Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hello Trelev:-P Ja też uważam, że może ta lekarka jakaś nie bardzo. KOLOKOKTA NIE MARTW SIĘ! ZOobaczysz co powie neurolog! Byle szybko była wizyta, ja nie lubię czekać w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idą mi te porządki,blee Kolokokta noż co za babsztyl,a może to przez tę skazę nie wykrytą mała jadła mniej i nie przybrała jak powinna😠 Dobrze trelevinaa pisze,może trza zmienić babsztyla. Ojć,szczepionki to masakra,sama się boje jutrzejszego dnia,no cóż dzieci płaczą,ale to dla ich dobra jednak. A tym napięciem to się nie martw na zapas,sama widzisz ,że lekarka nie należy do kompetentnych więc nie bardzo bym jej już wierzyła,poczekaj co powie neurolog. Ja pamietam jak mnie z moją córa nastraszono,że coś z nią nie tak bo się swoimi nóżkami nie bawi,a laseczka wyrosła na zdrową choć nóżki dalej olewała ;) Trelevinna z tą czapką to ciotka pojechała po bandzie,buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kolokokta zrób małej podstawowe badania dla świętego spokoju. MOJEJ małej wyszły bakterii coli w moczu, też nie jadła za bardzo. Ale tak naprawdę czy to przez to to do końca nie wiadomo. Lepiej sprawdzić, dziwię się że pediatra nie dała zlecenia na krew imocz to przecież podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa mnie też nie chce się nic robić, a trzebaby ogarnąć trochę w domku. Lenia mam starsznego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie,mala je duzo i pomimo, ze lakarka nie stwierdzila w czerwcu skazy to i tak z wlasnej inicjatywy kupilam jej pepti a ona odmowila mi wypisania recepty w lipcu bo ona skazy nie widzi! Co do tego nutramigenu to rzeczywiscie mowila, ze ciezko go dostac i stad ten isomil, a to obnizone napiecie to sama nie wiem, Hania ladnie trzyma glowke w pionie, jak lezy na brzuszku tez, nawet na tym zjeciu co Wam wyslalam to lezy na brzuszku, przewraca sie z brzucha na plecki, ladnie chwyta przedmioty, bawi sie raczkami. Po prostu po szczepieniach zmienie lekarke a zaraz malej znajde jakies cwiczonka zeby potrenowac przed wizyta o neurologa a to 5 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta - skoro dawalas malej juz pepti to czemu ona daje ci isomil? Po co zmieniac mleko jak juz pepti dostawala??? bo ja nie jarze - do jakiego pediatry bym nie poszla - zalecaja aby jak najrzadziej zmieniac mleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kolkokta ja zrozumiałam,że mało je sorki:-P Z tego co piszesz to mała wszystko robi, więc pewnie nie ma się czym martwić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie zas tesciowa wkurwia no!!!!!!!!!!!!!!!!!! chora jest, dychra jak gruzlik i zamiast z dupa siedziec na dole to mi tu lazi i zaraze roznosi - niby do pokoju malej nie wchodzi ale w futrynie stoi no idiotka patnetowana! to sie powinno jak stonke tepic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelev mi brat też kiedyś na urodziny przyjechał przeziębiony. Niby się do niego nie zbliżał, ale przecież to w powietrzu krąży:-( Ja już wylądowałam z Oskarkiem na ratunkowym bo miał gorączkę. Dostaliśmy skierowanie od pediatry bo za mały był na leczenie domowe. Okazało się, że to z gardła, chyba złapał od Kuby. Chociaż jego tylko jeden dzień bolało i samo przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn Kube jeden dzien bolało. Naszczęscie jak zrobili Oskarkowi badania wszystko było ok i gorączka spadła w końcu, ale było zagroźenie, ze zostawią nas na oddziale. Oby nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta- ja mysle ze nie masz sie czym martwic ale pewnie niech obejrzy mala neurolog. My z Jasiem tez jedziemy 6 wrzesnia i dla Majki tez mam skierowanie hehe ale nie zgadniecie na kiedy ma wizyte:P 17 grudnia, oni oszaleli. Szukam jakiegos prywatnie bo czekac nie bede. trevelina- skad ja to znam, tesciowa moja jest taka sama. w ciazy jak bylam to oczywiscie zaprosila mnie do siebie z mezem na kawe czy cos tam a ona i cala ich rodzina grypa zoladkowa, myslalam ze ja jebne:/ teraz tak samo jak jechalismy tam w tamta sobote z maluchami to oczywiscie laskawie zapomniala dodac ze ma grype- walnieta baba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym mlekiem to ta lekarka mowi tak: prosze podawac dziecku do pepti kleiku ryzowego, albo