Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kasiula nie doczytalam chyba a ty z Julka do tego Wiednia sie wybierasz czy jak?fajnie masz :) I zgadzam sie z atena ze porozmawiaj z tesciami tak szczerze ale z drugiej strony jak oni ciagle pod wplywem %%%%% to nie wiem czy cos do nich dojdzie. slysze teraz placz ide jeszcze cycucha dac moze zasnie na dobre ten moj lobuz Ktos pytal o czysczenia noska jak czesto hmm ja czyszcze wtedy kiedy widze babolki przewaznie raz dziennie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna widać , że z Jasia kawał chłopa :D A jakie ma śliczne kapciochy. Normalnie wymiękam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczynki czytam,ale pisać nie mam siły. Ta wredota @ zbliża się wielkimi krokami,a ja wypluta całkiem:( No właśnie ciekawe co tam u Ani naszej Esti ale się uśmiałam z tego sztucznego cyca :D Te uchwyty też posiadam do butelek,a mały tez czasem już chwyci butelkę,ale do mnie to jakoś nie doszło i zamiast mu zostawić to ja trzymam uparcie aż mały się znudzi i puści,chyba do mnie nie doszło ,że to już czas na kolejny krok do przodu Podałam dziś jednak to jabłuszko,pytając pierwsze teściowej co sądzi na ten temat. Mały wcinał aż mu się uszy trzęsły,zjadł wszystko,a jak skończyłam stwierdzając ,że dość na dziś to aż się wściekł,mrucząc niebezpiecznie,więc szybko poprawiłam butla i spokój. Ale super jak skrobałam łyżeczką a następnie zbliżałam do niego tę łyżeczkę to aż się śmiał w głos z radości i nie zgubił nic a nic :D Aaa,teściowa mi doradziła surowe jabłko Emilia to dałaś dziś pokaz kuchenny.nie pogadasz,mąż bedzie zadowolony:) A ja też zawsze jak cos robię w kuchni to małego kładę w leżaczku żeby się przyglądał i on zawsze grzeczniutki przygląda się mamusi Kasiulaa przekichane z tymi teściami,nie wpuszczaj ich do domu,udawaj ,że Cię nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa, no właśnie, problem w tym, że nie ma tej kasy właśnie, ale w tej szkole to większość nie narzeka na braki finansowe, szkoła katolicka, dzieci w mundurkach, dziewczynki osobno, chłopcy osobno, rodzice prezesi firm, adwokaci, politycy itd., sporo znanych ludzi, a dużo dzieci to oni mają z wyboru, nie z wpadek, żadna patologia, taki styl życia. Szkoła super nowoczesna, z basenem, klimą, wielką salą gimnastyczną, salą teatralną, robi wrażenie! No i w gruncie rzeczy nie jest elitarna, bo są stypendia dla biedniejszych, bo jest (musi być) droga. Ale ja i tak chyba nie poślę tam moich dzieci, jest fajna, ale myślę, że dla dzieci lepiej, żeby spędzały w szkole jak najmniej czasu, a tam spędza się czas od 8 do 16. Nauczycielka, ale uważam, że szkoła to nie jest najlepsze miejsce dla dzieci, najbardziej mi się podoba home schooling, chciałabym, żeby moje dzieci tak się uczyły, a po południu szkoła muzyczna, zajęcia sportowe i kontakty z innymi by miały. Poza tym towarzystwo innych home schoolerów, bo to ostatnio modne się robi podobno. Chyba nieco wybiegam w przyszłość:) ale to zboczenie zawodowe, w końcu siedzę w edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja piórkuje baby aleście dały czadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak po krotce- AGNES moja Ala od doslownie tygodnia czy dwoch zaczela zas sie w nocy budzic a przesypiala cale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miedzy 4-5 sie karmimy wrr chyba potrzebuje wiecej jesc/ super ten wisior ::))) kaska - ja pierdole ty to masz tesciowa nie ma co, po cholere ja wpuszczasz na chate, ja bym blerwy nie wpuscila, a dziecka to bym nawet nie dala do popilnowania bo jak to tak wodke kocha to sie nawali i o dziecku zapomni ajjj strach sie bac, taka opieka to zadna opieka dla Julci. Olej pipe! ej jedziesz autem do austrii? Atenka zupke mozesz zrobic ino miesko do srodka dopiero po 5mcu, w tym gerberowym daniu- zupie jarzynowej nie ma miesa ino jarzyny :D Heeh tesciowa