Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja uciekam majóweczki. Mój męzus z moja dużą SHE jada na tydzien poszalec na nartach - więc zostaje sama - musze ich wyprawić. odezwe się w poniedziałek - albo wczesniej jak mi się uda. Milutkiego wekendziku buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czekam na męża z obiadem. Dzisiaj mam ziemniaczki, surówkę z marchewki i do tego krokiety z kapustą i grzybami ;-) Krokiety co prawda kupne z biedronki, ale ja je bardzo lubię. A tak mi się przypomniało jak byłam w biedronce, że któraś z was szukała mydła biały jeleń. A ja widziałam je w Biedronce. Też się zdziwiłam. To tak na przyszłość ;-) Powiem Wam, że takiego smaka mi narobiłyście na te lody z mc donalds, że wciąż o nich myślę. A już nie wspomnę o czymś niezdrowym z mac donalds albo z KFC. Ech Kuśicielki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa skonczyliscie juz?? Kurcze ciekawa jestem jak wyszlo :-) ja tez mam 2pokoje wiec lozeczko bedzie stalo w sypialni ale kompletnie nie mam pomyslu czy cos tam w kacie zmienic czy nie/... no i tez mam sciany czekoladowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo powoli zaczyna sie weekend i widze ze na topiku spokoj:) Zajadam wlasnie pestki dyni kurcze ale mnie wciagnely.Wczesniej zrobilam przeglad szafy smerfika i co sie okazalo pare rzeczy jednak musze dokupic:) Moj majsterkuje przy wiertarce wiec ja korzystam ze moge zajac kompa bo pozniej juz bedzie ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poodkurzałam w pokoju, przespałam się trochę,a teraz wcinam spagetti. A na deser m&m'sy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam na kafe a tu znowu o jedzeniu heheh Ja tez wcinam kanapki z pasta z makreli ale bedzie ode mnie walilo:) Zaraz mykam lezec.Ale chcialam wam cos napisac.Ostatnio byl temat naszych facetow ze maja tez apetyt itd dzisiaj przeczytalam cos w gazecie co mnie zaciekawilo :) cytuje: Moze to dziwne ale mężczyźni także miewają „ciążowe dolegliwości. Tak bardzo przeżywają ciążę partnerki, że zdarzają im się mdłości, zachcianki, huśtawki nastrojów, bóle brzucha. Bywa nawet, że przybierają na wadze. Psychologowie nazywają to zjawisko zespołem wylęgania. :) Chyba cos w tym prawdy jest bo moj przede wszystki mam taki apetyt ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojemu rośnie brzuszek i śmiejemy się, że też jest już w zaawansowanej ciąży. Oczywiście później będziemy zrzucać razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u mojego jak wspominam mu o silowni w piwnicy to zawsze jakies wytlumaczenie ma zeby tylko nie cwiczyc heheh Kobietki ja uciekam do lozka spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostalam Pimafucin( globulki dopochwowe) i Pimafucort masc. Mam stosowac 3dni. O tych globulkach czytalam dobre rzeczy i ze nie szkodza a o tej masci roznie niestety i teraz sie waham czy posmarowac sie ta mascia czy tylko wziasc globulki no ale chyba lekarzowi mozna zaufac..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chusteczke do pupy to mi najlepiej się sprawdzały Sleep&Play takie pomarańczowe bo jako jedyne sa małe w powierzchni i dobrze nawilżone, do tego maja delikatny zapach ale maskujący aromat kupki. Aaa i a propos ulewania i poduszek klinow.w wiekszosci przypadkow żeby dziecko nie ulalo trzeba je dobrze odbeknać ale jest mały procent dzieci co tak czy siak będą ulewaly glownie tyczy to wcześniaków i wtedy ewentualnie można się taka poduszka ratowac. Ale musicie szczególnie mezow uczulic żeby nie sciemniali ze dziecko odbeklo, bo z regoly to jest ich fucha, Wasza taka żeby nakarmic ale odbekuje tatus ;) Polozna Wam pokaze jak się najlepiej odbekuje ale zasada podstawowa ze trzeba dziecko brzuszkiem brzydusic do siebie wtedy gazy pojda. Kasia GJ jak najbardziej można mrozic mleko matki, ja bylam w tym mistrzynia :P jak już kiedys pisalam zrobilam zapasy dla corci na dwa miesiące :P i tyle jeszcze piła moje mleko jak ja odstawilam, gdzie ja już spokojnie siedziałam przy drineczku :D Lorien Pamietniki Wampirów sa np. na Chomikuj.pl, ale ja sobie ogladam online tutaj http://www.ekino.tv/vampire-diaries-pamietniki-wampirow,sezon,1,odcinek,14.html nie jest to super jakość ale da się przezyc Trelevinaaaa no ja Wam tylko pisze na co mnie nachodzi ochota :P Penelopa kruz przy pierwszym dziecku zawsze sa takie wątpliwości jak piszesz, to zupełnie normalne ja to Ci powiem inaczej, ze na porod czekam jak na zbawienie ja po prostu niecierpie być w ciazy bo mnie te szalejace hormony dobijaja i mam wprost odwrotne nastawienie do wielu kobiet bo jak urodzilam to się czulam jakbym się narodzila na nowo totalne szczescie i jakasnawet euforia ze mi nawet zarwane nocki nie przeszkadzalybo czulam się wolna, a w ciazy czuje się zbyt mocno odpowiedzialna za dziecko które nosze w sobie i to mnie dobija. Także baby blusa jak i depresji poporodowej na pewno nie będę miala bo za pare tygodni zycie będzie znow piekne :D Eni_35 no ja się nie dziwie, ze Ty padlas na Housie bo jak bym była tak czynna zawodowo jak Ty to bym o 20 już chrapała, i tak Cie podziwiam ze masz tyle energii Stylowa oj tak, masz racje Frida jest niezastapiona! No to teraz się wyburczysz za wszystkie czasy :P tylko z tymi niedrapkami jest tak ze się je zaklada noworodkom bo wtedy maja takie chaotyczne ruchy a z kolei mi mowiono ze się takiemu maluszkowi nie obcina paznokci, najlepiej im pozniej tym lepiej, także takie niedraplki sa ok. ale na początku. Cv ja polecam tylko laktator elektryczny bo inne to porazka! Ale można się z zakupem wstrzymac az będziesz wiedziała czy cycek czy butelka, natomiast kupowanie zwykłego to pieniadze wydane w bloto. Gonia Ty nie nos corki!!! Kobieta w fiazy może nosic max 5kg! Ja nosilam moja na początku ciazy i o mało co te ciazy przez to nie stracilam wiec odpusc kobieto! jaTuska jeśli wszystkie parametry maluszka sa w normie to nic się nie przejmuj ani malym brzuszkiem ani waga, statystycznie kobieta po 26 tyg przybiera około 0,5 kg na tydzień, ale zupełnie nie wiem jak to się przeklada na cm brzuszka, mysle ze to bardzo indywidualna sprawa. Sreddnio tez kobieta tyje przez całą ciaqze około 20% wagi pierwotnej a minimum to chyba z 6-8kg przez cala ciazetak mi się cos kojarzy ale glowy nie dam. Mamuskamaj no to witaj w klubie wampirow :P 🖐️ oj ja bym chetnie przeczytala książki ale z malym dzieckiem w domu nie mam na to czasu a wieczorkiem to nadrabiam czytanie Was i wtedy mogę cosik obejrzec :) Ja wlasnie tez nie chialam być do przodualejak sobie pomysle ze za 5 tyg to ja już mogę rodzic a potem nocki zarwane i w ogole brak czasu przez co najmniej 3 miesiace to i tak będę w plecya tak sobie teraz nadrobie na zapas :P Emilia_83 echnapisalas o krokietach a mi już od kilku dni grzyby po Glowie chodzaalbo zupe grzybowa bym wciągnęła, albo pierogi z grzybamijajku albo kurki w sosie śmietanowym :Pno ja nie wiem co mnie na te grzyby wzielo x- aplikuj co Ci lekarz zapisal, bo na tym etapie ciazy to można już większość lekow brac, a waqzniejsze jest żebyś to zakazenie wyleczyla bo nieleczone może prowadzic do przedwczesnego pekniecia wod plodowych, także nie czekaj tylko działaj ;) No i witam na nocnej zmianie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero- Ty zawsze mnie podniesiesz na duchu:) witam rowniez na nocnej zmianie:Pa propo maz musial mi przywiezc z maca mcflurry z czekolada i kit katem:P nie mow nic o grzybach bo ja bym mogla je jesc na okraglo. Uwielbiam zbierac grzyby i jesc je szczegolnie w smietanie ale wlasciwie w kazdej postaci. Sa takie