Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Helloł z powrotem :P x- kochana wypralam na dzisiaj tylko biale i juz mam full suszarke bo te pieluchy troche miejsca zabieraja uff :P mam na jutro kolejna mega sterte tych mini lumpkow kolorowych jasnych na po jutrze kolorowe ciemniejsze potem posciele sroły pierdoły :D oo a pieluchy pieknie sie wypraly zapach cudoooooo :D jaTUSKA - w koncu sie babo odezwalas, juz sie martwilam jak wszystkie tutaj i dlatego zostawilam ci wiadomosc na FB ojjj sie dzieje u Ciebie czekamy na ten internet zeby w koncu ci zalozyli :* 3maj nozki :))) Pristina super zdj :)))) Justyna - tez Ci zazdroszcze USG :) no nic musze przekopac forum w poszukiwaniu przepisu stylowej na ta paste bo mi jezyk do duuupppy ucieknie Heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa widziałam jej brzuch 3 miesiące po porodzie i tatuaż źle wyglądał, ona robiła go nie wiedząc o ciąży jeszcze, to były początkowe dni;/ generalnie z tego co ostatnio mówiła (a była bardzo szczupła przed ciążą miała może z 65 cm w pasie) to brzuch nigdy jej do formy nie wrócił, chociaż dla Mnie dalej ładne wygląda :)) nie powiedziałabyś, że urodziła dwójeczkę:)) X- maluchy małe rozrabiaki ale też i całuśne strasznie są:)) jak były malutkie to i mi się zdarzyło je karmić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina zajefajna ta sesja koleżanki. Jestem pod wrażeniem. Sliczneeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam EUREKA :D jakby ktoras miala chec to prosze wklejam przepis Naszej Aneczki stylowej :)))) więc tak: -1 makrela,z której powyciagasz najlepiej białe mięsko,bo te ciemne jest gorzkawe i jak dla mnie to psuje później smak pasty -5,6 jajek pokrojonych w kostkę -3-4 ogórki kiszone pokrojone w kostkę -1-2 cebule w kostkę -majonez -2 szczypty soli,może troszeńkę wiecej(zależy od majonezu i ogórków jak kwasne są) -trochę pieprzu Mieszamy Pyszne i szybkie w wykonaniu Atena co to za wozek? fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
travelinka- no to full roboty jeszcze przed |Toba:P ale juz czesc za Toba. i co i co mowilam ze moj pral pieluchy w 40 stopniach i ok:P pewnie wiecej jakbys dala tez by nic nie bylo bo tak jak dziewczyny mowia je kiedys sie gotowalo wiec temp. wyzsza Atenka- hej hej, tak numery telefonow na nasza poczte. Pristina- pieknie wygladala w ciazy, bomba. Ja nie mam takiego brzuchola jeszcze:P ale kto wie kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x- balam sie po wiesz kupione przez alegro te pieluchy, gdzies czytalam ze jakiejs lasce po wypraniu w pralce sie rozdupcyly popruly i wogole.. ale tte moje super trzepalam je po praniu przed powieszeniem i sa cale :))) dobra lecem robic paste CIAOOOOOOOOOOOOO do pozniej bejbs ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena- no i z glowy wybor, juz kup i spokoj bedziesz miala. zielony bierzesz czy jakis inny? Penelopa- co za wynalazek, szok, czego to nie wymysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny wózeczek ;) ja już też upatrzyłam tylko muszę zamówić bo można sobie wybrać wzorki i kolor i czeka się na niego 3 tyg więc tak na koniec kwietnia zamówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzi_mama, ja mialam usg jakos w 34 tyg (33+3) i mala wazyla 1860, lekarz nic mi nie powiedzial, ze za mala, takze nie martw sie! Ja tylko dokupilam kilka mniejszych spioszkow i tyle w temacie. Teraz jestem juz w 36 + 3 i za tydzien mam jeszcze jedno usg i wtedy zobacze jak podrosla. Nie martw sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja jak zwykle lecę nadrabiać :), potem Na Wspólnej to się odezwę później. Penelopka takie coś jest chyba w szpitalu, w którym bym chciała rodzic. Czytałam wrażenia pierwszej użytkowniczki, mówiła że podchodziła sceptycznie ale już w trakcie była pozytywnie nastawiona bo można przyjąć dogodną pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAtatuśka świetnie, że się odezwałaś i że wszystko w porządku. Dziewczyny u nas też taksówkarze odmawiają ciężarnym, wiecie coś o tym ?? Troszkę się zaniepokoiłam, mój M pracuje po 12h także nocki więc jak mnie coś złapie liczyłam na taksówkę. Atenka gratuluję wyboru . Fajny wózeczek. My wciąż nie możemy się zdecydować, jeszcze trochę się postanawiamy a Mała będzie szybciej w domu niż wózek :/. Zuzi_mama i aga_pelaga nie martwcie się na zapas wagą. To się naprawdę szybko zmienia, niedawno byłam pełna niepokoju jak Wy. Dotarło jednak do mnie, że po pierwsze to waga szacunkowa a po drugie skoro lekarz mówi, że ok. to lepiej się nie nakręcać. Trelevinaaa ja też mam pieluchy do tego sprzedawcy. Miałam prać dzisiaj ale ze względu na nasze pranie już nie miałabym gdzie rozwiesić, tak więc jutro będą prane. Teraz będę spokojniejsza po Twoim praniu :p bo też czytałam że komuś się rozpadły. U mnie na woreczku było żeby prać w 90 stopniach. Justz grunt, że Paluszek ma się ok. Rozumiem, że wolisz SN tak ?? Emilia_83 będziesz pod dobrą opieką i się uspokoisz na pewno. