Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Pozdrowienia z wczasów:D ahh jakie szczęście do pogody mam;) jak wrócę nadrobię wszystko. ciaooooo;* P.S żyć nie umierać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no dokładnie-klima to zbawienie, u nas też jest :) umęczyłam się jak bóbr i jutro też idę :D a co!! Penelopa - ale ci fajowo, wypoczywaj ile możesz, przygotuj się na dłuuugą lekturę, masz o nadrabiać. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnięta na AMEN. Sama lodówka zajęła mi 2h. O boże ze ta kuchnia taka a nie inna. łożżżżżżżżżżż kuwa macieju. Zrobiłam już na rano paste z tuńczyka, bo mój chleb z szynką serkiem nie znosi - wybujany marsjanin no., kupiłam od gospodyni paszteciki i zrobiłam do nich barszczyk czerwony na boczku, zapodam go tez jutro z kołdunami i spierrrrrrr-papier. Chce odsapnąc. ....x... maleństwa ważą więcej od mojej kochana - to wspaniała wiadomośc że Jasio dogania Majeczkę. Extra. Ja osobiście mam do Karoliny dwóch lekarzy. Jeden na szczepienia a drugi do leczenia prywatnie. Płace - wiem za co. Do małej będe mieć tak samo. Nie uznaję w rejonie pediatry po 50 tce gdzie szkolenie zakonczyła 30 lat temu i basta. Zaszczepić i doradzić umie - nic poza tym. Tak więc Aniu zmień lekarza na SPECJALISTE PEDIATRĘ. Moja mała już po kąpieli śpi od godzinki na noc BEZ SMOKA. Udało mi się jej nie podawać silikonu - moze wytrzyma. Trelecinka masz racje - rzesza pojebów i tyle. MI te krople pomogły po drugiej dawce sab simplex a le juz dawno ich nie stosuje - została mi jedna buteleczka na coś tam w przyszłości. Jaka Ty maciora- przestań babo. Ja dziś na wadze kg mniej - system nie łączenia działa. Jupiiiiiii stylowa ja przy 1 szczepieniu myslałam ze przyjmę szczepionkę za małą - no ale siła wyższa. Teraz przy drugiej już mi lepiej jakoś to przeszło. Mała chwilka płacz i koniec. Szybko ją zagadałam grzechotką kolorową. Maluszek Twój wazy extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, u nas ok, ale nie mam siły pisać. Tylko tyle, że mamy problem z moim urlopem. Mój m. musi wziąć za mnie, a z jego szefem będą jazdy, bo to trzeba zawieźć do zusu i takie tam, a on jest zupełnie niezorganizowany, więc jutro czeka mnie kilka pewnie telefonów do zusu i załatwienie tego wszystkiego za niego. Szkolenia ok, Julka super. Teraz śpi już od ok. godziny, żabucha mała. Ale tęsknię za nią strasznie, jak jestem w pracy:( Izamaj34, a o co miałabym się obrazić? No coś Ty! My łóżeczko dostaliśmy na chrzciny, wypróbujemy przy najbliższej okazji, mam nadzieję, że u nas lepiej się sprawdzi:) X, no to już szczyt z tą lekarką! Dobra, spadam, bo jakoś wyjątkowo zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część :) jak dobrze, że jucz po odwiedzinach.Jutro wybieramy się na pobranie krwi i zobaczymy tez poziom żelaza. X--mój po bebilonie pepti też czuł się źle , ale jak 3 dni pod rząd płakał jakby go obdzierali ze skóry już w nocy bez żadnego stopniowego wprowadzania podałam mu bebilon ha i na drugi dzień dziecko już uśmiechnięte. Nie jest to jego ulubione mleko, bo tak jak wcześniej pisałam, je go tyle, żeby przeżyć, ale przynajmniej nie ma bóli brzuszka. O hippie nie słyszałam, polecają go pediatrzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://mleko.hipp.pl/hipp-bio-combiotik/hipp-1-bio-combiotik Julietta - pewnie jakieś