Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

X- staram się kręcić codziennie, ale mam obolały brzuch i tak jak myślałam pojawiły się siniaki, ale nie takie jak za pierwszym razem:) Chłopcy wracają ze spaceru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deeyaa- moja Majka na razie kombinuje jakby sie przewrocic z brzuszka na plecy ale jeszcze jej nie wychodzi:P Jasiek to len ma w nosie takie sprawy:P julietta- a dlaczego pobierali malemu z zyly krew w ogole? u nas pobierali z pietki a chciala jeszcze z paluszka ale ja wolalam z pietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... no moja moglaby sie nauczyc z brzuszka na plecy to bym nie musiala co 5 sekund do niej sie podnos sie jak piszczy na brzuchu tylko by sie turlala:) Moze Majka jak juz sie zacznie rpzewracac to zmobilizuje Jaska i tez bedzie smigal :) Mojej malej tez pobierali zawsze krew z piety a nie z zyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x- no to pieknie maluszki spia w nocy :))) ale wagowo to naprawde podziw :) julietta- pielegniarka taka jak z koziej dupy traba no kto to widzial zeby dziecku nie umiec pobrac krwi - co rusz slysze takie akcje co te pielegniarki nie potrafia takich prostych czynnosci?? babki ktore maja juz @ - czy wy tez macie takie obfite miesiaczki ? o matko u mnie co druga @ to potop :( ale cale szczescie czuje sie super, nie boli mnie nic ;) babki moja pisia tez nie budzi sie w trakcie burzy :) ale jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczyny ze wzielyscie sie za siebie :) ja mam w planie aerobiczna szostke weidera zaczac robic, zobaczymy ile czasu wytrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa kochana ja miałam @ po tabletkach i teraz czekam na 2 ale coś nie widzę ani nie słyszę żeby się coś działo. Nic kompletnie mnie nie boli. Pierwszą miesiączę i to po tabletkach anty miałam bezbolesną zupełnie i całkiem skąpą jak po porodzie. Leciało mi dość obficie tylko przez 2 dni a potem to taki niedobitek. Sama jestem zdziwiona. Mam nadzieję ze teraz odostanę @ bo chyba bym się załamała jakbym miała w przyszłym roku kolejnego szkraba. Nie brałam teraz tabletek bo chce raz naturalnie dostać @ ale ta ostatnia to była bajka w porónaniu do tego co miałam przed zajsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deeyaa- licze na to ze Majka zmobilizuje Jaska i ten w koncu ruszy swoje dupsko i glowke. co do cwiczen hehe to ja nie wiem jak bede cwiczyc z tym hula hop bo na razie mnie przeraza jak je zobaczylam. trevelinka- ja mimo ze biore hormony to u mnie ten bardzo obfita miesiaczka. jednak nie bolesna a przed ciaza bardzo z tego powodu cierpialam. a z ich wagi to jestem z nich dumna ze tak gonia rowiesnikow. i pomyslec ze Jasiek wazyl 1770 a teraz 5340:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u nas noc w miarę, była pobudka o 5 na karmienie i poźniej razem spałyśmy do 8.30, moja mała ładnie jadła kaszki aż do dziś, jakiś bunt hmm chyba na kilka dni odpuszczę i znowu spróbuję.... teraz woła tylko mleko a jak daję kaszkę albo marchewkę to płacz.... nie ma co chyba jednak za szybko ... iza-ja też jeszcze nie miałam @@ więc spoko nie jesteś sama ;-) czekam aż się niunia obudzi i mykamy na spacerek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas chcialabym nie byc w ciazy ale i nie miec@ jak to zrobic :P haha oj tez bym wyszla z niuńką na spacer ale na sama mysl o taszczeniu sie z tego zakichanego pietra sie odechciewa :/ laski mi niby zeszly kg z ciazy, zostaly moze 2czy3 ale cholera biodra nadal szerokie :( oo matko to juz tak zostanie? no ciul z ta skora na brzuchu ale dupa jak szafa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izamaj- też