Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

z tymi fotelikami bedzie kurde ciezka sprawa bo jesli dzieciaczek nie bedzie sam siedzial i sztywno trzymal karku to nie moze przesiasc sie do wiekszego fotelika - w chwili wypadku moze to grozic zlamaniem karku jesli ma niesztywny kark. a ponoc fotel 0-13kg nalezy zmienic jesli glowa wystaje poza niego dziewczyny ktore maja dzieci - znow_mamo kiedy zmienialas fotelik? tigero? powiedzcie cos w temacie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 0-18 się już nie opłaca. Ja ogladałam w sklepie te ramatti fajnie odchylaja się do tyłu bo różnie jest w zależności od firmy. Te kosztują ponad 300 zł w zależności czy w sklepie czy w internecie. Wsadzałam Oskarka do trzech+(tzn z trzech firm) i sama nie wiem...hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę w tymnowym wozić dopiero w listopadzie, więc myślę że już będzie dobry dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My fotelik dostajemy w "spadku" od Cioci, wiec kupowac nie bede, a wiem ze mlody za duzo w nim nie jezdzil bo oni zadko podrozowali. Czy Wy w te upały wychodzicie na spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie co mi się podobają to 7stówek Nie wiem czy to mało czy dużo bo 200zł to wydaje mi się mało wręcz za mało za bezpieczeństwo. Ta regulacja pozycji - dla naszych małych dzieciaczków to chyba konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi fotelikami to jest naprawdę problem. Jak byliśmy z w Polsce to rozmawialiśmy z kolegą,który pracuje w serwisie sprzedającym foteliki i nam powiedział,że z fotelikiem to jest tak,że powinno się go dopasowywać do samochodu,cokolwiek to znaczy. W każdym razie tłumaczył nam ,że nawet najdroższy fotelik nie oznacza ,że będzie bezpieczny jeśli się go nie dopasuje do samochodu. Miał nam pokazać co i jak ,ale jakoś już się nie widzieliśmy,bo nas często w domu nie było a i on na wakacje pojechał. Chciałam tylko Wam powiedzieć,że on doradzał kupno fotelika w takim serwisie gdzie pracownik go dopasuje do samochodu i według niego może się okazać ,że fotelik za 200 będzie bardziej pasował do samochodu niż taki za 1000. Ale ile w tym prawdy to naprawdę nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa ale ranking fotelików babo - ulalalala. Fajna ściąga!!! Ale racja jest taka nie koniecznie drogi to dobry!!!! czasem płaci się za LOGO fIRMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa ja wychodze na spacer - TARAS I powrót DO DOMU!!! W taki skwar małej nawet nie pokazuje słońcu, a przed momentem poprostu ją wykąpałam bo była jakaś taka klejąca. Teraz wniebowzięta sobie lezy w łózeczku i gada z karuzelą. Ok 13,00 pojechałam na chwilkę do sklepu i widziałam kobiete z dzieckiem zwróconym ku słoncu. Makabra. Wariatka jakaś dosłownie. Skwar 40 st w słoncu a ta z maluszkiem takim rocznym krąży po ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za zjebany klimat!!!!! chcielismy jechac z mala autem do miasta niedaleko od Nas na spacer i zakupy ale ni chu chu jest taka duchota ze zygac mozna ;( a mala bidulka nie lubi upalow.. polozylam ja do lozeczka bo spiaca ale nie wiadomo ile pospi :/ w domu juz mam 26,5st pierdoczone poddasze :/ chce do mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn które chodzą na basen z bebe czy chodzicie same z dzieckiem czy z facetem tez? Bo chodzi mi o to czy sobie poradzę sama ?? Bo mojego nie ma a ja już bym chciała z nią chodzić, ale samej czarno to widzę - :(:( Trelevinaaa ja nawet nie patrzę ile mam stopni mam włączony wiatrak i gówno daje :( (ja na 1 pietrze mieszkam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie co dzień o 11 może przyjść matka z dzieckiem a raczej z niemowlakiem wszystko jest dostosowane do niemowlat a u mnie w miescie bida ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może u was w miescie jest :) seanse w sieci Multikino. Młode mamy zaprasza: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Poznań Malta,Poznań 51, Poznań Stary Browar, Rybnik, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszaw Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze. Bilet dla rodzica tylko 15 zł, dzieci wchodzą za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelev też się