Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nie to teraz to poczekam jak w niedziele nie bedzie to srobie w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra teraz ide posprzatac troche i zjesc sniadanie bede pozniej papa:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 lub 5 dni ale i tak czekam dalej wiem jestem nawiedzona ale boje sie kolejnego wyniku negatywnego to moze @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie z powtorze chcialabym zrobic tak jak moj M mowi ze za miesiac ale jsk faktycznie jestem to witaminki musze zaczac brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze pomozesz : ) jakies 2 tyg temu dostalam @ tylkko ze byl prawie wogole nie bolesny i malo obfity i trwal tylko 3 dni.a zawsze te dni to byla masakra i ok tydzien trwalo :( nie wiem co mam o tym myslec. czytalam gdzies ze w czasie ciazy moze tak byc przez pierwsze miesiace.taka bardzo wczesna ciaza. orientujesz sie czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz cos czytalam na ten temat i moga wystepowac ale raczej plamienia w dniu spodziewanej@ przykro mi ale nic wiecej nie moge napisac.' Najczesciej t ojest tak masz miesiaczke nie ma ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie nie staramy jak bedzie to sie bedziemy cieszyc:D to sporo sie juz staracie. A to twoja 1 ciaza by byla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to przynajmniej juz masz jedno:) ale teoretycznie mam jeszcze czas bo mam 20 lat dopiero.ale to oogolnie dluuga historia z naszym zwiazkiem:) hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie ma krotkich histori co do zwiazkow jak mialam 21 lat urodzilam 1 dziecko, ale jeszcze bym poczekala z taka decyzja. Uzywaj zycia a dziecko samo przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza est duuzo bardej skompplikowana:) a poza tym jest miedzy nami duuza roznica wieku:)) a ile teraz masz lat? dobrze m sie z toba gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam20 a moj narzeczony ma 28:) hihi:) a moze wymienimy sie nr gg? bedzie banam latwej gadac bo mi net tnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jezeli chcecie to moge wam podac link do forum ktore prowadzę razem z innymi starajacymi sie dziewczynkami :) Jak cos to odzywajcie sie na moj e-mail i podam link bo tutaj nie mozna. Bedzie milo jak tam rowniez bedziecie sie slonca odzywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika2 trzymamy kciuki :) oby sie ci udalo :) a co to dziwnego sie z toba dzieje? moze bede w stanie jakos pomoc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×