jeszcze nie mam @ i nie tęsknię. Trelev--właśnie mam ten luksus, szkoda, że tylko przejściowy :) A mi po ciąży zostały jeszcze duże piersi i może tak już zostać:) X - normalna morfologia, bo Maksio miał małą anemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jestem ostatnia z bez@ i też nie tęsknię;-) A ja dzisiaj nie byłam na spacerze, może potem. Zjadłam obiad i odpoczywam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale skrobiecie ostatnio ;p Moja dziś pobiła rekord poszła spać o 20 i obudziła się o 8:20 na jedzonko Oby tak dalej ;p a tak to u nas po staremu, byłam wczoraj u lekarza z wynikami morfologi, bo miałyśmy powtórzyć ale jest już wszytko ok. ;) Zważyli nas i 6700kg :)) Ja tam do "tesciowów" nie mówię mamo czy tato , tym bardziej że my przed ślubem ale po ślubie na bank im tak nie powiem jeszcze teraz jak mi pokazali jacy sa naprawde jak M pojechał. Powiedziałam M o jego rodzicach itp powiedział mi żebym się z nimi nie pieprzyła tylko ofen im powiedziała że sobie nie życzę żeby przychodzili i mnie wkurwiali tylko ulżyło mi bo że tak powie dostałam od niego pozwolenie. Jego mama przychodzi z nią to jeszcze co nieco pogadam , ale jego tata takie głupoty mi gada że ja to wychodziłam z siebie,(np czy chciała bym żeby Marcin był w domu) i wczoraj był pierwszy raz od kad był Marcin w domu. I siedział jak nigdy , prawie nic nie mówił. hehe jak jakieś małe dziecko co przyszło do mnie za karę ;p Pierwszy raz po jego wizycie nie byłam wkurwiona Ja to chyba wogole do moich ostatnio jestem nastawiona z góry, ale oni żyją jak kot z psem i wogole co oni robią .... ech dużo by gadać!!! PATOLOGIA normalnie hehe Moja Julka właśnie chrapie - to też ma po tacie heh Agnest71- z kąd ja to znam , moja tesciowa dzwoni i sie za kazdym razem pyta jak mała spałą w nocy? a ona odkad pamietam zawsze przesypia. Po czym mówi to dobrze, i tyle gadki na temat dziecka hehe zmieniła by już płytę ;p Atena35 my też miałyśmy problem z bioderkiem , po 2tyg włąśnie takiego noszenia, bioderko eleganckie :)) ...X... To Ci się trafiłą baba hehe ja na wynik z morfologi czekałąm 2min :)) esti - krzesełko śliczne a z czego wykonane jest to siedzenie? Chyba łątwo się myje ? czarna_kcrk - moja mała ma 4miesiace i zaczęła podnosić głowę dopiero jakieś tydzień temu więc spokojnie :) Przyjdzie ten czas :) Trlevinaaa Ojciec mojego M to i może i kasę by dał ale po to żeby potem wypomnieć - ja od niego złamanego grosza nie biorę, i on otym wiec wiec wrzuca kase do skarbonki Julki - i tam się kurzy ;p Jak się wyprowadziliśmy tzn zamieszkaliśmy razem to mi robił zakupy do lodówki długo z nim walczyłam i mówiłam ze ja kupuje on nam kupuje a ja potem do sieci wyrzucam bo sie psuje ale do niego i tak nie docierało mój M pokrzyczał i mu przeszło, ale wracając do setna potem powiedział swojej siostrze czy komuś nie pamiętam że on 2 domy utrzymuje hehe teraz się z tego śmieje ale wtedy wkurwiłam się ze takie rzeczy gada śmialiśmy się z moim M ze jak utrzymuje nas to trzeba mu rachunki za wynajem zawieś hehe w końcu 1400zł by nam zostało w kieszeni ;p lecę czytać was dalej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale mam nerwa od wczoraj. Pewnie powiecie, ze jestm glupia i nie nadaje sie na matke.. :( Od wczoraj mlodszy synek przestawil sobie godziny spania i spi wtedy, kiedy starszy nie spi. Zawsze od 12 do 15 mialam czas dla siebie, posprzatanie, ugotowanie, a teraz mlody w tym czasie domaga sie uwagi, Wymiekam. Nie mam nawet czasu zrobic obiadu porzadnie. Gryyy co za kiepska matka ze mnie,co? Dzis dostalam wiadomosc, ze moja kolezanka urodzila. Cala ciaze wszystko bylo ok, a porod to koszmar. Nie znam szczegolow, ale cos sie dzialo, ze musieli szybko dzialac. Efekt: dziecko dostalo 2 punkty, a ona okropnie porozrywana i miala duzy krwotok. Biedna :( My chrzciny bedziemy miec za 2 tygodnie. Jak myslicie, czy musze malego ubierac calego na bialo? A moze wystarczy zalozyc mu spodnie np. bezowe czy granatowe, a do tego koszule?? Poradzcie cos!