pyszne choc nie maja wartosci:P a Ty piszesz ze nie lubisz chodzic w ciazy a mi sie wydajesz przykladem takiej prawdziwej mamusi. A moglabys mi jeszcze cos powiedziec o tych laktatorach bo ja na pewno kupuje i chcialam wlasnie ten reczny z aventu. Czy az tak jest zly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xwiedzialam, ze będziesz lubila grzyby bo mamy to samo podniebienie :P A kim jest wg Ciebie prawdziwa mamusia? Bo dla mnie to taka matka-polka, co dba o domowe ognisko, pierze, prasuje, gotuje itp. poswieca się dla meza i dzieci.a ja no coz raczej nie bardzo ten klimat :O Ja jestem raczej typem kobiety bardzo aktywnej zawodowo, towarzysko, w domu robie tyle ile musze bo syfu nie lubie i jestem raczej pedantyczna, dla dzieci zrobie wszystko i walcze jak lwica żeby było im najlepiej i mialy wszystko co najlepsze, ale w innych kwestiach to ja raczej sentymentow nie mamjestem klasycznym zodiakalnym lwemgeneralnie łagodny kiciuś :P ale niech tylko ktos nadepnie mi na ogon.wrrrlepiej niech umie szybko biegac :P A co do laktatorow.ja orzed pierwsza ciaza tez mialam dylemat jaki kupici wszystkie kumpele jak jeden maz powiedzialy ze elektryczny, bo wszystkie chialay zaoszczędzić kupujac reczne i wszystkie po krotkim czasie stwierdzily ze to była pomylka, wiec ja im zaufalam i kupilam elektryczny Aventa ( tu uwaga, ze dobrze jest kupic tej firmy co się ma butelki bo wtedy wszystko ladnie pasuje) i powiem Ci ze to był jeden z najlepszych zakupow przedciazowych. Ponieważ na początku Maja poranila mi po kilku dniach tak brodawki ze az krew leciała i nie mogłam jej przystawiac wiec wtedy zaczelam używać laktatora i tu Ci napisze zalety: dziala szybko, bardzo ladnie sciaga, można nim wspomagac się jak nie możesz karmic z powodu np. poranionych brodawek, dzieki niemu nie dopuścisz do zastoju pokarmu bo szybko można ściągnąć nadmiar, poza tym można odciągnąć pokarm i zostawic mezowi a Tymyk na zakupy czy chwile plotek z przyjaciolka ;) poza tym ja robilam zapasy i dzieki niemu mogłam sobie regulowac nasilenie laktacji dla mnie był niezastapiony żeby dac mi wlasnie takie male poczucie wolności bo tak no coz co 3 godziny przez cala dobe karmisz malucha ( Ty maluchy) i nikt Cie wtedy nie zastapi jestes uwiazana! A na recznym laktatorze to się można zajechac, tzn jeśli się ma zamiar używać go sporadycznie odciągając jedna porcje raz na kilka dni to można się przemęczyć na recznym ale ja ściągałam wiecej robiąc zapasy i tu tez chodzi o czas, bo tak dla przykładu pozniejszym czasie sciagniecie ok. 100ml elektrycznym zajmowalo mi około 0,5h a recznym z 1,5h. Dla mnie to robi roznice. Mysle tez, ze jeśli chce się karmic tylko piersia przez dlugie miesiące i być blisko dziecka jak najwięcej czasu to tez się nie przyda. Ja jak pisalam wczesniej cenie sobie niezależność i on mi ja dawala nie robilam tego kosztem dziecka bo karmilam ja pol roku i może dzieki temu nie ma alergii i zdrowo się chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero- wlasnie opisalas prawdziwa mamusie:) co o rodzine bedzie walczyc jak lew, sobie tez nie da w kasze dmuchac i na znajomych znajdzie czas. MI sie to wydaje wazne ze np. nie zamyka sie mama z dzieckiem tylko w domu i koniec. Niestety mam przyklad w rodzinie, bratowa od 10 lat siedzi w domu z corka. Rany kobito jakie ona ma jazdy to dziecko nigdy nie zostalo bez matki jeszcze na noc ani u dziadkow ani z tata. Dla mnie to jest nie madre podejscie bo wiecej szkod wyrzadzi dziecku. A co do grzybow no tak, mamy to samo podniebienie:P Jestem Ci wdzieczna za tak dokladne opisanie tych laktatorow. musze to przemyslec dokladnie bo elektryczny jak dla mnie jest bardzo drogi ale wiesz szczerze to watpie ze uda mi sie karmic dzieci jednoczesnie w dwojke a pojedynczo to cala