Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

JaTuśka, ja też coś takiego wyczułam w prawej piersi, spanikowałam, ale potem odkryłam takie same guzki w lewej (z boku od wewnętrznej, że się tak wyrażę, strony) i uznałam, że to widocznie normalne. No ale nie wiem, tylko że się panicznie boję iść do lekarza z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLLLLLOŁ :)))))) po odstawieniu witamin normalnie to inne dziecko:)))) kąpiel punkt 19, zasnął przed 20 pobudka 23, 2.30, 6 - tata wychodzi do pracy więc robudza mi dziecko bo oboje zaczynają się śmiać, ale od 7 już drugi raz z rzędu spanko do 10. sporo tych pobudek w nocy, ale ja już przyzwyczajona i tracę nadzieję, że się to zmieni- bo mały coraz większy , a wstaje ta jak wstawał..... stylowa pisałam, pisałam jestem u rodziców 30km od domku już drugi tydzień bo u nas blok ocieplają i nie będę siedzeć z dzieckiem jak ściągają azbest i niebardzo jak mam się stąd ruszyć :((((( evelinka, ja Tuśka śmigajcie do lekarza:) Love_fortune witaj w naszych skromnych progach:) Justyśka zaczernij nicka, no własnie :) ja też przejde na dady, ale mam jeszcze całe opakowanie 2 - 94szt i jedno opakowanie 3 pampersowych, 3 są trochę za duże jeszcze a dwójki już troszkę za małe... nie wiem.. ile jeszcze ich zużyję;/ szkoda było trochę rozpakowywać nowe opakowanie, ale cóż było robić innego;) atenka nasz zaczął piszczeć dosłownie, a do tego zauważa powoli swoje rączki robi wtedy mega zeza :D znów_mamo będziesz w kawiarence to i może czasu będziesz miała więcej dla nas co??????????:D:D :***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TROSZKĘ NA TEMAT ZABAW Z MALUSZKIEM :) Malutkie dzieci bardzo często ignorują „sklepowe" zabawki stawiając ponad nie rodziców i przedmioty codziennego użytku znajdujące się dookoła. Zdarza się, że dziecko tak jest zafascynowane poznawaniem otaczającego je świata, że nawet przez pierwszy rok swojego życia nie zwraca lub poświęca bardzo mało uwagi wszystkim tym świecącym, grającym i błyszczącym, często dość drogim przedmiotom reklamowanym jako niezwykle niezbędne w rozwoju dziecka. Jeżeli Wasz maluch należ do tej grupy nie przejmujcie się, nie kupujcie coraz to nowych zabawek z nadzieją, że może w końcu ta go zainteresuje. Podążajcie za dzieckiem i cieszcie się macie do czynienia z inteligentną jednostką ciekawą świata. Pamiętajcie, że zabawa garnkami, pokrywkami, szyszkami czy kamyczkami stymuluje rozwój dziecka i dostarcza znacznie bogatszych doznań. Lubię dźwięki, kołysanie i mamine rymowanie W pierwszym miesiącu życia dziecka warto wykorzystać bodźce dźwiękowe. Możesz tańczyć z maluchem na ręku przy cichej muzyce, śpiewać mu piosenki, mówić wierszyki i rymowanki. Jak najczęściej dziecko głaszcz, przytulaj i delikatnie kołysz. Trening czyni mistrza W drugim miesiącu życia możesz już kłaść dziecko na brzuszku by trenowało podnoszenie główki, przyda się wtedy kolorowa wyraźna ilustracja czy pluszak do pomocy w trenowaniu tej umiejętności. Możesz też położyć dziecko brzuszkiem na swoim brzuchu i zachęcać je do podnoszenia główki. Miny i minki Rób do malucha śmieszne miny i wydawaj różne dźwięki. Pokaż mi świat Noś dziecko po mieszkaniu i pokazując różne przedmioty nazywaj je i mów, do czego służą. Jestem taki zasłuchany Jak najczęściej mów do dziecka, o tym, co akurat robisz. Co widzisz za oknem, czy w gazecie, jeśli maluszek zacznie wydawać jakieś dźwięki postaraj się na nie odpowiadać lub je naśladować. Pamiętaj daj się dziecku wypowiedzieć. Jest! Nie ma! Pokazuj dziecku kolorową zabawkę lub jakiś duży przedmiot o intensywnych kolorach. Gdy maluch skupi na nim wzrok zakryj ją na chwilę np. tetrową pieluchą "O! Nie ma". Po kilku sekundach odkryj i zawołaj: "O! Jest!" Paluszek gilgoczek Nawiąż kontakt wzrokowy z dzieckiem, zamachaj dłonią, pokaż paluszka gilgoczka i z uśmiechem powiedz: "Idzie paluszek gilgoczek i połaskocze ....