Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość dorota26XO
a ja mysle ze na objawy to zawczesnie chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie wydaje ze jeszcze za wczesnie na objawy ale chyba zrobie jutro test nie wiem nie mam pojecia:( <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
no właśnie ta konkretne objawy za wcześnie...monia poczekaj to środy, tyle wytrzymałaś, to i do śr wytrzymasz :). Mi z jakiegoś kalkulatora na necie wyszło, że jutro mogę robić test, ale wiadomo to niekoniecznie prawda, więc wolę poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
a test przed nie wychodzi zawsze dokladnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
Mnie to plamienie w zeszłą ndz dało nadzieję, bo uznałam to za plamienie implantacyjne, nigdy nie miałam plamień w tej fazie cyklu...no ale kto wie, co to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z kaukulatora wyszlo ze dzic moge zrobic testi tez nie wiem do srody to za dlugo bo chyba zwarjuje. A ty jak znosisz to czekanie?? <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
onaxyz---> właśnie z tej strony, którą podałaś wyszło mnie, że zagnieżdżenie powinnam mieć tydzień temu w ndz, no i akurat wtedy miałam krwawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz ja mialam taki dziwny bol w zeszlom sobote ze nie moglam sie wyprostowac ale to tak kilka razy przez chwilke i tez juz sobie zrobilam nadzieje ze doszlo do zagniezdzenia i dlatego jestem niecierpliwa. ja wlasnie z tej strony net mama wiem kiedy i co moglo byc <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
monia nie wiem, czy do mnie to pytanie z oczekiwaniem ;). ale odpowiem :D. W zeszła ndz i pn, jak miałam to plamienie, to się trochę nakręciłam, choć ja to z reguły w takim sprawach, to potrafię cierpiliwie czekać, a teraz jest ok, bo to tylko w sumie 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super to moim zdaniem pewnie sie udalo:) ciąża czy nie ciąża- a kiedy testujesz? <stopka>.....</stopka> <stopka>.....</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza do ciebie oczywiscie. To widze ze jedziemy na jednym wozku tylko ze ja mam im blizej tym bardziej niecierpliwa jestem, a @ ma byc 31 <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaxyz jak bym chciala zebys miala 100% racji to juz bym sie cieszyla. Najgorsze jest to ze moj maz coraz czesciej o tym wspomina ze jestem w ciazy a nawet ja tego nie wiem <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
onaxyz---> Robię test w środę...Mam nadzieje, że się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
Ja nie mam żadnych konkretnych objawów przed okresem, więc trudno mi powiedzieć, tylko mam tak samo sucho, tzn. nie ma śluzu jak zazwyczaj przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
monia a ja trzymam za Ciebie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
a moj maz wrecz przeciwnie, nie chce raczej rozmawiac na ten temat mowi co mabyc co bedzie nie ma sie co stresowac :D :D i w sumie ma racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja znow zawsze mialam wiecej bialego śluzu a teraz nie mam praktycznie wogole. Mnie w pierwszy dzien @ boli krocze i podbrzusze, ale zastanawia mnie to ze zawsze kilka dni przed mialam humor ze bez kija nie podchodz a teraz nic sie nie dzieje. Ciaza moze nam sie udalo <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 3mam kciuki za was ja pewnie zrobie test w sobote rano bo w razie cos zeby nie pic wieczorkiem <stopka>.....</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoim mezem nie rozmawiam narazie na ten temat ale od kilku dni mam tak wzdety brzuch ze chodzi za mna i mowi ze juz chyba jestem w ciazy ja mu powtarzam ze jeszcze nie wiem ( co ma wzdety brzuch do ciazy) <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
onaxyz---> Czyli jeszcze prawie do sb czekasz? A jakie masz przeczucia? monia---> No oby nam się udało...ja z humorkami przed okresem, to różnie czasem bywałam nieznośna, ale nie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja watpiac w to ze sie udalo wypilam sobie reedsa ichyba dobrze bo i tak nie wiem czy jestem czy nei. Do soboty masz jeszcze troche czasu to tez musisz miec cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czekam do soboty to bedzie 29 dc przeczuc nie mam zadnych i objawow tez ale oskresu pewnie nie dostane w terminie bo wogole mnie piersi nie bola a tak to zaczynaly bolec 1,5 tyg przed @ wiec pewnie u mnie skonczy na wywolaniu luteina <stopka>.....</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
A i przypomniałam sobie, że pt na sb jak kochałam się z mężem, to później znów zauważyłam taki sam brunatny śluz, jak wtedy kiedy uznałam, to za plamienie, ale było go mało, no i wczoraj trochę różowego plamienia też wieczorem zauważyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze byłam przed @ nieznosna a teraz jest inaczej, ale podejrzewam ze to przez to ze juz bym chciala byc a test i tak bedzie negatywny <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
monia a poprzednią ciąże przeczuwałaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×