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 🌼. X z nieba mi spadłaś z tymi stanikami, zaraz idę oblukać tą Panią . 🌼 dla reszty Makóweczek . Ja jutro do lekarza no i wymaz będę miała robiony na tego paciorka. Taką małą schizę mam, bo do tej pory wszystkie ginekolożki były jakieś niedelikatne przy wymazach. No i boję się, że ta będzie podobna, krewka mi potem poleci a ja będę panikować. Wiem, wiem nie ma to jak się wkręcać na zapas :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Dziewczyny za błędy. Pisałam w wordzie żeby jakoś ogarnąć no i pozamieniał słowa :(. Paluszek - oczywiście miało być Maluszek :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie podac link do tych stanikow dla kobiet karmiacych? ja poki co kupilam jeden, ale tak mysle, ze zaraz po porodzie jak bede wiedziala co i jak to bede musiala kupic jeszcze jakies dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, nie było mnie chwilkę a tu tyle do nadrabiania. jaTUSKA 🌼 fajnie, że w końcu dałaś znać o sobie. Jak ja bym chciała już w swoim domku spędzać czas :) Ale jeszcze będę musiała trochę poczekać :) Cieszę się, że u Ciebie wszystko ok, fakt trochę kaski Wam poszło, ale teraz macie już ful wypas. Dziewczyny nie martwcie się wagą dzieciaczków, ponieważ każde maleństwo jest inne i rozwija się w swoim tempie. Skoro lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń tzn. że będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_pelaga podaję link chyba od tych, co X pisała. X dobrze znalazłam tą Panią ?? http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5842148&order=bd&change_view=1 Dziewczyny pamiętam, że ten temat był kiedyś poruszany ale chcę się upewnić czy dobrze pamiętam i czy dobrze wyszukałam w necie. Ojcu po urodzeniu się dziecka należy się 2 dni urlopu okolicznościowego (do wykorzystania w pobliżu terminu urodzenia - wiecie może dokładnie w jakim pobliżu ;) ? ), 7 dni urlopu ojcowskiego (do wykorzystania w ciągu roku) i ewentualnie 7 dni opieki nad żoną (w przypadku SN) lub 14 dni opieki nad żoną w przypadku CC. Dobrze pozbierałam informacje, czy jakieś głupoty gadam :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska, dziekuje bardzo! rzeczywiscie tanie te staniki... i nie wygladaja zle :-) niestety co do urlopu to nie pomoge, bo mieszkam za granica i tutaj inne zwyczaje, ale zaraz pewnie ktos doswiadczony cos napisze. dzieki jeszcze raz, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107c m cv.......................34+2............12..............102 cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............. 102cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19................11 3 cm Pristina86...............33...........12................9 7 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm em_trz...................33+3..........15..............10 3 cm Znów_mama.............35+5..........12..............100 cm justz.....................34+3..........16............... 116 cm Emilia_83 ..............33+3 ........... 12............. 106 cm DeeYaa.................35+3...........11...............10 6cm jaTUŚKA.................35+6............8............... .96 cm Justynka_87...........32+1............14...............105 cm weska..................36+6............18................103 cm Mam nadzieję, że znalazłam ostatnią :). Matko Dziewczyny ja bym chyba wolała mieć 33 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107c m cv.......................34+2............12..............102 cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............. 102cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19................11 3 cm Pristina86...............33...........12................9 7 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm em_trz...................33+3..........15..............10 3 cm Znów_mama.............35+5..........12..............100 cm justz.....................34+3..........16............... 116 cm Emilia_83 ..............33+3 ........... 12............. 106 cm DeeYaa.................35+3...........11...............10 6cm jaTUŚKA.................35+6............8............... .96 cm Justynka_87...........32+1............14...............10 5 cm weska..................36+6............18................ 103 cm penelopa kruz........33+4.............7.................111cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×