( tu imię dziecka) w brzuszek". Powoli poruszając palcami, zbliżaj je do skóry dziecka i delikatnie łaskotaj. Powtórz kilka razy łaskocząc w różne części ciała i oczywiście nazywaj je. Uwaga leci pszczoła! Trzymając dziecko na rękach siądź sobie wygodnie. Unieś palec w górę i zataczaj nim koła, udając brzęczenie pszczoły. Posadź pszczółkę na policzku malucha i delikatnie go połaskocz. Powtórz zabawę kilka razy tak, aby mógł wodzić oczami za Twoim palcem. Świetliste kręgi Zgaś w pokoju światło, możesz włączyć jakąś malutką lampkę. Połóż dziecko obok siebie na łóżku lub na podłodze (oczywiście na miękkim kocyku) włącz latarkę i zataczaj świetliste kręgi na suficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) atena przepis super, na weekend zrobie :) justyska608 podobnie jak dziewczyny uzywam czasem dady, ale jak dla mnie najlepsze z tych tanszych pieluch sa rossmana babydream. Chlonne mieciutkie, u nas sprawdzaja sie nawet na noc. Mala jeszcze nigdy ich nie przesikala, a i fajniutkie te falbanki sa bo nie obcieraja. Cena moim zdaniem jak na pieluchy inne niz pampki ok, za 42 szt - 14,99 (rozmiar 2) i za 46 szt - 19,99 (rozmiar 3). My nadal na 2 mala ma ponad 5 kg ale 3 jeszcze za duze na nia :) Trelevinaaaa nie bede oryginalna, poradze wizyte kontrolna dla swietego spokoju :) heh atena pisalas kiedys ze Karoliny to charakterne dziewczynki :) Smieje sie ze moja bedzie baaardzo uparta. Wkrecilo jej sie ostatnio wkladanie piastki do buzi... za cholere nie idzie jej oduczyc :P Nawet jak dostanie smoka to zaraz wypluwa i wklada piastke :) Lece zrobic obiadek, nim sie mala obudzi! milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa - fajne te zabawy:-) Z "Leci pszczoła" my mamy taki wierszyk: Leci, leci osa koło Zosi nosa Leci, leci mucha koło Zosi ucha Leci, leci bąk koło Zosi rąk Lecą, lecą ważki koło Zosi paszki Leci, leci pszczoła koło Zosi czoła Leci, leci mucha koło Zosi brzucha Lecą, lecą muszki koło Zosi nóżki Biegną, biegną mrówki koło Zosi główki Pełznie gąsieniczka dokoła Zosi policzka A to nasza ulubiona zabawa: Sroczka kaszkę warzyła... Tu sroczka kaszkę warzyła, dzieci swoje karmiła (pokazujemy na środek rączki dziecka) Temu dała na miseczkę (dotknij koniuszek jego małego palca), Temu dała na łyżeczkę (dotknij koniuszek serdecznego palca), Temu dała do kubeczka (dotknij kolejny palec), Temu do spodeczka (dotknij kolejny palec), A dla tego nic nie miała, tylko go pocałowałą (puszczamy buziaka do dziecka) i Frruuu odleciała!! A gdy odleciała, tutaj się schowała (łaskotamy dziecko pod szyjką albo pod paszką) Wiecie co, łażę sobie po Allegro w poszukiwaniu fajnych, nietypowych zabawek do mojej kawiarni i trafiam na takie rzeczy, że się w głowie nie mieści. Na przykład tu: http://allegro.pl/kilka-drobiazgow-dla-dziewczynki-i1721237116.html Że się kurka, komuś chce takie aukcje wystawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów_mamo znam to o tej kaszce :) ale zupełnie zapomniałam :D http://koloroczudziecka.pl/ zobaczcie :D no bardzo ciekawe:classic_cool:, chciałabym, żeby po tacie odziedziczył zielone:) ciekawe ile w tym prawdy, pewnie tyle co z tymi kalendarzami płci- chociaż u mnie się sprawdziło:P Brązowe: 50.0% Zielone: 43.7% Niebieskie: 6.2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za porady , kaupe sobie paczke tych z rosmanna i tych z bierdronki i bedziemy próbować;-) aha juz mam kolor czarny ;-)))) majowe szczeście moja mała tez cały czas wkłada piąstki do buzi smoczka wypluwa i je piastki i do tego sie slini z tego co czytałam to wasze dzieciaczki to tez takie gaduły najwięcej gada jak sie do niej coś mowi bawi sie z nia ale tez uwielbia jak jej włanczam kazruzele w łożeczku i te ptaszki jej lataja taka karuzela to super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tak na w miarę szybko, bo Jasiu dzisiaj po szczepionce i ciągle domaga się cycka. Ale podczas szczepienia był bardzo spokojny, raz tylko troszkę zapłakał (tylko że przyklejałam mu wcześniej plastry znieczulające - emla). Pani pielęgniarka tak się go nachwaliła że myślałam że się rozpłynę normalnie ;) Mały waży 6,5 kg, jest tylko na piersi, nie ssie smoczka, zasypia sam w łóżeczku po 22, śpi różnie raz do 2, raz do 4. Potem budzi się po około 2-3 godzinach na jedzenie i jeszcze zasypia na 2-3 godziny :) Ogólnie jest pocieszny i spokojny, ale muszę bardzo uważać na to co jem, bo mały wrażliwiec z niego :) Ehh, to się napisałam... Głodomorek mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! U nas nocka standardowa, pobudka o 4,cycanie i zas sen, choc dzis tylko do 7.Ale ze mlody spi juz od 20 to nie jest zle.A wieczory zostaja mi dla siebie. Atena jestem pod wrazeniem, ze tak szybko widac skutki dukana, az kusi zeby sprobowac. Ja podobnie jak wiekszosc dziewczyn na dzien stosuje dady a na noc pampersy.Zastanawiam sie nad przejsciem na trojke.Chustezki mam teraz z dady, zapach lawendowy i rewelka, wszystko pasi i zapach i stopien nawilzena.Mam jeszcze z cerfura i tych nie polecam.Jkies takie cienkie i suche. Byla tez mowa o wkladkach.Ja do teraz uzywalam z belli i sa super.Teraz moj zakupil mi z penathen to jak wyprobuje to powiem, ale juz widze ze sa duzo ciensze jak te z belli.Cena 20zl za 50szt.Tych z beli jakos11zl za 30szt. Love Fortuna witaj, trafila sie nam kolejna dama z talentem do pisania.Dziewczyny pamietacie jak opisala swoj porod Znow mama?Tez bylo tak wzruszajaco.Znow mamo dobrze, ze znow jestes. Witajcie wszystkie nowe mamuski. Trelavina no dla pewnosci, zeby miec swiety spokuj do lekarza. U mnie za oknem ciagle glosno i gwarnie jak w ulu, roboty jeszcze trwaja.Ale juz teraz ciesze sie na spacery wokol domu.Bedzie mozna nawet w zimie spacerowac. Dziewczyny przyznajcie sie pijecie kawe?Oczywiscie mamusie karmiace.Bo mi ostatnio tesciowa wyjechala, ze do konca karmienia sie nie powinno.Dobrze, ze z nia nie mieszkam. A u nas zbliza sie termin chrztu, bo juz w nastepna sobote. Dobra uciekam, bo Wiktorek konczy jesc. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używamy cały czas pampersów premium care, są cieńsze niż zwykłe i mają taką chłonną siateczkę. Chusteczek też z pampersa, takich bezzapachowych, ale to tylko jak wychodzimy, bo w domu płatki cleanic kind zamoczone w ciepłej wodzie z mydłem dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my teraz już używamy tylko pampersów, te z dady nawet ok, ale zdarzyło się że mała kilka razy je przesikała i fakt nie są tak chłonne jak te oryginalne ;) Więc suma sumarą wychodzi na to samo, bo dadę musiałam zmieniać co godzinkę, no może półtora. Ale widzę, że chwalicie te z rossmana. Będę musiała wypróbować. Napiszcie tylko jaki kolor, bo z tego co się orientuję jest ich kilka, tak?? A co chusteczek to my pozostajemy przy pampers sensitive i jak dla mnie są ok, dobrze nawilżone i zapach nie jest za bardzo intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa fajne te