Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

jak bedziecie kopiowac tabelkę - dopiszcie wagę Lorien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Witam. Jestem studentką 2 roku psychol. W ramach zaliczenia muszę przeprowadzić badanie. Proszę o wypełnienie ankiety. Badanie trwa ok 5 minut i jest anonimowa. JEST TO INNA WERSJA ANKIETY, PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ TYM, ŻE WYPEŁNIAŁAŚ/EŚ POPRZEDNIĄ ANKIETĘ (BYŁO TO BADANIE PRÓBNE W CELU WERYFIKACJI PROBLEMÓW) http://badania.webd.pl/swps/ Z góry dziękuje P.S. Będę wdzięczna jeśli wiadomość przekażesz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja. NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. klara_23.........Magda.......24.......Warszawa......... .05.05/(Amelia) 4. bunia3..........................30.......Toruń...... .........08.05 5. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 6. masterek28.....Ania........ 27.......Bielsko-Biała. ......12.05/(Jasio) 7.mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 8.Julietta40......Aga..........40.......podlaskie....... .....15.05/(Maks) 9.justz............Justyna.....26........UK............. ........15.05/Syn 10.milka78........................33.......Kraków....... ....... 15.05/Maciej 11. cv............. .Wioleta.....24......Niemcy.................16.05/(Alex) 12. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 13.penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 14. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 15. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 16. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 17. Agnes71..........Aga.........26......Wrocław.............23 .05/C 18. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 19. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 20. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 21. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24 .05/ (Mateusz) 22.maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 23.Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 24. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 25.#stokrotka#......Monika....29.......dolnośląskie. .........25.05/(S i S) 26. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 27. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 28. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 29. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) 🌼NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM🌼 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela...39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC.......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan........Gabrysia...... ......40/1.05-SN.......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie.....Milena....... ..40/02.05-CC.......4000/58 6) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 7) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena........ 40/03.05-SN......3000/54 8) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon......... 40/04.05-SN......4100/57 9) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN.....3450/56 10) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja........39 /04.05-CC.....2640/49 11) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alex...........40/ 06.05-sn......3400/51 12)bartolenka.....Marzena...30......Bielsko-Biała.. ..Lenka...38/06.05-SN..2680/53 13) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......???.......40/ 07.05. sn...3300/56 14)esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia...40/07.05 CC..3140/52 15)Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś.....40/09. 05 CC..3300/54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!❤️ pomarańczko, możesz tu nie zaśmiecać nam tematu po raz drugi. ?? atena, wiesz co u kropeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Lorien. No i mamy kolejnego chłopca wśród tych wszystkich Bab :-P No właśnie co z Kropeczką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z Juliettą?? Ona też chyba jechała do szpitala przed weekendem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka własnie wraca ze szpitala z malutką.Poslała mi fotkę małej - ale słodziutka jest Maja. Tak więc wszystko dobrze. Moja własnie śpi, więc ide poprasowac ciuszki.......bo potem znowu bedzie cyc.....big cyc....hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My Tobie Atenko dziękujemy za info od Kropeczki. Może się do nas odezwie jak się trochę w domku ogarnie ;-) Trzymaj się Big Cycu ;-) powodzenia przy karmieniu! Ucałuj Małą She

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Przepraszam za zaśmiecanie. Niestety mam problem. Muszę przeprowadzić ankietę u kobiet które właśnie spodziewają się dziecka. Mam z tym duży problem.( muszę mieć ok 100 osób) Proszę was bardzo o pomoc, będę bardzo wdzięczna. Ankieta jest przyjemna i zajmuje naprawdę chwileczkę. Obiecuję że nie będę więcej zaśmiecała Liczę na waszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia23 wypełniłam tą ankietę. Mam sentyment do Twojego imienia z wiadomych przyczyn. Masz szczęście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