zapierdala a synowa maluje paznokcie OJJJJJJJJJJJJJJJJJJ LUBIE TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stylowa - ty cos bierzesz?? Jesli tak to bierz mniej - bo widze ze nie ogarniasz sie !! ALe jajca wyjac brudne gary ze zmywary :) rozbawilas mnie do lez! Co do zaginionych platkow - jakby mi moja malzowinka odwalila taki numer powiedzialabym ino YOU'RE DEAD SKARBIE:P hahaha pierdu pierdu jak zwykle zapomnialam co napisac :/ aha moja Ala tez lapie za butelke przy jedzeniu :)) Emilia - no sprzedawca wypas = expres wysylka ;) mi tam niepotrzebne grajdolki przy lezaku :) czesto mala wkurwia ta malpa i musze sciagac te wisiory :D jednak co malpa to malpa :P Justys mnie tez moj wkurwia nie jestes sama i mimo ze mieszkamy u niego tez bym wykopala z chalupy :P ale potem se mysle eeee kto mi bedzie smieci wynosil ::))) co do jablka - mi pediatra powiedziala ze moge podac takie starte jesli mam dostep do ekologicznych upraw bo tak to same azotany chuje muje dzikie weze :P powiedziala ze lepiej ze sloika - pytalam bo moj maz madrutki pierdoczyl ze jej zetrze hahahah juz to widze - moze raz lub dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa, ja nie mogę z tymi Twoimi postami, ryczę ze śmiechu:) I przypomniałaś mi tę historię ze zmywarką, Stylowaa, no rewelacja, kapitalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna aha zapomnialam chociaz juz ci pisalam na FB ze Jachu super boy :) Widze tu naprawde wielu kandydatow na swojego przyszlego zięcia :D Esti jak ja lubie Was rozsmieszac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina ty to rzeczywiscie jestes depesciak z tymi tekstami:) hehe usmialam sie chociaz smiac sie nie moge bo nadal szczeka mnie boli po usunieciu tego zeba i opuchnieta nawet jeszcze jestem kuzwa juz mam dosc. Z tym jablkiem to mi tez polozna powiedziala ze lepiej ze sloiczka bo wiadomo ze to przebadane wiec wiadomo ze zdrowe a takie z hipermarketow to wiadomo ze sama chemia. A jaka spostrzegawcza jestes z tymi zdjeciami Justyny. stylowa to wpolczuje obiawow tej @ ja niby tez mialam jakies objawy a ty @ jak ni ma tak ni ma ale w ciazy nie jestem wiec nie martwie sie tylko ciesze sie ze jej ni ma:) justyna slodziak z twojego Jasia kurcze tak patrze na Wasze dzieciaki to chyba moj Alex w porownaniu do Waszych maluchow wyglada na grubaska te jego falduchy chyba nikt nie przebije:)No ale co mam zrobic dobre mleczko mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena35 z nią jeszcze może i bym pogadała, ona jest ok Dopóki nie wypije co mi z pogadanki jak ona wypije i rozum traci. A on - nie pogadasz on jest cofniety w rozwoju, według niego wszyscy są źli a on idealny, jemu nawet uwagi na nic nie da się zwrócić. Kiedyś obrobił dupę (do kolegów Marcina ) koledze Marcina a chłopakowi który u mnie robi. I on go czasem na wieś wozi - chłopak ten był zły na niego i mu przykro bo na lotnisko po jego córkę jeżdził i odwoził ale jest taki ze się słowem nie odezwie, i jechaliśmy kiedyś razem autem w 3 I Marcina ojciec do tego chłopaka czy by jutro go zawiózł, zwróciłam mu uwagę ze chyba żartuje że my wszystko wiemy co gadał bo to wkoncu jego koledzy,i chyba był naiwny że się nie dowiemy - i wogóle ma pomysły takie rzeczy gadać do kolegów Mojego M i że ma czelność w ogóle go teraz prosić skoro według niego jest takim hujem! A on zaczoł na mnie najeżdżać że ja taka i owaka , śmiać mi się chciało , i się śmiałam i mówię mu że teraz nie gadamy o mnie, i co to ma do rzeczy, on jeszcze dodał że ten chłopak to był z moim psem u weterynarza (żal mu dupę ściska ze jemu nie dałam bo on za naszym psem bardziej jest niż za wnukami) i ze on się czuje u mnie jak u siebie w domu. Po czym dodał ze on dziś się dowiedział ze On pracuje u mnie a ja mu mówiłam że to kolega. Dodałam że szkoda ze nie umie Pan przeprosić chłopaka tylko jeszcze mu ubliżać. Ograniczony chłop i tyle