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka git, pobudka o 5, 8:30 i 10:40. Ja śpię jak Jachu, do oporu. Okresu nadal niet. Ja ważę 1 kg mniej niż przed ciążą, czyli jeszcze 3 kg do wymarzonej wagi... Ale cellulit na nogach jest i skóra na brzuchu już nie ta... W ogóle ten brzuch jakiś taki... :-o Od września zaczynam chodzić na fitness i na szybkie spacerki ze szwagierką, której córa ma 9 miesięcy, a ta chyba nic po tej ciąży nie zrzuciła, tylko brzuch trochę mniejszy... Uciekam na spacer z moim gadułą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja też bezokresowa jestem:-) ale karmiąca cycem. Już ponad rok nie mam @ i dobrze mi z tym jak cholera! Mam w szafie tabsy anty ale jakoś nie mogę się zebrać za ich branie. Bo się boję, że już wcale nie schudnę. Mam te cerazette czy jakoś tak. Trele dzięki za namiary na sprzedawcę. Kupię od niego na pewno. Współczuję wam tego ostatniego piętra. Ja mieszkam w domu jednorodzinnym i nie wyobrażam sobie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamae - nie wiem jak ubrać chłopca ale ogólnie chrzest to uroczystość jak każda inna, przyjęło się żeby ubierać dzieci na biało ale ja sama kupiłabym jakąś tanią sukienkę bo szkoda na jeden raz wyrzucać tyle kasy w błoto ale mój teść jak zobaczył, że wybieram sukienki to wyskoczył z kasy i kazał kupić jej taką balówkę:) więc kupuję, niech dziecko ma jeśli już się dziadek postawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Moja Hania wypila juz butelke tego nowego mleka i zaraz zasnela wiec chyba wsio ok :-) co do trzymania glowki to moja trzyma sztywno i w pionie i na brzuszku, przekreca sie z pleckow na brzuszek a i tak musze isc do neurologa, cwicze ja troszke od wczoraj, czytalam opinie o tej neurolog co pediatra kazala mi isc... na okolo 20 opini tylko 2 byly pozytywne! Czyzbym miala sie znowu wkurzyc... X- witaj w klubie glupich bab lekarek... Kropeczko, Ty tez masz chrziny 4 wrzesnia? ja kupilam wczoraj mojej niuni sukienke i bolerko, ceny masakryczne :-/ i zakupy tez na chrziny robilismy bo moj M sie uparl zeby robic u tesciow wiec ja bede zaiwaniac przy garach, a co tam to tylko 13 osob :-( a tak chcialam w knajpie, tylko 45 zl za osobe i do tego tylko ciasta dodac... no nic Zapomnialam co mialam kazdej z Was odpisac jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wam opowiedzieć historię z porodówki. Wiecie że moja siostra jest położną i był u niej ostatnio taki przypadek, że leżały na porodówce dwie baby - jedna żona a druga kochanka - tego samego faceta. I jakby tego było mało położyli je w jednym pokoju, nie wiem jak długo tam wytrzymały razem, czy je przenosili ale podobno wióry leciały bo jedna urodziła facetowi dziecko i druga też. Sąsiadki:) I ta żona mówi do salowej, oczywiscie wyzywając kochankę od k.... "Widzi pani, widzi pani jaki z niego kutas - ja mam z nim dwie córki to zmi zrobił syna, a ona ma już dwóch synów i jej machnął córkę..." Podobno było tam tyle śmiechu z nimi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko ale jaja :-) ciekawe z ktora baba ten facet teraz bedzie... sluchajcie a jak pediatra bada Wasze dzieci to tez je ciagnie za raczki i sprawdza czy sie unosza na nozkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta ja robię chrzciny na 35 osób a jak usłyszałam cenę to robie w domu. Małe wesele tylko orkiestry brakuje:) Koleżanka mi