opinie w necie też można znaleźć... Ale jak wiadomo jak to jest z tymi opiniami... Mi pediatra poleciła Hippa, nawet się nie zastanwawiałam nad innym :) udało się i Nina lubi swoje nowe mleczko :) Iza właśnie jak u ciebie z wagą?? Bo ja jedzeniem już nie zbiję nic, stoi w miejscu cholera jedna... pozostaje wysiłek fizyczny, a że mam barrdzo słabą własną wolę to muszę chodzić na zajęcia ;) ps, mam do sprzedania taką wagę(używaną sporadycznie): http://www.skapiec.pl/site/cat/316/comp/113119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X.. dobrze, że masz cięty język. Bo by Cię całkiem pozbyła tą swoją kompetencją. A swoją drogą żal mi takich lekarzy bez powołania. Tak jak radzą Ci dziewczyny zmień ją na lepszy model ;-) Ja też dzisiaj wylądowałam z Małym u lekarza, bo na tym wczorajszym szczepieniu ten lekarz co go niby badał, bąknął pod nosem osłuchując go, że coś tam słyszy. Ale po chwili mówi, nie, nie to zejdzie. No więc ja już się nic nie odzywałam. A dzisiaj mi Aduś tak dwa razy zakaszlał i mi się przypomniało, co on gadał. Pojechałam prywatnie do tej pediatry co już jest przeze mnie sprawdzona, ale na szczęście wszystko jest ok. No prawie, bo Mały ma lekki katar. Dałam nam kropelki do nosa i gitara ;-) Atenko a Ty co za imprezę masz, że tak w kuchni dzisiaj siedziałaś? Stylowa, Mamuśka dobrze, że już po szczepieniu jesteście i że jest ok. Ja dzisiaj zauważyłam, że Adrian ma trochę czerwone to miejsce po szczepionce. któraś kiedyś o tym pisała. Czymś to przemywać czy iść do lekarza z tym? Mój bąbel zasnął dopiero po 22.00 coś miał dzisiaj z tym problem. Pospał przed kąpielą i pewnie to był tego efekt. Ale jak leżał i nie mógł zasnąć to już takie akrobacje w tym łóżeczku robił, że masakra. Włożył nóżki pomiędzy szczebelki. A za chwilę ryk, no bo jak je stamtąd wyjąć ;-) Stylowa ja dla odmiany wolę powiedzieć, że mój synek to tak różnie się zachowuje. Z reguły staram się go nie chwalić, bo po takim chwaleniu jeszcze w tym samym dniu wszystko mi na złość robi ;-) Jak mi się ktoś pyta jak noc przesypia, to ja mówię nooo tak różnie. Mówię, że się budzi jak to dziecko ;-) Kiedyś koleżanka napisała do mnie jak mały, a ja że już ładnie śpi. Nie minęło 5 minut, mały się obudził i ryk ;-) ja w to wierzę. Ale Ty się kochana wrednymi ludźmi to nie przejmuj. Każdy ma prawo mieć gorszy dzień, a zwłaszcza dziecko po szczepieniu. Agnes ja źle to napisałam. Mi bardziej o ten leżaczek chodzi Zobacz: http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-3w1-t4145-kurier-i1764154483.html Macie dobrego sprzedawcę na allegro Kochane? Polećcie mi jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! Mieli mi jutro neta podlaczyc i oczywiscie dzis zadzwonili i mowia ze w tym tygodniu nie dadza rady!!fuck!!wsciekla jestem!! Bylismy dzis na szczepieniu i mala zniosla to gorzej niz przy pierwszym!!mega placz ale po powrocie do domu juz ok!! Poszperalam na necie o chustach i trafilam na artykul ze babki same szyly a ze moja babcia jest krawcowa to nie wiel myslac zadzwonilam do niej powiedzialam o co biega i dzis juz chusta gotowa!!jest super mala w niej posiedziala i powiem ze to bardzo wygodne!!nie nosilam jej za dlugo bo dzis upal ale jutro jak juz nie bedzie tak goraco po poludniu to sie wybiore na jakis spacerek!!nie wiem za bardzo gdzie mam tu lazic po wro ale cos