czyli jak pracuje u nas to nie może być kolega to najlepszy przyjaciel mojego m, Ale wracając do setna on nawet przeprosić nie potrafi i przyznać się do błędu, Potem spotkał tego chłopaka na ulicy i mówi "przepraszam cie ale to nie o ciebie chodziło Marcin tyle tych kolegów ma i nie o tobie mówiłem" Chyba zapomniał że mówił po ksywce bo nawet nie wiedział jak ten chłopak na imię ma. Normalnie jak 5letnie dziecko które ma brudną buzie z czekolady i się zapiera że jej nie zjadło. Więc z nim się nie da gadać to zakompleksiony facet, który uważa ze wszyscy mu na złość robią a sam nie widzi co on robi i czemu ludzie go tak traktują. Pół jego rodziny a raczej większość nawet tel od niego nie odbiera bo jest taki pojeb. Nie ma o czym z nim gadać ,bo albo gada głupoty i potem się obraża i tak nic do niego nie dociera! W dodatku mówi tak jak mu się zagra, jak widzi że ktoś ma inne zdanie od niego to zaraz on też tak samo uważa. Jak se ubzdura coś w swojej głowie to tak musi być .... I jest taki co do tego ze się nie przyzna do błędu kiedyś siedzimy on ja i jego zona i ona mówi ze była w sklepie i widziała julki wozek i jeszcze takie z dużymi kółkami jak jej dzieci mieli Na co on - głupia jesteś to było 20 lat temu takich wuzków dawno nie ma. Ja- są takie wózki znowu zaczeli robić i są b.drogie Na co on do żony- No a co ty kurwa myślisz przecież moda wraca co 20 - 30 lat (powiedział to tak jakby to żona powiedział ze nie ma takich wózków) A co do psa to tyle histori jest że na kazdym kroku pokazuje ze ten pies ważniejszy niż wszytsko. Kiedyś była u mnie kuzynka z dzieckiem i mama on wchodzi do domu i się drze puszek puszek, kuzynka stała na przedpokoju a on nic, tylko puszek puszek, za nim się drze już z dworu już pare razy mi julkę tak obudził bo go wołą a pies zaczyna szczekać ale łeb nie rozumie. Dziecko mu najlepiej trzeba wozić jak mieli pilnować z żoną ale jak jechałam do lekarza raz i miał zostać z psem to od razu "to ja o 7 będę po niego" serce mi się wtedy kraja. aj książkę bym napisała Znowu się rozpisałąm ... Cv w dodatku nie ze wsi - bo przeważnie mówią ze na wsiach takie rodziny a oni z Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti no ta nasza Trelevina to taka pociecha ze hej.. Ja też zrywam z niej boki jak coś pierdzielnie!!!! Moja mala tez budzi sie ok 3,00 czasem 4,00. Ale potem jak zje to zaraz zasypia i spi do 7,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula to faktycznie nie zazdroszczę teściów. Co jeden to gorszy. Jejku trzeba mieć do takich dużo siły i nerwów. A tak na marginesie ja chyba też bym ich nie wpuściła do domu :P Ja na szczęście nie mam co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Ewelinka- no udało mi się z tym laptopem z kafe w tle ;P To niezamierzone, przyznam że zdjęcia dodawałam na szybko, bo mi się Jachu denerwował, czego dowodem jest zdjęcie na macie dodane bokiem... Normalnie bym obróciła. A tak to po miniaturach jazda jazda, rach pach ciach i wysłałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv - jadę bez Julki bo nie ma dowodu :( A musi być zgoda taty, muszę poczekać Jak mój znów przyleci i pójdziemy jej wyrobić. Zostawię ją na weekend u rodziców tzn w sobotę mama pracuje do 13 , wiec tak o 12 wyjdziemy a ta godzinkę mój tata zostanie z julką. I wrócimy w niedziele w nocy. Więc następnym razem jak będzie dowód i mała bez gipsu to pojedźmy razem, ale na dłużej żeby jej nie męczyć w aucie - do ojca znajomego mojego M pojadę więc full wypas. Dziś pojechali moi rodzice - właśnie z tym chłopakiem miedzy innymi co u mnie robi - bo tam mieszka właśnie jego tata i na miejscu są jeszcze 2 koledzy M do pracy pojechali... i właśnie dostałam wiadomość na fb że gruba bania hehe grillowali Widze że ładnie mi tatę przywitali :) Napisali że spoko rodziców mam :) miło usłyszeć:) Śmialiśmy się z moim M ze do czego to doszło ze moi rodzice