Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Acha jeszcze odp dla X. Aniu ja się pytałam pediatry i ona nie kazała póki co naciągać. Mówi, że jest jeszcze za wcześnie. Że kiedyś kazali naciągać i było z tego więcej szkody niż pożytku. Bo się blizny robiły. Ale faktycznie co rusz inna praktyka i inne teorie. Ja w każdym razie jeszcze nic nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta - Ale ty ładna jesteś :)) Atena35 dokładnie święto i dałam jej pierwszy raz soczek jabłkowy hehe Ale się krzywiła chyba jej nie smakował Emilia- Julka ślicznie dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki:) tęsknicie za mną? Bo ja za Wami bardzo:) Moja Jula śpi, od dwóch dni urządzała harce wieczorem, bolał ją brzuszek, kolka z przerwami trwała ze 2 godziny. Obawiam się, że to po groszku. Poza tym nie chciało jej się odbić. Co robicie w takich sytuacjach? Czekałam z 10 minut po jedzeniu, klepałam delikatnie po pleckach i nic. A dziś pięknie jej się odbiło i śpi. Poza tym nadal afery z wózkiem. Ryczy wniebogłosy, jak ją wyjmę, od razu przestaje. Nie mam na nią sposobu:( W pracy w porządku, zaraz zacznie się rok szkolny, na razie szkolenia. Jutro mam dwa wykłady, a potem góra jeden dziennie albo wcale, więc spoko. Nie ma jeszcze planu lekcji, ale mam nadzieję, że będzie rozsądny! Julka znosi rozstanie świetnie, wcale nie płacze, tylko śmieje się i gada. Obawiam się, że zachowuje się lepiej niż ze mną. Na razie udało nam się nie dawać jej wcale mleka butelką, bo wracam na karmienia, a jak będzie dalej, to zależy od planu lekcji. Jeszcze dwa miesiące i zacznę podawać zupki, jabłuszka i inne pyszności:) i będzie dobrze, grunt to przetrwać te 2 miesiące. Kropeczko, dzielna jesteś! A podwyżka super:) Kasiulaa, wypady bomba! A hulahop też mnie kusi! Ale na razie od dziś znów robię brzuszki. Dobra, dziołchy, idę sprzątać, jak zwykle. Kuchnia zasyfiona strasznie, bo mąż smażył wczoraj kotlety, a po wieczornej kolce nie miałam już siły sprzątać. Czeka mnie szorowanie tłuszczu ze wszystkiego chyba, ale nie narzekam, bo w ogóle przestanie mi pomagać, a kotlety były pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja też tylko na chwilkę wpadam! Kasiulla- buziaki dla twojej niunki no to pierwsza wkroczyła w magiczny 5 miesiąc gdzie wprowadzamy na całego rozmaitości :-) ja miałam dziś koszmarny dzień mała prawie cały czas ulewała, cholercia nie wiem czemu, ale czasem ma taki dzień po prostu, wszystko w mleku, no i ja juz padam ze zmęczenia, bo to ani spacer porządny nie był, ani nic nie zrobiłam tylko stałam nad nią pół dnia hehhhh... boję się jak to będzie od połowy września jak mała zostanie z opiekunką, niby na początku też będę ale od października to masakra, zaczynam się tym poważnie stresować, bo wydaje mi się że nikt się nie zajmie tak moją niuńką jak ja i tylko ja wiem co ona lubi itd.... i jeszcze gorzej się wtedy czuję ech..kobietki to jest chyba najstraszniejsze, że ona taka malutka jeszcze jest ... ;-( nic to idę kąpać i lulu papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego naciągania, to moja nauczycielka nie naciągała bo nie wiedziała i niestety potem mały miał operacje , ale czy dokładnie tym dlatego nie wiem , sama dokładnie nie wiem o co chodzi z tym naciąganiem ;p bo my mamy pipke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti1983 ja mojej nigdy nie nosze itp nie czekam az jej się odbije. Za to jak wezmę ja po jedzeniu na rece w pionie to od razu jest bek anjaa Niunka dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula więc jest tak jak mówię. Nie ma złotego środka. jedni mówią że tak, a inni nie każą nic tam grzebać. i bądź tu mądrym. ;-) Mały jeszcze śpi. Ale go senność ogarnęła tak nagle. Szok. :-) Dziewczyny bo ja się zastanawiam czy kupować ten leżaczek z FP. Nie wiem czy nie jest na niego za późno? I czy to już sobie darować? Strasznie mi się to podoba i słyszę, że Wy go też chwalicie, ale pewnie wasze maluchy mają je od samego urodzenia. Nie wiem czy mój Synek się do tego przyzwyczai. Żeby kasy w błoto nie wyrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 nie wiem a do ilu on jest kg ?? Może pod tym względem popatrz. bo jak do 9 jak nie ktore to sie nie tyla bo mały by miał na chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia moja mała tak jak Twój maluszek - nie kąpana, zmęczona i padła godzine temu jak kawka. Spi i wcale nie ma zamiaru się obudzić. A dzi staki upał był - chciałam ją tak wykąpać dla jej dobrego samopoczucia. Bo kąpię co drugi dzień, no chyba ze upały takie to codziennie. Zdązyłam tylko przebrać jej świeże body, zjadła 90 ml i spanko. esti no witaj Ja swoją po jedzeniu do pionu i bek jest jak u Kasiuli. Odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia też chciałam taki bujaczek zakupić ale mam juz jeden nieoryginlny do 18kg. Wystraczy. Wole jej później chyba huśtawkę pokojową kupić, ale to musi dobrze siedzieć. Poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta - Ale ty ładna jesteś Kasiula--wiem :D I tez buziaczki małej kruszynie. Oglądałam zdjęcia maluszków. Są prześliczne, jak z reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj zimno i deszczowo. Ale za to mały śpiący cały dzień, ciekawa jestem jak będzie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiul najwazniejsze ze produkt polski a nie chiński!!! Fajna ta huśtawka - na premie z pracy zaraz ją kupuje. Bardzo praktyczna. Julietta gdzie mozna Cię zobaczyć??? Uwilebiam patrzeć na łądne dziołszki. Oczywiście wole facetów rzecz jasna ale daj się oglądąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taka nowocześniejsza ta huśtawka. Ja myślałam, że to taka mocowana do futryny będzie ;-) Mój się jednak obudził. Ale wykąpałam go tylko na sucho. Przebrałam, nakarmiłam i znowu śpi. Ale chyba sama mu zaszkodziłam i dlatego tak płakał. Bo podaję mu to żelazo i do tej pory dawałam mu w strzykawce. A dzisiaj mnie podkusiło, żeby z mlekiem wymieszać. Pił ładnie, a zawsze się muszę tyle namęczyć bo wypluwa. Więc się cieszyłam, że znalazłam sposób, ale chyba za ciężko mu było od tego na brzuszku. Nie dobra mama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za swoje płaciłam 50 zł, teraz jest o wiele tańsze. Myślę, że weź tańsze, jak nie będzie motywacji, to przynajmniej taniej wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały dzisiaj zasnął o 19.30 po kąpieli i mleku;-) A ja na fitness. W domu samej nie chciłoby mi się ćwiczyć:-P Jeśli chodzi o leżaczek to on jest potem do starszego dziecka jako krzesełko. Ja go mam ok. miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane dziewczynki:) Wpadam chociaż na momencik się przywitać,bo stęskniłam się przeogromnie!!! Wróciłam na Islandię wczoraj,więc u mnie kolorowy zawrót głowy-rozpakowywanie,odwiedziny u paru znajomych,zapełnianie lodówki,szykowanie starszej pociechy do szkoły na jutro etc. Jednak nie mogłam się opanować żeby tu zajrzeć. Na razie nie nadrabiam ,to zostawię sobie na troszeczkę później,chociaż nie wiem czy dam radę ponadrabiać,taki szmat czasu mnie nie było. Mój Natanielek właśnie zasnął według polskiego czasu,pewnie wcześnie rano będzie pobudka,będę musiała go przestawiać po malutku na czas islandzki. Mały podróż zniósł rewelacyjnie,rozwija się i rośnie bardzo szybko,jest przekochany i grzeczniutki. W porównaniu do mojej córy jak była malutka to wręcz anioł :) Jak już wszystko ogarnę to wrzucę pare jego fotek. Muszę też w późniejszym czasie nadrobić naszą pocztę,bo pewnie zdjęć tam co nie miara a ja pamietam nasze maleństwa sprzed siedmiu tygodni,tylko ta NK parę naszych maluchów widziałam,rosną nam te szkraby w tempie zastraszającym wręcz :) I tak na dzień dobry mam pytanko-chciałabym mieszać małemu mleko w butelce z kaszką,bo mam wrażenie ,że Natanowi już mleko nie wystarcza,ale nie mam pojęcia z jaką. Tutaj wybór niewielki,w sklepie dziś widziałam pięć rodzai,z czego cztery były od 7 miesiąca,a jedna od 4 i to była kaszka ryżowa z Hippa. Jak sądzicie czy taką mogę podać? Boję się czy ryż nie spowoduje zatwardzenia. Doradźcie proszę. Może ten temat już przerabiałyście,jeśli tak to proszę o powtórzenie,z góry dziękuję. Pozdrawiam tsare i nowe mamulki,bo domyślam się,że grono zdążyło się powiększyć Buzialki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z motywacją tez bywało różnie, ale dopingowały mnie pierwsze efekty tzn. niknące centymetry w pasie , biodrach i udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stylowa :) Odnośnie kaszki nie pomogę, bo sama nie mam pojęcia, którą podać jako pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora :) Ja kupilam to kolo ktore pokazywalam w linku i juz nie moge sie doczekac. Moze podziala cos na moj brzuch szczegolnie na ta faldke nad rana po cc... Moj Babelek jutro konczy trzy miesiace i z tej radosci kupilam mu dzis nowa herbatke o smaku jabluszka z melisa. Napewno stchorze i mu jej nie dam ale coz... Za miesiac bedzie jak znalazl :) Ja dzis pol dnia ogladalam wasze Maluszki i nie moglam sie oderwac. Moj tylko krazyl na okolo mnie i marudzil ze chcialby juz na kompa. A tak wogole to sory za brak polskich znakow ale zazwyczaj pisze na telu bo mi sie nie chce do kompa siadac i nie mam polskich znakow (a bynajmniej nie wiem jak je zrobic mimo ze mam ten tel dwa miechy juz) Moze ktoras z was ma nokie c3 i wie jak to zrobic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo,temat chudnięcia-no to ja w Polsce przytyłam 5 kilo :p Massakra-tak się na jedzenie polskie rzuciłam. Od przyszłego tygodnia wparzam do siłowni męża i zajmuję jego sprzęt,w worek też poboksuję,hi hi ,bo ponoć ładnie przy nim mięśnie brzucha pracują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Julietta:) Czarna mój też jutro kończy 3 miechy,a nokię c-3 właśnie sobie kupiłam,ale z tego co się zorientowałam to nie ma polskich znaków,uwielbiam ten telefon,ale niestety muszę na niego poczekać,bo ściągają mi simlocka w Polsce,prześlą mi go później. W ogóle ze simlockami z orange jest katastrofa,nie polecam tej sieci,wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to jestem przeszczęśliwa ,że mam tą chwilkę i tu znów jestem :D:D :D Wybaczcie,hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×