Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

x-- mam nadzieję :) A tobie współczuję, ale zarazem zazdroszczę, bo super są te Twoje dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izamaj- czuwam, czuwam. musze tu byc na kafe bo jestem uzalezniona:P emilia- problem z wyborem chrzestnych i daty. chrzciny mialy juz byc w dniu moich urodzin no ale tesciowa przeszkodzila- dluga historia ale podsumowanie jedno. moja tesciowa to zmija:P julietta- trzymaj syna na oku , ja mam siostrzenca w tym wieku co Twoj syn i mu tez rozne pomysly do glowy strzelaja teraz no ale dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam Kochane. Lecę ogarnąć ten mój bałagan w zdjęciach. Jak się z tym uporam, to może jeszcze zajrzę co naskrobałyście. A tym czasem Dobranoc ;-) Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pod prysznic i słyszę że moja coś tam gada, a ten mój urwis Puszek zaczoł ją sobie lizać po stopach i mi się obudziła, i zaczełą do mnie cieszyć i gadać w pierwszej chwili mowie do niej Kochanie śpij jeszcze nie rano, ale na szczęście pogadała chwilę i poszła spać dalej :)) Ja też podziwiam X jednak dwójka takich maluszków to już dużo ;p Emilia- no cóż jak trzeba to trzeba... Wogóle całą pogryziona jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jest ciezko ale ja nie narzekam:P czasem tylko slaniam sie na nogach hehe, przezyjemy kobity wszystko Kasiula- Twoj puszek ci mala obudzil a mi wlasnie moj kot ze zlamana miednica wskoczyl na komode i ani mysli zejsc. obserwuje maluchy a ja ją hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow,aleście naskrobały przez moment:) A my mieliśmy gościa to nie było jak wejść Emilia ja doskonale pamiętam na poprzednim topiku jak Ty narzekałaś na tę pracę,tzn na dojazdy do niej,jak dość miałaś,ahh tak to się wspomina jakby to była kilka lat do tyłu a to raptem parę miesięcy,ale popisałyśmy i poznałyśmy się tu wszystkie jak za kilka lat i to może dlatego;) Wiecie co fajnie się tak cofnąć i poczytać,ale szczerze mówiąc to nie chciałabym już wrócić do tamtych czasów,bo choć ciążę wspominam miło to nie wyobrażam sobie ,że Nataniela jeszcze na świecie nie ma ;) U mnie dopiero przed 22.00 i nie chce mi się iść spać,bo szkoda takiego piątkowego wieczorka,ale pewnie jutro będę narzekać ,że nie skorzystałam z okazji żeby się wyspać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa - pod tym względem zapewne żadna nie chciała by się cofnąć. Ja to się śmieje do mojego że teraz jak jest Jula to on mi nie jest już mi potrzebny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa nigdy nie mów nigdy,bo może Ci się drugiego takiego brzdąca zachcieć i wtedy Twój się trochę przyda ,szczególnie,że jak widać fajne dzieci robi,hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa - o tym nie pomyślałam ;p a planujemy planujemy , na pewno chcemy 2 ale nie wiemy jeszcze kiedy ;p Ja mykam spać !Bo u nas już Sobota ;p Dobranoc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- ja tez bym juz nie chciala wrocic do noszenia brzuszka bo jakos nie potrafie sobie wyobrazic ze Majki i Jaska nie ma. ciaze znosilam dobrze ale koncowka mnie dobila. kasiula- jest ci potrzebny do zmajstrowania siostrzyczki albo braciszka dla Julki:P ciekawe swoja droga kiedy tu u nas pojawi sie informacja ze ktoras z majoweczek jest ponownie w ciazy:):P ciekawe ktora pierwsza si zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam bo Jasiek cos niespokojnie spi, obudzil sie juz