z jego kolegami .... Szkoda tylko ze jego nie ma bo byśmy razem pojechali. Dostałam sms od mamy " TU JEST FAJNIE JUTRO IDZIEMY W MIASTO" Justyna - ale ma papućki fajne :) A ten jego nosek taki zadarty strasznie mi się podoba - już chyba Ci kiedyś to pisałam ;p Esti1983 - ja moją chcę do prywatnej szkoły posłać ale tak od 4 klasy podstawówki może. Sama nie wiem , ale nie do takiej w której ty uczysz ;p JA chodziłam sama do prywatnej szkoły od połowy 5 klasy i dlatego wiem jak to wygląda od środka i też tak bym chciała dla Julki, zobaczymy może jak nasze dzieci pujdą do szkoły będzie już tam home school ;p Trelevinaaa - tak autem - kierowca. Ja teraz jej nie proszę aby mi Julki pilnowała , wcześniej musiałam bo były załatwienia tak jak pisałam wcześniej ale zawsze się modliłam żeby z mężem przyjechała wtedy wiedziałam że będzie trzeźwa. Niestety strach i dodatkowo świadomość że nie można ufać bo nią rządziwódka ! Te twoje posty bez brzydkich wyrazów były by nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymyśliłam jeeaaa :) Od dziś wyłączam domofon jak będą dzwonić nie będę słyszała :) Moi rodzice kody znają to wejdą na klatkę ;p Chamskie trochę ale to co oni robią to jest pikuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasiula, na nk mi pisałaś :) Teraz zadarty, a potem będzie miał taką klamkę, jak mamusia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *acomitam..
Atena ,masz racje , przepraszam ,że się nie przedstawiłam . Na imie mi Agata . Kasiula , widziałas reklamę tego nowego serialu " Wszyscy kochają Romana "? Jak rodzice idą ,czy teście ( nie wiem,bo jeszcze nie emitowali ) i on z żoną na prędce udają ,że nikogo nie ma ? Ha ha od razu pomyśałam o Tobie i rodzicach Twojego mena :-)) Esti , chyba masz racje ,że dzieciakom się nudzi leżec i nic nie robic :-) Ja wzięłam swoją na sposób i z glębokiego przesadziłam ją w fotelik . Spacery stały sie przyjemnością ,ale co z tego jak tam się niewygodnie śpi . Wróciliśmy do gondoli . Póki co jest cisza i spokój :-) Chociaż na zime nie wiem ,czy ją tam upcham :-) Justyna - kocham rewal :-) Bywamy w BUMERANGU . Może znasz córkę właścicieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, właśnie poczytałam o Twoich teściach - ale porażka - współczuję. Pomysł z domofonem dobry, ale gorzej jakby któryś z sąsiadów i tak im otworzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra babki ja mykam już spać. Na mnie najwyższa pora, bo w nocy trzeba wstawać na karmienie. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam fotki Alexa na nasza @:) Kasiula no to nastepnym razem pojedziecie razem z Julka super a teraz przyda ci sie takie oderwanie od rzeczywistosci odpocznij sobie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acomitam- hej :) Niestety nie znam, w tej chwili filtruję moją pamięć i nie mogę sobie przypomnieć gdzie jest bumerang, a w głowie go widzę... Hmm.. Ja też kocham Rewal, chociaż zimą jest tu straszna stypa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv - widziałam już zdjęcia na @. I powiem ci że wcale nie widać po tym twoim że tyle waży normalny chłopczyk :) A ty tak piszesz jakby nie wiadomo jaka klucha była. Super chłopczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ostatnio sie wyciagnal wiec juz jest lepiej ale z przy kapieli z tymi faldkami to naprawde musielismy sie napracowac jakis czas temu mial zaczerwienione kolo szyjki ale teraz juz jest ok. Nie jest grubaskiem ale jak patrze na Waszych dzuieciakow nozki to roznice odrazu widac:)A wiec mam chlopa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko - dobre z tym serialem :D Justyna_87 aj Proszę mi tu takich scenariuszy nie pisać. Poprostu odwrócą się na pięcie i sobie pujdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.08 wazyl 7400g i mial 65cm. a 13.08 skonczyl 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×