wymysle ;) pozdrawiam wszystkie!nie odniose sie do postow bo za male literki w tym telefonie i ciezko mi czytac i pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esti oby twoje było lepsze;-) Atenka do tej sprzed ciąży 5 kg, ale to nie jest ta wymarzona hi hi hi;-) Najważniejsze, żeby było widać;-) A ja mam nową panią pediatrę i ją badam jeszcze:-P Ale rzadko się zdarza ktoś tak miły i naturalny dla dzieci. Wydaje mi się, że wiedzę też ma dużą. Jak jechaliśmy z Oskarkiem na ratunkowy to prosiła o telefon co z nim. Pierwszy raz mi się to zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena- ile Milenka wazy? moja Majka mniej przybiera od Jasia ale to niby normalne bo teraz mniej beda przybierac. Agnes- dzieki Cibardzo za odpowiedz o hippie. kupujesz z tej stronki mleczko czy gdzies w sklepie? Juliettap no wlasnie moje zaczely sie bardz prezyc, plakac przy pepti. do tej pory bylo ok ale ja nie zamierzam ich meczyc. Dziewczyny postanowione. jutro umawiam maluchy na wizyte do pediatry w Pile prywatnie. niech obejrzy je ktos jeszcze, szczegolnie Jasia bo martwi mnie ten pitolek, glowka i jeszcze ciemiaczko. niech nam tez doradzi na jakie mleczko zmienic i mam gdzies nasza lekarke( pediatre) jak sie mnie spyta na kolejnej wizycie czemu zostalo zmienione mleko to jej powiem ze dzieci maja madrzejszych rodzicow niz pania doktor haha:P ciagle mam wkurwe ale ide sie myc i spac i jutro bedzie lepszy dzien. a odnosnie szczepienia to ja bardzo plakalam razem z maluchami, szczegolnie jak Majka bo ona az tchu zlapac nie mogla. no ale przezylismy i na razie jest ok. kupilam z waszego tu polecenia jakby co to viburcol i ibufen na goraczke jakby co ale na razie nic nie podalam. milej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja mam pracę siedzacą i już nie dawałam rady i ze 4lata temu zapisałam się na fitnes. To co zrzuciłam ty tylko dzięki cwiczonkom, czyli moje dwie ciąże a teraz znowu ten sam fet i od nowa trzeba zapierdzielac. Wiadomo staram się jesc normalnie, i nie jeść późno. Jak chodzilam do pracki to starałam się jeść często ale po trochu, nie głodzić się. W domku tylko kusi coś do kawki i ograniczam sie ostatnio, ale czasmi się skusze na jakiś batonik:-P Najgorszy ten brzuch odstajacy feeee:-P Dobranoc mamuśki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mój szkrab spał dzisiaj w nocy w łóżeczku - PIERWSZY RAZ SAMA:) Była dzielna, ani na chwilkę się nie obudziła, tylko smoka mi w nocy wyrzuciła is padł na podłogę:) Narobiła hałasu ale sama spała w najlepsze... Jestem z niej dumna - ostatnio jest taka grzeczna, nawet poważna burza jej dzisiaj nie wybudziła ze snu. Cudowne maleństwo. X - masz przebój z lekarką le powiem wam że często się zdarza, że oni mają tak wysoko te dupy że hej. Trzeba ich zawsze przywołać do porządku... Idę popracować a taka jestem dzisiaj znowu głodna... EHHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-P U nas jedna pobudka po5;-) Nasz Oskarek też jest niesamowity, śpi w łóżeczku od narodzin i przeważnie zasypia sam;-) A myślałam, że trzecie mnie niczym nie zaskoczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ...x.... mała She waży teraz gdzieś 5700 - ale jest drobnej budowy i moze dlatego. Ale nie martwie się tym. Tak jak napisałyscie dziewczyny każde dziecko ma swój rytm i już. Emilia 83 e tam żadna