Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość ciąża czy nie ciąża
aż 2 tyg. trwały te upławy? Ja piersi nigdy nie czuję i teraz tak samo. A co do objawów senność, zaparcia, zmęczenie, to ja mam tak często, więc absolutnie, to u mnie nie żaden objaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
tak 2 tyg. pod koniec juz bardzo bardzo skape, wybieralam sie do lekarza ale skoro przeszly same. Moze to jakas infekcja byla, tyle ze nic mnie nie bolalo i nie swedzilao tylko ten okropny zapach ktory nie mozna bylo okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
czyli zadna z nas nie ma obajwow, wiec sie nie nakrecajmy na ciaze. :D czekamy na "dobra nowine" 1.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Wiesz obiektywnie, to chyba za wcześnie na konkretne objawy, przecież to jakiś 3 tydzień...To dobrze że Ci minęły te upławy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
...ale motylki sa... :D :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ja sie tak bardzo ciesze, gdy pomysle ze, kiedys tam szybciej czy pozniej beda mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No na pewno będziesz :). Powiem Ci, że my w tym cyklu pierwszy raz w dni najbardziej płodne kochaliśmy sie bez gumki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
26 i pol :P:) a ty ile? my zawsze bez tyle ze, od okolo 4 mies maz konczy we mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
ja niedługo skończę 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
no to sie staraj zeby przed 30 :P ja mysle ze w tym roku napewno sie nam uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
:P Tez myślę, że się Wam uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Witam! Co tam u Was? :) Mnie dziś znów mdliło tak delikatnie, trochę czuję się jakbym była przeziębiona, nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
witam!! ja sie dzis czuje normlanie, tez jestem zmeczona ale to z powodu zakopow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a u mnie zadnych zmian jajnki mnie bola to znaczy tak kluja "taki tepy bol" nie wiem czzy przeziebilm jajniki czy moze cos innego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
witam:) jak samopoczucie oczekujacych? u mnie w sumie oki :) procz tego ze 2 razy na wc siedzilam :-/ ale to pewno z tego przejedzenia :) i ogolnie jestem oslabiona i szybko sie mecze ale nic dziwnego przy takiej pogodzie:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki nic wczoraj nie pisalyscie pewnie nie mialyscie czasu ? dzisiaj samopoczucie dobre ale jeszcze pare dni i ro bie test :) juz nie moge sie doczekac <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
...ja jestem no ja tez juz w sumie w poniedzialek moge test robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ja mysle ze , nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ja mam w sumie wszystkie objawy bole brzucha i mdlosci ale to z przejedzenia oslabienie i zmeczenie bo pogoda jest do d..y wiece czekam spokojnie i sadze ze nie jestem jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wporządku :) Pracowałam te 4 dni i po 8 godzinach padałam z nóg. Już wiem czemu przyszłe mamy poytrzebują spokoju i odpoczynku ;) Dziś ni epracowałam i cały dzien prawie przespałam! Brzuszke pobolewa, apetyt dopisuje niestety ;) temperatura ok 37 sie utrzymuje. Pozatym jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje drogie panie jak tam dzisiaj sie czujecie macie jakies objawy ?? czy po prostu czekacie aniooolek co ty robisz o tak poznych porach tyu powinnas duzo odpoczywac a nie charcowac jak mala myszka o tak poznych porach :) znowu nie ma zalozycielki topiku gdzie ona sie znowu po0dziewa ?? dorota26XO a tobie zycze szczescia zeby sie udalo i zebys zafasolkowala juz w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
witam was :* Edzia dzieki :) , jak nie w tym to w nastepnmy :) oczekiwanie tez jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje jak nie w tym miesiacu to w nastepnym kiedys napewno sie uda :) i bedziemy wtedy bardzo szczesliwe a moze juz sie nam udalo a wiesz moze co sie dzieje z zalozycielka topika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja mam problem z zaśnięciem !! Za dnia muli, śpię,a przyjdzie późny wieczór a łeb pełen myśli od a do z. I jak tu spokojnie zasnąc?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×