foteliki.My juz mamy taki fajny fotelik, wiem ze jeszcze za wczesnie, ale to czesc wyprawki,ktora dostalam z Wiednia tam gdzie pracowalam.Powiem, ze nawet mamy 2.Czyzby omen?hahhaaa Co do stopnia chlonnosci pampersow, to juz mowilam nawet kiedys mojemu M ze jeszcze chyba nie wymyslili takiego pampersa co by utrzymal Wiktorowa bombe.Bo i orginalny pampers i dada, oba czasem przesiakna, a raczej jest to kwestia ze wyleci bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka he he zgadzam sie z Toba w 100% co do pampkow nie wymyslili takich, ktorych Olo by nie rozbroił :) jak pojdzie mage koopa to wszystkimi bokami wychodzi i gorą tez własnie teraz mi taka walnął - łłlo matko po same pachy ;) dla nas najlepsza jednak firma pampers i pieluchy i chusteczki pislam juz kupilam huggies pampki i chusteczki i do niczego sa pieluchy sztywne, niechłonne a chusteczki strasznie sie rwą przy wyciaganiu z paczki i wyciagac trzeba każdą pojedynczo - nie jak inne ze jedna za druga wychodzi - szajs szajs szajs bo ja mialam czas i jak skubac te chustki pojedynczo jak mi Młody cały w koopie umazany leżał ;/ dziewczyny pytałam juz o materace ale chyba moje pytanie gdzies sie zagubiło. wiec prosze jeszce raz o rade :) 🌼 Alexander ur 6.05.2011 🌼 'Bo kiedy pojawia się nowe życie, to jakby ktoś zapalił lampkę we wszechświecie.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa - fajne te fotele ale ja szukam czegoś innego. To ma być coś takiego, czego dzieci nie mają w domach i dla czego będą chciały przyjść do "Mamy Czas". Czaję się na coś takiego: http://allegro.pl/roba-9286-sklep-lita-sklejka-drewno-i1720307031.html i do tego drewniane i pluszowe "produkty" np. takie: http://allegro.pl/drewniane-ciasteczka-muffins-na-tacy-wonder-toy-i1723515553.html czy takie: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10185748 Chociaż ciągle mi się wydaje, że to jeszcze nie to, że szukam czegoś innego. Zastanawiam się teraz, czy nie kupić ze dwudziestu poduszek i nie zrobić czegoś takiego: http://www.olamirecka.pl/index.php?/projects/guziko-petelki/ Moi klienci to w większości rodzice z dziećmi w wieku 1-5 lat i już trochę nie pamiętam czym najchętniej się bawią takie szkraby. I jeszcze żeby było unikalne, jedyne w swoim rodzaju:-) Co do pieluch to my używamy tylko Pampersów. Ostatnio nie mamy za bardzo czasu na wypady na zakupy, robimy je w pobliskim Piotrze i Pawle a tam są tylko Pampersy i Huggisy. Chusteczki kupuje różne, najbardziej lubię Toddies, ze względu na zapach. Mieliśmy je kiedyś w samochodzie na naprawdę udanych wakacjach i mam pozytywne wspomnienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!! Ja dzisiaj zaliczyłam wizytę u dentysty. Dostałam zastrzyk ze znieczuleniem i zaś nie mogłam karmić małego przez 3 godziny. Ale się biedny wymęczył. Miałam ściągnięte 140ml mleka, ale to wypił już koło 19.00 i później był głodny. Musiałam mu zrobić bebiko, bo już nie mogłam patrzeć jak się męczy moja bidulka kochana. teraz standardowo już śpi. ostatnio pobudki są dopiero po 4.00 już trzecia noc z rzędu taka jest. Jestem za ;-) Fauletko ja piję codziennie rano kawę 3w1. Niby nic małemu nie jest. Więc uznałam, że mogę ją pić. Dzisiaj zjadłam też zupę pomidorową. Zobaczymy jaki będzie tego efekt ;-) Ja tam sobie chwalę pieluszki dada. Nawet na noc je zakładam i nie widzę żeby nam coś przeciekało. Chusteczki też cały czas mamy dada. Ciekawe co tam u CV?? Jak jej się chrzciny udały? Baluje pewnie w PL i nie ma czasu do Nas napisać. Znów Mamo fajne te rymowanki. Dzięki za przypomnienie zwłaszcza tej drugiej ;-) Penelopko fajny ten kalkulator