impreza tak posprzątałam bo w lodówce już straszyło jakimiś zaciekami - aż wstyd. Myję ją raz na m-c a tyle mi to zajmuje bo tyle szufladek i zakątek. Poza tym imprezka u nas prawie co tydzień bo mamy duzo znajomych i każdy ma czas tylko w wekendzik więc wdzierają do nas na HOUSE i niestety czasem do północy się siedzi. Ale fajnie póki młodzi jesteśmy. A nocka u nas fajowa. jedno tylko karmienie o 1,00 tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i maluszek pojadł i poszedł spać i znowu ten gorąc od rana. Ja mam mieszkanie na ostatnim piętrze-masakra w takie upały:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izamaj ostatnie piętro????? łooooo matkoooooo. Włacz już klimę bo saunę będziesz mieć za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i maluszek pojadł i poszedł spać i znowu ten gorąc od rana. Ja mam mieszkanie na ostatnim piętrze-masakra w takie upały:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA tez mieszkam na ostatnim pietrze i to na poddaszu wkuuuurrrwia mnie upal bo od razu sauna 25st-26st :/ nie wspominajac o lazeniu po zasranych schodac!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek 🌼 Burza w nocy była meeega, pierwszy raz w życiu coś takiego widziałam, zerwalismy się z M na równe nogi a Nina?? spała w najlepsze i przespała całą burzę :P agentka Aniu- mleczko kupuję w supermarketach i zazwyczaj czekam na promocję :) iza ja niestety tez praca siedząca ;) Emilia - no to niestety nie pomogę bo nie mam tego leżaczka... My juz po spacerku, wykorystałam pogodę, póki nie ma jeszcze sauny, ale już się powoli zaczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 - ja też pierwszy raz widziałam taką burzę a my w tym samym rejonie. Cały czas niebo było jasne od błysków, jakby żarówka w pokoju się wypalała tak to czułam. Mała też spała w najlepsze ale najfajniejsze jest to, ze po raz pierwszy nie bałam się burzy - chyba już dorosłam. Nie mogłam bać się przy dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. nocka u nas ok, Majka o 4 obudzila sie na jedzenie a Jasio o 5.30. Nie mialy w nocy goraczki, dzis tez humor na razie mialy takze nie jest zle. mnie ciagle trzyma przeziebienie wrrr. aaa przyszlo mi hula hop przed chwila. hehe ja nie wiem jak ja bede tym kolem krecic, wielkie jest i spadlo mi na noge to bolalo:P ja kupilam to http://allegro.pl/show_item.php?item=1765962452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !Jesteśmy po pobraniu krwi.Ale się wkurzyłam. Gmerała w żyle może z 5 minut i nie pobrała, musiała iść po pomoc. We dwie pobrały z drugiej ręki. Na początku mały nie płakał, ale cierpliwość też ma swoją granicę. Teraz spaceruje z tatą, bo z tego stresu zasnął i nie chcieliśmy go budzić. Pielęgniarka od siedmiu boleści---tak kiedyś powiedziałaby moja babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ale zapierniczacie z postami :) na chwile Was zostawic i juz nie mozna nadazyc z czytaniem My z Nastka znowu siedzimy same cale dnie, mała doskonali sztuke przewracania sie z plecow na brzuch i juz jej super idzie :) ale jestem z niej dumna. Zaczela znowu budzic mi sie o 2 w nocy, pozniej o 5 i tak co 3 godziny na jedzonko. Wczoraj i przedwczoraj to dala tak czadu ze myslalam ze sie wykoncze - przez ta okropna pogode. Lece Was poczytac, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×