i tak w kolko:) ja tez widziaialm te linki penelopy i troche juz z tego mam, zamawialam przez allegro. Reszte sobie spisze i dokupie w marcu.qrcze dzis sie troche przerqazilam maluszkiem mojej kolezanki. Normalnie spanikowalam i nei wzielam go na rece bez rozka. Balam sie ze cos mu zrobie, nawet jak mu butelke podalam z jedzeniem to sobie wyobrazalam ze moze sie udusi jak zle przytrzymam czy cos:P schize dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X Ja to samo mialam jakis czas temu z dzieckiem kolezanki.Nie obawialam sie z trzymaniem ale jak tylko zaplakal to juz bylam przerazona. No i np.byla taka sytuacja ze on sobie spal patrzylam na niego tak slodki byl cukiereczek i w pewnej chwili zaczal tak jakby plakac, dusic sie nie wiem jak to nazwac dziwna mine mial.Bylam przerazona co sie okazalo ze on takie odruchy mial jak cos mu sie snilo i duzo dzieci tak ma. Nie wiem ale widze ze jak coraz blizej jest rozwiazania to kazda z nas ma jakies watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x-A patrzylas moze jak te produkty cenowo wygladaja w sklepie ale raczej takim normalnym nie zadnym firmowym.??Bo ja juz sie kilka razy natchnelam ze cos kupilam fakt faktem niby taniej ale jak doliczylam przesylke to czasami wychodzilo drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×