męczymy:-P Ja cała mokra jestem, a jeszcze dzisiaj fitness. No ale muszę tego brzucha zrzucic cholera. Ja albo on!!.! Czy któraś ma kłopoty z łydkami i pajączkami nanogach?. Ja niestety mam tego znowu więcej. A jak za długo jestemna nogach to tak mnie napierdzielają że hej. n W pracy znowu bolały od siedzenia:-( Oszaleć można:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izamaj ja tez mam pajączki na nogach - ta ciąża zostawiła większe spusztoszenie w moim organizmie niż po pierwszej ciąży: wypadanie wosów, żylaczki i pajączki. Gówno nic nie pomaga nawet diosminax 1000. Makabra -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenka ja całą ciążę brałm diosminex i magnez, może czas do tego wrócić. Moja mama ani jednego pajączka a ja coraz więcej. Kurdeeeeee to już nie te lata:-P Zmykam na fitness bo muszę się opluskać jeszcze. Nie wiem kto mi te nogi rozhuśta:-)Narka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Gdansku co środę te seanse w Multikinie są:) mam bilet wygrałam na fb więc chyba wykorzystam szybko:) ponoć całkiem fajne te seanse są, i wszystko super przystosowane dla mam i dzieci:) u Nas też dziś masakra pogoda chyba koło 30 albo ponad było, dałam małej herbatkę z kopru wloskiego Bobovita, miałam jeszcze ze szpitala próbkę, i chyba będę podawała w takie ciepłe dni bo małej posmakowało:) Dziewwczyny, te które brały szczepienie 5w1 czy zauwazylyscie, że po 2 szczepieniu dzieci się gorzej czują niż po 1 dawce?? Pytam z ciekawosci bo mamy w pon. szczepienie a koleżanka której mały już po 3 szczepieniu jest mówiła, że z każdym następnym szczepieniem mały sie coraz gorzej czuł... od 3 dni mała mi robi akcje w nocy, 1-2 w nocy budzi się, chce dać cyca, a ona wije sie, krzyczy, drze! masakrycznie jakby ją coś bolało i co najwazniejsze nie chce cycka, wypluwa;/ dzis sie skoczyło butlą bo tak się darła, że nie mogłam jej z 15 min uspokoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina Ja jestem po drugim takim szczepieniu (5w1). Mała super to znosi- żadnych oznak marudzenia albo złego dnia. Pogodna i grzeczniutka taka jak przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto moja cyca juz od 4 dni beeeeeeeee. Poki co jeszcze ściągam i karmie butelką, ale robię to już raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa chciałam karmić długo, ale z tego co widzę, to się chyba na 3 miesiącach skończy a szkoda, bo jest to dla mnie duża motywacja, przede wszystkim, żeby nie zacząć znów kopcić fajek;/ moja mama Mnie mogła tylko 3 miesiące karmić, potem tak samo jak moja mała zaczęłam świrować, widać to rodzinne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina no tak jak ja. Przystawiałam co 2h do 2 miesiąca a potem mała poczuła równoczesnie butelkę z mm i koniec już gardziła cyckiem. NOI piękny widok karmiącej mamy się skonczył. Wczoraj złapała na 10 min i to tylko dlatego ze leciał mecz i oglądała. Z butelki lepiej leci i tak maluchy nas trenują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPROSZE O BRAWA - wlasnie wrocilam z roweru hehehe W koncu sie postawilam sama przed soba: polozylam spac mlodszego, starszego przekazalam tacie i powiedzialam, ze znikam. Wiecie jaka to przyjemnosc - sama cos dla SIEBIE??? Az nie wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaae za chwilkę napisze Ci jaki mieliśmy garnitur do chrztu. A Ty masz już dostęp do naszej poczty? Bo tam są zdjęcia z chrzcin. Prawie wszystkie narzekacie na upał a ja to kocham!! Jest mi z tym dobrze. Nawet prysznic w taki dzień ,,smakuje" inaczej. Trochę mi jeziora brakuje no ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie zaraz jakieś piwko małe otworzę i się podelektuję :) Jeśli chodzi o pajęczaki,to przed ciążą miałam jeden mały,a teraz mam na dwóch nogach i to mnóstwo:( A o co chodzi z tym kinem dla matek,bo ja pierwsze słyszę,jak to jest zorganizowane i jakie seanse są wyświetlane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina ja mam 5w1 i jestem po drugiej dawce, mala miala 17go szczepienie plus pneumo zniosla lepiej niz pierwsza dawke, zadnej temp ani nic, zadnych zaczerwien w miejscu szczepienia, lepiej niz przy pierwszym razie smaopoczucie, rozbawiona itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×