dziękuje bardzo, naprawdę nie chciałam się narazić. Musicie mnie zrozumieć. A tak przy okazji to bardzo fajne macie te fora... Chyba zostanę tu na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
może akurat nie ten temat... mnie jeszcze ciąża nie dotyczy. Ale na inne na pewno będę wpadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Gratulcje dla kolejnej rozpakowanej;) U mnie nadal nic, choć ....sama nie wiem, bo od rana do 13 miałam skurcze co 20-30 minut, ale teraz jakby trochę ucichło, choć momentami czuję,że coś tam na dole się kręci;), jakby była cisza przed burzą. Od kilku dni boli mnie w plecach i ogólnie jestem zmęczona. Nie wiem, czy to może byc początek porodu, nie wiem. Jak myślicie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh i ja ciągle w dwupaku... z Holandii na kilka dni przyjechała kumpela, która 29 marca urodziła:)) uroczy ten jej maluszek jest:) no i nauczę się od niej kilku rzeczy mam nadzieję:)) w ogóle maluch waży teraz 6 kg trochę strach było trzymać . Gratuluję nowym mamusiom:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia23 ja tez wypelnilam formularz. Lorien gratulacje no i mamy nastepnego faceta:) Atena dziekujemy za wiadomosc od kropeczki pozdrowienia dla niej. emilia 83 ja nie czuje zeby moj maly drzal ale czesto czuje tzw u niego czkawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść kochane majóweczki!!! :D:D:D Minutę temu podłączyli mi internet,ależ jestem podniecona,wow Cieszę się przeogromnie że mogę być znów z Wami :D Na początek moje ogromne gratulacje wszystkim świeżym mamusiom,wiem ,że kochana Emilia przekazywała je ode mnie,a teraz moge sama gratulować :) Nie nadrobie na pewno tego całego czasu,ale ogólne wiadomości o Was dostawałam na bieżąco od Emilki,więc dzięki niej wiem o wszystkich narodzinach Emilia dziękuję Ci bardzo kochana!! :D Dziś nie moge tu spedzić wiele czasu ale jutro od ósmej bedę nadrabiać ile się da:) Buziole wielkie dla mamusiek i ich pociech,nie moge się doczekać kiedy mój maluch bedzie ze mna,ale niestety mały uparciuch nie ma zamiaru jeszcze wychodzić Miłego dzionka majóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ;) cv - tak masz rację mam oparcie i to duże ;) aa co do tych skurczy, to tylko jak wyszłam i wsiadłam do auta to zaczęły być coraz bardziej uporczywe, za chwilę przechodziły na godzinkę i znów się pojawiały potem zaczął boleć mnie brzuch jak na okres i troszku krzyże ale Emilia była ruchliwa no i oczywiście brzuch mi się napina, może akurat wezmie mnie coś już w nocy.. pokoik już stoi gotowy więc nie widzę żadnego problemu he. a co do wód to mam pytanie, podciekają wam wody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayala Jest kilka majoweczek ktorym saczyly sie wody mi nie wiec niech one sie wypowiedza jakie to uczucie. A moze akurat skurcze sie rozkreca i urodzisz w terminie. stylowa witaj jak ja sie ciesze ze znowu jestes z nami normalnie stesknilam sie ale dobrze ze emilia co nieco zdradzala nam co u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może hehe;p a to niebezpieczne jest z tymi wodami , nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam jeszcze szybciutko na pocztę ,ależ się rozczuliłam,takie śliczniutkie dzieciatka macie,aż się popłakałam ze wzruszenia :) Cv dziękuje za przywitanie,ja też się stęskniłam,wierz mi ,strasznie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z rozstępami, powychodziły wam te paskudzctwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaaa witaj kochana !!!!!!! w końcu nam potowarzysz:D niebawem zostaniemy same na placu boju:P jakieś objawy? cokolwiek????? u mnie nic :o 😭 jak się cieszę, że wróciłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIADOMOŚĆ OD Agnes71: "Po 6h pod kroplówką, nie ma akcji, są skurcze i nic więcej. zaraz mam badanie i lekarz zadecyduje czy nie trzeba będzie niestety kroić" bidna Aga :( ale może nie będzie tak źle❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla- mi dosłownie wychodzą z dnia na dzień. szlak mnie trafia. nie ma tragedii, co nie zmienia faktu, że smaruje się jak głupia, a one wyłażą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa- nie gadaj nawet, bo mój brzuchh wygląda masakryczniee :( może nie aż tak żle heh ale przeraża mnie to. zaraz idę do apteki po maść którą mi poleciła starsza osoba, ponoć działa.. zobaczymy;) a co do smarowania, to ja zlekceważyłam 5 i 6 miesiąc dopiero w 6 zaczęłam się smarować bo mi się poprostu nie chciało a wtedy już skóra swędziała brzuch zaczął się rozciągać i było po fakcie, owszem też smaruję się PERFECTA mama na brzuchu aa na pośladki i uda zwykłą PERFECTA takie zielone opakowanie na rozstępy typowo, ponoć po 4 tyg są efekty, zobaczymy he ale ta maść musi podziałaś innego wyjścia nie ma. No i oczywiście dobre odżywianie po porodzie i ćwiczenia lekkie jakieś i mam nadzieje że będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka hejka wielka :D Miałam jedną prawie dobę ze skurczami,byłam pewna ,że się zaczyna,wystraszyłam się bo mały taki był ruchliwy ,że hej,nie spał całą tę dobę ,wiec pojechałam do szpitala to sprawdzić,a tam po jednym większym skurczu wszystko ucichło :( No i pupa jaś,to było kilka dni do tyłu,od tego czasu nic ,buuu Rozstępów nie mam jak na razie,może mnie ominie ta przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×