pomaga w przygotowaniach więc jakoś nam pójdzie. Ja małej kupiłam taką sukienkę: http://allegro.pl/haftowana-sukienka-do-chrztu-bdr06-mini-styl-i1786409721.html różową:) Jeszcze jakieś bolerko, buciki i rajstopki. Ale muszę wam powiedzieć ze musiałam kupić 62 a nie 68 bo jeszcze mój szkrab za mały. Dzisiaj też robię zakupy a co najśmieszniejsze dopiero jutro księdza zamówię hihi. Mam nadzieję ze mnie nie wygoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaae ja mam na sprzeaż ubranko do chrztu po swoim synku. Nowe było. Ciągle sie zbieram żeby na allegro wystawić. Kolo ty mi nic nie wspominaj o badaniu przez pediatrę. Bo u nas na szczepieniu ja nawet pediatry nie widziałam! Ale jak chodzę prywatnie to też jak się nie upomnisz to nie sprawdzą. Mojej koleżanki synek ma 8mc i chowa kciuki w piąstki to nikt tego nie widział. Dopiero sama mamę to zaniepokoiło. A tak to regularnie na bilanse chodziła z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta no moja pediatra i każda w zasadzie podciąga tak dziecko, nawet w szpitalu tak podnosił jeden to się go zapytałam dlaczego tak robi to odpowiedział mi że to ma na celu uspokkojenie dziecka by nie wierzgało. U mnie robił tak nawet dwa razy bo chciał posłuchać dokładnie serduszka bo alarmu narobiłam na porodówce ze mi dziecko sinieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnest71- dzięki za stronkę PromoBaby przyda się :)) Co do łapania grzechotek moja już jakieś 2-3tyg łapie. Butelkę sama trzyma , i smoczek sama do buzi pcha ale zazwyczaj nie trafia, ale wczoraj wsadziłam smoczek do siebie do buzi i się pochyliłam nad nią uśmiechnała się jak zobaczyła że mam jej smoka i zaraz ręka zaczęła do niego sięgać próbowała go złapać , w końcu się jej udało :) I jak już złapała wyjęła mi z buzi i zaczęła sobie wkładać hehe Mądrala wie że to jej smok ;p Moja śpi 30-60min czasem 1,5h . Zje pobawi się z 2h śpi i akurat się budzi na jedzenie a czasem jej się zdarzy że nie śpi miedzy posiłkami ;p ...X... To ci lekarka ;/ nie denerwuj się bo dzieciaczki to czują :* Super że Jasio dogania Maję zaraz ją przerośnie ;p Sylowa - uśmiałam się o tej historii z chomikiem biedna córa, ale żeby tak dziecko w kręcić hehe Macie pomysły :)) Mi też zdechł chomik kiedyś na wyjeździe jak wróciłam już go nie było - ale moi rodzice nie byli tak wspaniało myślni żeby przedłużyć mu życie ;p Mi Lekarz polecał bebilon albo nan ale ja sama z piersi przeszłam na bebilon, teraz mała je te pepti bo ma skazę i u nas jest ok. Wcześniej jadła ha a potem comford I zawsze bez problemu przechodziła zmianę, lekarz mówił że im mniejsze dziecko tym lepiej znosi zmianę mleka. Emilia_83 My mamy takie leżaczek z fb Polecam :) http://allegro.pl/lezaczek-las-tropikalny-k2565-i1769591367.html Mój pediatra jest super :) Zmieniłam na niego po 1 wizycie u durnej pani dr brrr. Jak wchodzimy do niego bez zaglądania w kartę wiec ze mała ma skazę białkową, od razu się pyta czy nie nawraca itp. Widać że się interesuje sam dużo mówi , że nie muszę się go w sumie o nic pytać. Mieszka 5min drogi piechotą od nas, zdażyło mi się że po receptę na mleko poszłam do niego do domu , gdzie też przyjmuje- prywatnie. Co jest wielkim plusem DeeYaa- U nas na morfologię z palca pobrali Trelevinaa- Ja zawsze miałam 5dni i mało obfita po ciąży mam 3dni z tym 1 dzień się leje jak z kranu potem 2dni jest ok :) Bole miesiaczkowe - nie wiedziałam co to jest poznałam dopiero jak mi się bole zaczeły przed porodem. Teraz nadal bez boleśnie. Kropeczka-ale jaja na tej porodówce hehe Kolokatka- moj podnosi małą za rączki. Moja Niunia miała jeść o 14 i śpi od 13 ;p Coś się jej porobiło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×