koloru oczu. Nam wychodzi, że mały będzie miał kolor oczu po mamusi. Czyli piwne ;-) Przy okazji sprawdziłam dzisiaj, że kolor na stały zmienia się między 3 a 6 miesiącem życia dziecka. Jatuśka my mamy materac kokos-pianka-gryka. Większość z Nas właśnie te materace zachwalała. Też Wam dzisiaj kafe nie działało? Ale chyba nie tylko ja miałam ten problem skoro widzę, że ostatni post był po 17. godzinie. Jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!! Ja dzisiaj zaliczyłam wizytę u dentysty. Dostałam zastrzyk ze znieczuleniem i zaś nie mogłam karmić małego przez 3 godziny. Ale się biedny wymęczył. Miałam ściągnięte 140ml mleka, ale to wypił już koło 19.00 i później był głodny. Musiałam mu zrobić bebiko, bo już nie mogłam patrzeć jak się męczy moja bidulka kochana. teraz standardowo już śpi. ostatnio pobudki są dopiero po 4.00 już trzecia noc z rzędu taka jest. Jestem za ;-) Fauletko ja piję codziennie rano kawę 3w1. Niby nic małemu nie jest. Więc uznałam, że mogę ją pić. Dzisiaj zjadłam też zupę pomidorową. Zobaczymy jaki będzie tego efekt ;-) Ja tam sobie chwalę pieluszki dada. Nawet na noc je zakładam i nie widzę żeby nam coś przeciekało. Chusteczki też cały czas mamy dada. Ciekawe co tam u CV?? Jak jej się chrzciny udały? Baluje pewnie w PL i nie ma czasu do Nas napisać. Znów Mamo fajne te rymowanki. Dzięki za przypomnienie zwłaszcza tej drugiej ;-) Penelopko fajny ten kalkulator koloru oczu. Nam wychodzi, że mały będzie miał kolor oczu po mamusi. Czyli piwne ;-) Przy okazji sprawdziłam dzisiaj, że kolor na stały zmienia się między 3 a 6 miesiącem życia dziecka. Jatuśka my mamy materac kokos-pianka-gryka. Większość z Nas właśnie te materace zachwalała. Też Wam dzisiaj kafe nie działało? Ale chyba nie tylko ja miałam ten problem skoro widzę, że ostatni post był po 17. godzinie. Jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie rzeczywiście forum nie działało popołudniu. Pewnie konserwacja systemu. Znów mamo masz świetne pomysły z urządzeniem kawiarni dla maluszków. Szacun babooooooooo. szacun. Zycze powodzenia. musze kupic te pieluchy babydream w rossmanie - moze rzeczywiście są dobre. Sprawdze. Trelevinaaaaaaaa i esti do lekarza - niech pobada co i jak. Nie ma żartów. Niby nic a niepokoi. tak więc babyyyyyyyy. Penelopo ja tez juz zwiększyłam podawanie wit. Ja nie daje juz 48h i dziecko nie poci się na potylicy i rączki też sa suche jak karmię, normalnie tak jak piszesz inne dziecko. majowe szczęście Karoliny mają swoje JA i niezły chhhhhhhhhhhhhaaaaaarakterek. Wierz mi. Dlatego jak tylko zacznie sie przedszkole - swtórz zasady bo wejdzie Ci na głowę. Moja czasem wchodzi, ale tata z progu domu stawia wsiom do pionu. Więcej jednak ją rozpieszczamy bo najważniejsze ze ma swój cel w zyciu i konsekwentnie do niego dąży. Ale, ale.....zasady i już. No a dziś nocka moja super: 21,30, 4,10. 7,30 i teraz spanko do sądzę...hmmmm 9,00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopo chciałam napisać ze zwiększyłam odstęp w podawaniu VIT..........sorrki czeski błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie nie działało forum - a juz klęłam na moj zasiag u nas nocka spoko - pobuka o 4 i po 6 tylko, ze znow od tej 6 nie spi !!!!!!!!! ;/ a ja mam oczy na zapałki czemu ten gagatek nie pospi choc o 7 - 8 ??? masakira dzis moje moje pierwsze słowa do S. byly 'juz nie chce by byl taki mały. chce zeby miał juz conajmniej...18 lat " a teraz juz jest znow spiacy a zasnąc nie moze i wrzask... lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTuśka, wyślę Ci na naszą pocztę numer mojej siostry, okazało