dobe spedze przy cycku:( i gdzie miejsce na inne rzeczy? dlatego mysle o odciaganiu od samego poczatku. Nie wiem moze okaze sie ze dzieci beda chcialy jesc w tym samym czasie. Po tym co napisalas powinnam zbierac na ten elektryczny bo chce karmic dzidziusie moim mleczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x.musisz się nastawic pozytywnie na karmienie bo to polowa sukcesu, druga polowa to niestety kwestia genow, bo sa kobiety które mimo szczerych checi nie sa w stanie wykarmic, ale jeśli będziesz miala pokarm i bardzo chciala to Ci się uda. Ja mialam tyle pokarmu ze bym wykarmila bliźniaki ale tez nie od początku bo troche to trwalo zanim na tyle rozbudzilam laktacje żeby mleka było na gorke na początku mialam malutko i mała mi chudla zamiast przybierac dopiero tak po ok. 2 tyg było coraz lepiej, ale nie można się poddawac i pic herbatki laktacyjne, duzo wody i jak najczęściej przystawiac dziecko bo te pierwsze dni, tygodnie przesadzaja o sukcesie karmienia lub porażce. By może na początku będziesz musiala dokarmiac tzn troche cyc troche sztuczne chociaż tez niekoniecznie. Nawet gdyby tak było to się nie poddawaj , bo najczęściej w pierwszymmiesiacu jak się matka podda to już dupa, pokarm szybko zanika. No i niestety stres tez bardzo dziala negatywnie a wiadomo poczatki s trudne bo niewiadomo jak się ogarnąć ze wszystkim ale mywsle ze Twój maz stanie na wysokości zadania i jeśli tylko będziesz miala spokoj a przede wszystkim sama siebie wyciszala to będzie ok. ;) A tu masz przykładowe aukcje: http://allegro.pl/laktator-elektryczny-avent-nieuzywany-i1458902763.html http://allegro.pl/philips-avent-iq-laktator-elektroniczny-promocja-i1449282694.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero- Dobrze to wszystko mi wyjasnilas, juz wiem co i jak troche lepiej. Wiem ze nastawienie to polowa sukcesu bez tego nie bedzie pokarmu mimo pozniejszych checi. Rozmawialam juz z mezem na ten temat wlasnie i decydujemy sie na ten elektryczny, tyle ze trzeba bedzie wstrzymac sie z zakupem moze nawet do becikowego bo to spory wydatek. A wlasnie Kochana Ty bierzesz luteine? Bp ja mam zaaplikowac sobie te globulki na ta infekcje a do tego jeszcze biore po 2 luteiny i zastanawiam sie czy nie odplyne przez te wsyztskie wycieki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę, że nocna zmiana działa. Tigero dzięki za informacje na temat laktatora, też będę musiała się poważnie zastanowić. Na razie dostałam od siostry ręczny, więc w razie co to zdecyduję się na nowy zakup po porodzie. Wtedy wypróbuję ten co mam i jak nie będzie odpowiadał to zakupię ten który poleciłaś :) Ja już padam z nóg, posiedziałam trochę z rodzicami i już czuję, że czas na mnie. No więc życzę Wam spokojnych snów majóweczki, nie siedzcie za długo przed kompem. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj no wlasnie jeszcze zapomniałam dopisac ze na poczatek można pozyczyc od siostry, kumpeli (jeśli się ma od kogo) laktaror jakikolwiek, żeby nie wydawac pieniążków dopóki się nie będzie pewnym czy będzie mleko, chociaz z drugiej strony zdecydowana większość z nas będzie miala a tylko nieliczne znajda się w tej grupie z problemem laktacyjnym. Kolorowych snow🌻 xja biore teraz tylko 1 tabletke luteiny na noc ale generalnie już bym jej nie musiala, bo nie mam skurczow a szyjka ładnie trzyma. Nie wiem jak dokladnie Ci kazal lekarz aplikowac te globulki ale jeśli tylko na noc to może odstaw na te 3 dni nocna luteine a aplikuj tylko te globulki a luteine z rana zapodaj. Bo faktycznie niezle popłyniesz :P A z tym laktatorem to owszem można się wstrzymac ale tak do 5 dni po porodzie, wtedy już wiadomo czy jest mleko czy nie i już trzeba działać (np. przy nawale mlecznym trzeba szybko odciągać żeby zastojow nie było) a na becikowe to się troche czeka zanim złożycie wniosek to chyba około miesiaca, nie pamiętam dokladnie ale od reki się go nie dostajetakże to będzie za pozno już na laktator. My ostatnie becikowe przeznaczyliśmy na szczepienia teraz tez tak zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero- no w sumie racja z tym becikowym. Cos wymysle:) Dziewczyny przeslalam na maila naszego zdjecie przed chwilka robione mojego brzucholka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x...