nie, niech jej kupi pani zwykle bebiko bo bardziej syte, albo nie niech pani kupi humane... albo ja pani wypisze recepte na isomil... a po 4 miesiacu wiecie co kazala podawac do jedzenia, nie jabluszko, nie marchewke tylko od razu zupke z kilku warzyw... nie podam jej tej zupki bo skad bede wiedziec na co by byla uczulona czy cos... Trelevinaaaa dobre z ta tesciowa, ze jest jak stonka. Moj tesciu za to jest jakiniowcem, ostatnio lecial film Rrrrr, ogladalyscie, ten o ludziach z epoki kamienia lupanego :-) to byl film o moim tesciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha dobre! nie ma Co! widze ze nie jestem sama :P X- Ty zawsze ze mna ;) a co do tesciowej - najlepiej mowi wczoraj nie bede sie zblizac do Ali bo mnie troszke gardlo boli - a dzis dychra i co i kupa! wrrrr kolokokta - babo lec prosze do innego pediatry no co za debilka ! TEPA DZIDA a nie lekarka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski jeszcze mam pytanie do mam basenowych maluszków - jak to jest na tym basenie, jak z uszkami, w ogóle jak się przygotować do takiej wyprawy. Interesuje mnie jak ją ubrać, czy głowa jest mokra po basenie. Kurcze co z uszami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Stylowa Moze za rok hehe, Jula ucałowana dziękujemy :) agnes71- ładne te krzesełko :) ...X...Moja tez ma leginsy z h&m na allegro kupiłam i wygląda super. Teściowa pierwsza klasa ;p Kolokatka- Trelevina pepti ma mniejsza ilość biała jeśli po pepti skaza nie zanika , to wtedy należy przejść na sojowe - ze tak powiem w ostateczności. Moja mała po petti Buzka zrobiła się śliczna tylko czasem ma suche łokcie. Kolokatka- to ta lekarka nieźle poryta, ja byłam kiedyś u takiej jednej bo mała kupki nie robiła a przeszłam z piersi na butle, nastraszyła mnie ze mam jechać do szpitala , ze ma zakaźnie dróg moczowych ze zrobią jej badania jakieś , pobiorą krew, ze pewnie nas zostawią w szpitalu. itp Wjechałam do szpitala to lekarz się śmiał co to za lekarka, moja małą 2 dni nie robiła kupki - to normalne , (zrobiła przy badaniu u tego doktora) bo zmieniłam mleko , a nie ze zakażenie dróg moczowych, ze co to za lekarka skoro jej krwi nie pobrała skoro tak uwazala , a ona odsyła do innego lekarza. Dodał że powinna oddać swoją pieczątkę bo wstyd. Wiejec do niej nie poszliśmy Więc ty lepiej też zmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czytam o tych lekarzach i az sie noz w kieszeni otwiera. Mojej kuzynki synek bardzo mocno plakal od urodzenia. Pani doktor dawal mu coraz to inne antybiotyki, na zapalenie drog moczowych wlasnie. W sumie maly dostal 4 antybiotyki pod rzad. Jak ryczal tak ryczal. W koncu trafili do szpitala. Tam pani doktor obejrzala i powiedziala, ze od poczatku trzeba bylo zastosowac masc na siuraczka. posmarowali i dziecko zdrowe!!!! TO jest dopiero jazda!!! Moj maly walczy na lezaczku. Jestem dzis mega zmeczona, bo w nocy spalam tylko 3 h. Myslalam, ze sie poloze, ale tylko jak zaczelam przysypiac, to maluch zaczal do mnie zacieszac i gugac. Nici ze spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mój mały dzisiaj spał od 22 do 6:20 i od 7 do 11. Mógłby już tak zawsze spać :) My o dziwo nie na spacerze bo mój bąbelek zasnął 1,5 h temu w łóżeczku... Dziwne, bo w domu nigdy nie śpi, zawsze na spacerze. Ale ja, korzystając z okazji posprzątałam, wstawiłam i rozwiesiłam pranie. Dziewczyny, mój Jasiek ssie kciuka :( Próbowałam przekonać go do smoczka, ale nie chce, nie umie, całego by go wziął do buzi, razem z tym plastikiem... Tego kciuka to nie ssie cały czas, ale jak nie może zasnąć, lub się budzi, a jeszcze chce spać to ciągnie ostro. Np. teraz też ssie, bo się powoli budzi... Ehh, co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, co za ironia losu! Ja tu o kciuku Jasia, a mi jak byk reklama wyskakuje: KCIUK.PL JEST THE BEST. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle wczoraj ważyłam się z Jasiem i bez niego, na takiej bardzo dokładnej wadze sklepowej. I jak nic wyszło że moje dziecko, które jutro kończy 3 miesiące waży 7,5 kg... Giganta chyba mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa i ..x.. już wiem skąd się wzięły wredne kawały o teściowych :p Justyna kciuk to pryszcz,mój to zasysa całą pięść i muszę pilnować bo co rusz ciśnie ją całą do pyszczka,a później się dławi Kasiulaa trzymam za słowo :) A ja własnie mam przerwę w sprzątaniu na zamówiony obiadek,mniam jakie tu są dobre bagietki,nie doceniałam ich wcześniej,ale po 7 tygodniach smakują rewelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynaa waga Twojego imponująca,ja myślałam ,że mam kloca,a mój dziś skończył 3 miesiące i waży po sprawdzeniu w ten sam sposób co Ty 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia czego mi wyskakuje ten adres komunikatora,którego w dodatku nie posiadam,nie mogę tego wymazać,się przyblokowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ale się rozpisałyście :) Na razie nie mam czasu i nie nadrobię wszystkiego, niestety ale w chwili wolnej postaram się. Ja też dzisiaj zamówiłam hula hoop i czekam na dostawę. Dopbra mykam mała wstała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- właśnie kolorek mnie zachwycił, jest zupełnie inny niż wszystkie ;) Nina ogólnie bardzo lubi się kąpać, jeszcze nigdy się nie buntowała, a odkąd kąpiemy ją w wannie na takiej plastikowej podkładce jest wniebowzięta ;) Także basen również zniosła superowo.. Kolokokta - ja też uważam żebyś prędko poszła do innego pediatry na konsultacje. Ta zdaje się nie ogarnia zbytnio :/ Może to mleko, może tamto, a może zupenie inne-co za baba?? szok!! Przecież twój maluch to nie królik doświadczalny ;/ Trele - jestem z tobą, moja również doprowadza mnie do imentu. Jebnij jej zwyczajnie hihi (żarcik taki) ale ja niejednokrotnie miałabym taką ochotę mojej grzmotnąć, że mówię CI!! :D A propos teście, wyobraźcie sobie, że zainteresowanie naszą Niną w formie kilku telefonów tygodniowo nagle skończyło się kiedy urodził się u nich w domu kolejny wnuk. Tamten ma już 8 tygodni i ani razu telefon u nas nie zadzwonił. Rewelacja co?? x -jebnij!! co się będziesz cackać :D Kropeczko - na basen nie przygotowałam się jakoś specjalnie... pampers do kąpieli i ręcznik dla małej i to wszystko z rzeczy dodatkowych, a tak to zwyczjnie cała torba jak na wyjście :D No i czapeczka na przejście do samochodu, żeby jej nie zawiało. Uszy moczymy normalnie w kąpieli więc spoko. Na basenie też były moczone ;) mamae-tak to jest, grunt to trafić dobrego lekarza, niestety konowałów u nas pod dostatkiem :( Justyna - moja znów ssie całą rączkę wciąż. nawet smok przestaje byc atrakcyjny.. I nie wiem czy już trzeba się tym martwić, czy to jeszcze nie za wcześnie. Może bardziej doświadczone mamy coś nam doradzą... 7,5kg to jest zajebisty wynik - nie ma co!! Chyba rekord?? mamuskamaj hejka :) My dzisiaj byłyśmy cały dzień u mojej mamy za miastem, u nas w mieszkaniu sauna a mama w domku ma 23 stopnie - bosko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my po szczepieniu. Mały samo szczepienie zniósł dzielnie. Ale niestety jest po nim marudny. Dałam mu czopek, który za chwilę wyszedł z kupką. Dzwoniłam do pediatry mówiła, że raczej nie zdążył zadziałać. Ale w razie co mogę podać drugi. W każdym razie mój bąbel teraz śpi, więc póki co nie daję. Waży 6410, a wzrost 69 cm. Rośnie, rośnie ;-) co do lekarzy, to ja Wam powiem, że dzisiaj np. zamiast pediatry to przyszedł sobie zwykły lekarz. No i oczywiście o czym z nim pogadać? Ostatnio też pediatry nie było. Dobrze, że chodzę dodatkowo prywatnie z Adriankiem, bo tak to masakra. Nawet nie sprawdził siusiaka, ani czy się prawidłowo rozwija. KOMPLETNIE nic. No może poza jakimś tam osłuchaniem i sprawdzeniem gardełka. Paranoja. Idziesz z dzieckiem do kontroli a tu pediatry niet. Cała polska służba zdrowia to paranoja. Agnes a czym ty się chcesz martwić, że dziecko wkłada piąstkę do buzi? To jest objaw jakiejś choroby czy co? Mój też sobie czasem piąstkę chce zjeść i tak jak u stylowej czasem aż za mocno chce ją pchać. Kciuka też ssie. Ale ja się tym nie martwię. Nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby zacząć się tym przejmować. Lecę Kochane, bo dzisiaj przez to szczepienie taki zwariowany dzień mam. Mam nadzieję, że jak się Aduś obudzi, to już będzie mu lepiej. Bo serce pęka jak się widzi takie cierpiące i smutne dziecko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - to nie jest objaw żadnej choroby ale może być początkiem chęci ssania kciuka, co również chorobą nie jest, natomiast później trudno tego oduczyć. Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×