się, że nie miała nic na koncie i dlatego nie odpisywała. Chętnie się z Tobą spotka. Atena, no chyba pójdę do lekarza. U nas spoko, od 21 do 4.30, potem pobudka o 7 i już nie śpi. Wczoraj miała paskudną kolkę, od rana do 18 ryk, teraz cycujemy, a le zdaje się, że jeszcze pójdzie spać. Agnes, jaka fajna stronka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czwarta! Witjcie! U nas nocka jesli chodzi o spanie super, o 4 pobudka i potem sen do 8;30.Ale tylko Wiktor tak pieknie spal, bo ja bylam taka wkurzona ze poszlam spac dopiero o 1 w nocy.Oczywiscie wiadomo kto mnie wkurzyl.Nie moglam usnac i w koncu zeszlam na dol i wzielam sie za robote, zeby rozladowac stres.No i zakisilam ogorki.20 sliokow. Znow mamo tez znalam to o sroczce, tylko jakos wylecialo z glowy, dzieki za przypomnienie. Penelopa, Atena a to mozna tak kombinowac z tymi witaminami?I jeszcze jedno; jak dlugo nasze malenstwa maja jee zazywac? Jatuska to myslalam,ze tylko moj Wiktorek ma taki wystrzal do pieluchy. Esti faktycznie niektorzy rodzice to sa powaleni i to zdrowo.A tak naprawde to sami sobie robia zle, bo kiedys to sie na nich odbije. A u mnie wreszcie nastala cisza za oknem, skonczyli robotnicy. Tylko pogoda zas do dupy.Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka VIT K napewno do 3 m-ca VIT D chyba do roku. Ale to powie mi lekarka jak bede szczepić w sierpniu. Póki co podawać. Ja podaje co 72h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fauletka, te chłopy paskudne. Mój mi zrobił wczoraj awanturę, że ma jeansy niewyprasowane. Ale tak na niego wjechałam, nie dałam mu dojść do słowa, że szybciutko spokorniał. Wyszedł do pracy, a potem dzwonił co pół godziny, a ja byłam dla niego bardzo niemiła, przeszło mi dopiero po paru godzinach. No bo co w końcu, kurcze blade! No i uświadomiłam mu, że teraz to on ma dobrze i jak on sobie wyobraża, że będę wszystko robić później, skoro od września wracam do pracy. Zapieprzać na pełen etat, dziecko i dom, a panicz wróci z pracy i doopsko ułoży przed komputerem. Najpierw teksty typu "ty idziesz tylko na kilka godzin". No rzeczywiście, jakby polonista miał mało pracy w domu, a wypracowania, klasówki, lektury, trzeba się jeszcze jakoś do tych lekcji przygotować! To jest drugie tyle pracy, tyle że w domu. I chyba to go przeraziło, bo jakoś wieczorem wziął się za robotę. Jula nie śpi, ale leży sobie w łóżeczku:) Znów_mamo, strasznie fajna ta Twoja kawiarnia! Kiedyś chciałam założyć coś takiego dla mam i dzieci, ale z czytelnio-księgarnią jeszcze. Może kiedyś to zrobię. Żałuję, że mieszkam w Warszawie, bo byłabym częstym gościem u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpi skarbuszek mój kochany:) no to idę się umyć i trochę posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam do Was pytanie. Ile zjadają i co ile Wasze 2 miesięczne pociechy?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampersy Dada I te z rossmana u nas w użyciu :) a co do chusteczek to wcześniej pampers rumiankowe takie pomarańczowe, ale kupiłam dla spróbowania dada tak jak pisałyscie i tez są super, kupiłam te o zapachu lawendy:) \ byłam dzis załatwic sprawę becikowego, miałam składac w imieniu meża w \Gdansku bo ja jeszcze oficjalnie w Gdyni meldunek mam i oczywiscie ciamajda nie wypisał papierów do konca, zabrakło podpisów dwóch, nie wiem o czym ten mój chłop myśli czasem;/ a ja sama to mogę w moim mieście złożyc;) więc nic nie załatwiłam:) ide dziś na pierwszą imprezę od czasu porodu:) oczywiscie myslę że na max 3 godzinki wyjde, mała zostaje z dziadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×