raz i dziaselka bo szorowal piastka w buzi i ryk. buzka dla Was i milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x.. no ciekawe która będzie pierwsza:) Ja patrzyłam na konkurs piekności ,Polka i Islandka się dostała do pierwszej dwudziestki,chyba jutro ciąg dalszy Kololowych snów majóweczki,ja też mykam do spania,do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Maks śpi, a ja nie mogę. A potem będę jęczeć, że się nie wyspałam. Dzisiaj po raz pierwszy 4 godziny przerwy w karmieniu, ale za to potem co 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale pojechałyscie w nocy stonami no. Dziś zmierzyłam sobie wymiary. Obwód pasa 74 cm. Marze o 68 ale to jeszcze jakiś czas. Ide na śniadanko TAK WIĘC DZIEŃ DOBRY POLSKO I POZA......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny i maleństwa :-) ja drugaa dzisiaj wizyta teściowej trzymajcie kciuki żebyśmy jakoś z Natalą to przeżyły hehe i żeby nas nie wymęczyła ta wizyta zanadto ;-) Wczoraj nie pisałam, bo jak weszłam i zobaczyłam tyleee storn zaczęłam czytać i jak doczytałam to padłam :-D ale laski dajecie czadu :-) mała mi wczoraj spała bite 12h szokkk położona spać o 20.30 zjadła na noc mleczko z kaszką i spała do 8.30. Dzisiaj już tak nie było, wstała o 5.30 i teraz jeszcze śpi, ale lada moment się obudzi pewnie mój babelek. Zmykam śniadanko robić póki mozna ;-) miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas jak zawsze pobodka przed 7 :)) Annjaa - trzymam kciukasy :* A ja dziś pierwszy raz wyjdę bez małej , że u mnie nie ma seansów dla matek z dzieciaczkami, idę sama z koleżanką Jule podrzucę do rodziców . Po 4 miesiącach troszkę przyjemności dla mnie . Do tej pory to były tylko 4seanse w solarium hehe Czy któreś z was również jeszcze nigdzie nie wyszły ? Czy tylko ja taka ze z małą 24na h ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulaaa ja wychodzę kiedy chcę. Duza SHE zastepuje mnie godnie, albo moja mama. Oczywiście na imprezy jeszcze nie, ale za niedługo napewno sobie to odbiję - chociaz mój pesel już leniwy do jakiś wystrzałów. Ale posiedzieć z koleżankami gdzieś daleko od macierzyńskich obowiązków - BEZCENNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, Moja mała z ledwością przeżyła tę noc tak było gorąco, że spała niemal na golasa. Spałyśmy u mamy bo u mnie jest tak gorąco że szok. Płakała mi cały wieczór i nie mogła zasnąć, dopiero jak dałam jej się napić to mi usnęła. Biedactwo. Ja wczoraj załatwiłam chrzciny, z księdzem oczywiście - więc są 4 września. nastepny tydzień sprzątam i gotuje. Ugotuję wcześniej bigosik mniam, boczek upiekę i zamrożę no i karkówke a reszta już przed uroczystością. Zamówiłam już tort i ciasto - nie będe piekła i martwiła się czy wyjdzie czy nie.... Zmykam do mojego bąka bo dziś znów taki upał ehhh już sobie wyobrażam co będzie w nocy. Spałyśm y dziś po raz pierwszy przy otwartym oknie:) fajnie bylo, brakowało mi tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena - to zazdroszczę ja nie mam z kim zostawić. Ale jak mój wróci to sobie to odbije jego zostawię z małą i gdzieś wyjdę Idę na seans o 21 jak malutka będzie już po kolacji i będzie smacznie spać do rana, przyjdzie mój tato posiedzi sobie przy tv czy przed kompem hehe Ide na "nie bój się ciemnośći" czy jakoś tak bilety za 14zł jakaś promocja w heliosie :) Kropeczka - to bidulka , spać nie mogła, moja spała w bodach na ramiączkach :) Super że termin już macie na chrzciny :) To teraz robota Cię czeka ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie chyba wiem jaki jest najbardziej realny sposób pozbycia sie rozstepow.. :) kremy o dużym stezeniu procentowym mocznika ;] (chyba kiedyś któraś o tym pisała) zamówiłąm w aptece dwa kremy.. jedem 50% drugi 30% :) 50% smarujesz sie na noc (podobno rozstepy swedza, bo wiadomo ze skora sie regeneruje, ale da sie wytrzymac) a 30% rano.. I kolagen sie powinno lykac tak samo, Jest też na receptę wypisuje lekarz domowy lub dermatolog wtedy 100ml kosztuje coś około 5zł tak wyczytałam w necie ;p Wiec muszę iść do lekarza bo przepłacać nie będę kolejne kremy na receptę kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek kochane:) Atenko dziękuję za wzięcie mnie pod uwagę przy witaniu się z poze Polską,hi hi Kasiulaa my z moim M. tylko raz zostawiliśmy małego w Polsce pod opieką chrzestnej na weekend i w pierwszy wieczór wyłam jak bóbr,w drugi było lepiej,a teraz już nie ma takiej opcji żeby komuś małego podrzucać,ale to nic A ja mam problem z tym ,że mam wrócić w listopadzie do pracy,bo nie mam z kim małego zostawić. Tutaj są opiekunki ale ja pracuję w systemie 12- godzinnym,a one góra to po 9 godzin pracują i dzwoniłam do koleżanki z rocznym dzieckiem do Polski czy by nie chciała do mnie przylecieć na 3 miesiące bo jeśli pójdzie po mojej myśli to pójdę do pracy tylko na 3 miechy odrobić wypowiedzenie z pracy i potem na zasiłek. Koleżanka chętna bardzo,ale ona jest teraz na wychowawczym do końca grudnia i jest pewna ,że jej umowy nie przedłużą,więc musiałaby w styczniu zasiłek załatwiać. Może się orientujecie jak to jest ,czy można zasiłek załatwiać po dwóch miesiącach czyli pod koniec lutego jeśli umowa jej się skończy w tym grudniu,czy jednak musi się rejestrować od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- ja nie pomogę nie mam zielonego pojęcia jak to z tym zasiłkiem jest. To też się teraz martwisz bidulko z kim małego zostawić :( oby koleżanka mogla przylecieć tak jak macie w planach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! ja nadal bez neta!!brak mi was!! ja tylko na sekunde bo jestem w sklepie a jest tu wifi wiec korzystam! uro mamy chrzciny Nelci i moze wkoncu stanie sie aniolkiem ;) trzymajcie kciuki zeby wszysko sie udalo i zeby mala jazdy w kosciele nie zobila ;) upal okropny!! mala juz wcina jabuszka i kleik kukurydziany i jest ok:) a w poiedzialek konczy 4mc :D ale ten czas leci!! pozdrawiam wszystkie mamusie i mam nadzieje ze szybko mi neta zaloza i bede juz z wami na biezaco!! buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa musi sie chyba zarejestrowac odrazu ale nie jestem pewna w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, no nie wierzę. Faktycznie Emilia było co nadrabiać :) Ja szczerze mówiąc to o 22 już mi się oczy zamykają i nie mam już siły na kompa i pisanie :) A na dodatek moja mała księżniczka już od kilku dni się wybudza o 22:30 i muszę ją usypiać na rękach, bo inaczej nie może zasnąć i strasznie marudzi. Od dzisiaj wprowadzamy nowe mleko i zobaczymy czy będą jakieś rezultaty, bo normalnie już czasami nie wyrabiam :( Chyba, że mała jest taka niespokojna przez te upały ??? Już sama nie wiem... A co do oliwki, to ja już nie używam. Przeczytałam, że niektórym dzieciom, właśnie przez smarowanie główki oliwką, pojawia się ciemieniucha. I u nas zapewne tak było, dlatego oliwce mówimy już nie!!! Teraz myjemy jej włoski płynem do kąpieli i już jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×