- no teraz to Twoj brzuszek zaczyna wygladac jak na blizniaki przystało :) A mi sie skonczyl limit na dzisiejsze ogladanie online o wampirach...i m mnie ciagnie juz do spania, wiec zmykam....kolorowych snow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzxien dobry majoweczki:) Jeszcze nie ma zadnej?:P widac ze weekend sie zaczal. Ja w nocy dzis nie mialam co robic bo neta nie mialam i bylam zla:/ wahalam sie jeszcze w nocy czy smarowac sie tym kremem co mi zapisal lekarz no ale w koncu posmarowalam. Maoweczki milego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellołłłłłł:)))))) Tapetowanie prawie zakończone...jeszcze przyklejają listwy, zrobię zdjęcie, jak przywiozą szafę itd:) bo teraz trochę oczopląs:P tigero a ja pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić co do laktatora ręcznego:P Moja kuzynka ma ten z TT ręczny i jest naprawdę zachwycona< tzn była bo piersią już nie karmi> powiedziała, że spisał się w 100% i że poleca go każdej dziewczynie, bo jak wiadomo elektryczne są dużo droższe. Wydaję mi się, że to raczej indywidualna sprawa, nie reguła. :)jednej coś pasuje, a drugiej nie;) a co do odbijania to tak jak pisałam, temu ich małemu żbikowi w ogóle się nie odbijało, chociaż nosili go 20 min i więcej, więc dla nich ta poduszka KLIN była wybawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Ale ruch wczoraj sie zrobił,że ho ho. A ja juz nie zajrzałam ,bo moja córeńka się rozchorowała,taka słabiutka,gorączkuje. Także i ja na momencik chociaz sie przywitać muszę,bo inaczej dzionek do przodu nie ruszy;) Penelopka czekamy na zdjęcia:) Wiesz co nawet ja wielki przeciwnik poduszek zaczynam na temat tej Twojej poduchy mysleć,bo wydatek niewielki,najwyżej by się nie uzyło,no nie wiem. Ja z moja małą tez miałam problemy z odbiciem,potrafilismy ją nosic nawet godzine,ale nie popuszczaliśmy,klepalismy po pleckach tak długo jak trzeba aż po dłuższym czasie organizm jakby sie nauczył i z odbijaniem nie było już nigdy wiecej problemu. Także może to kwestia cierpliwości,hmm ...x... lepiej dzisiaj u Ciebie?Mam nadzieje,ze swedzenie juz tak nie dokucza Jesli chodzi o laktator to ja przy pierwszej córce miałam reczny i spoko dawałam radę,teraz kupiłam elektryczny ,bo słyszałam,że lepszy,no ale zobaczymy czy aby na pewno Miłego dzionka dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka- czekamy na efekt koncowy pokoju i na foteczki:) na pewno bedzie swietnie wygladal. A lozeczko juz tez ustawiasz? stylowa- zdrowka dla coreczki zycze, najgorzej jak dziecko ma goraczke, sama po sobie pamietam jak sie wtedy czulam. Nic przyjemnego. Co do swedzenia to jeszcze mnie swedzi ale juz jakby byla poprawa. Ciagle mam wyrzuty odnosnie tej masci ale maz mnie przekonuje ze jakby byla szkodliwa dla dzieci to by przeciez lekarz nie zapisal a mi sie w glowie pietrza mysli i wczoraj w nocy az mi lzy lecialy ze cos zlego im robie. Teraz tez smarowalam z wielkim bolem na sercu. Majoweczki w nocy przeslalam na maila swiezutkie zdjecie mojego brzuszka, teraz mi wywalilo ze hoho:) i tak jak mowilam jestem wielorybem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :* Nie było mnie 2 dni. Po tym wyjeździe do Warszawki wczoraj byłam strasznie zmęczona taka - zamulona. Nie miałam siły tutaj zaglądać. Wyjazd się udał autko kupione, z siostrą się spotkałam i oczywiście tort bezowy pochłonięty ;) Dobrze że dziś już weekend to zdążę was nadrobić z czytaniem ale to po południu ;) Robię właśnie ogórkową bo mój miał takie życzenie - wiec ja złota rybka mu je spełniam ;p Pisałam wam że daliśmy ogłoszenie do gazety z tym mieszkaniem. I wygląda na to że z tego co mówili właścicielka mieszkanko mogło by być, okolica też nam pasuje. Metraż duży bo 74m + taras 1 piętro co też jest dla mnie ważne żebym nie dźwigała wózka. I mieszkanko jest 2 poziomowe ;) Ale cena jest przyzwoita. Czekam na telefon teraz od niej kiedy możemy jechać obejrzeć. Mam nadzieje ze oferta będzie nadal atrakcyjna po jego obejrzeniu ;) Bo do Maja coraz mniej czasu , i się pomału stresuje że nic nie kupimy ;( Mała kopie ;) już pomalutku delikatnie widać jak brzuszek mi faluje. Ale do filmiku co wysłała jedna z was jeszcze mi dużo dużo brakuje hehe. We wtorek mam 2 wizyty , kto wie może ją zobaczę 2 razy w ciągu jednego dnia ;) To ja mykam tą zupkę robić a potem wracam czytać co tam u was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo majoweczki o jaki spokoj na kafe, wiadomo weekend .Ja tez tylko na chwilke sprzatalam od rana a teraz bede odpoczywac i spedzac czas z moim mezem :) Noc byla lepsza niz poprzednia ale tez mialam problem z zasnieciem po 1 zasnelam.Milego dnia skarby:) X Masz sliczny brzuszek taki okragly az sie dziwie ze tam sa dwa skarby:)Ale masz racje od ostatniego razu duzo ci urusl ale do wieloryba to ci daleko:) Mysle ze mozesz lekarzowi zaufac wkoncu jakas wiedze posiada ze zostal lekarzem. Co do karmienia to musisz myslec pozytywnie bedzie ci ciezko ale mysle ze poradzisz sobie:) tigero super opisalas nam swoja opinie na temat laktatorow dzieki:)Pomogla mi twoja wypowiedz i chyba rzeczywiscie sie wstrzymam bo co bedzie jesli nie bede miala pokarmu to w ogole nie przyda mi sie taki laktator. penelopa czekamy na foteczki i mam nadzieje ze przy tapetowani uwazasz na siebie:) stylowa przykro mi z powodu corci biedna.A ty masz kolejne zmartwienie zycze zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzylam teraz na Narodziny co minutę i prawie płakałam nad kobietą. Jestem przerazona,bo była w podobnej sytuacji do mojej,czyli po cesarce,a nastepny poród naturalny,tak jak ja chcę. To był bardzo cięzki poród,ale sie przestraszyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... brzuszek sliczny i taki duziutki już,no w końcu dwa szkraby tam siedzą,widac ,że ładnie rosną:) Kasiulaa mam nadzieje,ze mieszkanie spełni Wasze oczekiwania,życzę powodzenia Cv-fajnie,że noc miałaś lepszą,należy i się;) A ja sie nie moge otrzasnąć po tym dokumencie,ale głupia byłam ,że na to patrzyłam. Jak ostatnio dziewczyny mówiły ,że na to patrzą,to sie dziwiłam ich odwadze,wiedziałam ,że ja nie mogę i co zrobiłam!? Głupia baba ze mnie. Zwatpiłam tez w słuszność mojej decyzji czyli poród naturalny po cesarce,może jednak nie powinnam ,sama nie wiem:o U mojej córeczki na razie lepiej,bo syropek zbił goraczke,ale dostała plamek krostkowatych na buzi i nie wiem co to,czy z goraczki czy to cos innego. Muszę poszukać informacji na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Nie wiem, czy powinnam coś tu w ogóle pisać dzisiaj, bo mam takiego nerwa od rana, że "bez kija nie podchodź". Pokłóciłam się już z moim Krzychem, przyjechałam do pracy sama, chociaż w soboty zawsze jeździł ze mną. Wyszłam z domu mówiąc, że nie mam dziś ochoty na jego towarzystwo:-( Oczywiście poszło o głupotę, ja bym się dzisiaj pokłóciła o cokolwiek. Taki dzień. Już na innym topiku wdałam się w pyskówkę z jakąś sfrustrowaną lesencją. Was postaram się oszczędzić;-) stylowaa - z jakiego powodu miałaś pierwszą cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×