Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja tez wlasnie czekam:) moze tym razem sie udalo :) mam wielka nadzieje. jestem jeszcze mloda ale z narzeczonym bardzo pragniemy tego malenstwa :) trzymam za was wszystkie kciuki:) napewno w koncu wam sie uda :) buzka : ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia :) jestem tu nowa i nie znam sie za barzo jeszcze w jakis symbolach czy cos :) jak cos zawale to z gory przeppraszam :) a ty czekasz czy juz wyczekalas ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wszystkie czekamy:) mialam dostac @(okres) we wtorek (robilam test wynik negatywny) i jeszcze go nie mam takze calyczas czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
edzia a tobie sie czesto spuznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
monia mialo byc *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
jest tu ktos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota---> Odpowiem za monie, bo pewnie już dziś się nie pojawi, a na to samo pytanie mi dziś odpowiedziała ;). Ona ma regularne, nie spóźnia się jej, więc jest spora szansa ;). Niedawno przed GG rozmawiałam z koleżanką z którą studiowałam, jest teraz w 11 tygodniu ciąży, dopiero przed badaniami, ona jest w Irlandii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota ogolnie to @ mialam regularnie ale po wylyzeczkowaniu macicy po ciazy obumarlej mam roznie to znaczy miesci sie miedzy 29 a 32 dc. ale wiesz my w dni plodne kochalismy sie niemal codziennie takze mysle ze sie udalo 2 razy test i pozytywny wiec wydaje mi sie ze nie klamia a piersi to mi wybuchna zaraz :) a tak apropa dlaczego pytasz watpisz w moj testczy z ciekawosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia to spojnie teraz i myśl pozytywnie :). Ta moja znajoma, o której pisałam wyżej zaszła już w drugim cyklu, a ma nieregularne, więc optymistyczna historia :). A jak ja się czuję, jako tako...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Własnie wrocilam ale jestem padnieta nogi i kręgosłup to mnie tak bola ze jak usiadalm teraz to juz chyba nie wstane ja dzisiaj zauwazylam u siebie znow ten bialy sluz i nic innego u mnie zadnych nowosci nie ma a u was sie cos zmienilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide na spacer z M bo mnie wyciaga a wiesz ciaza czy... nie da sie nie denerwowac ale staram sie byc spokojna :) i wierze w to ze tym razem sie uda donosic ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ciaza ... dzieki :*:* edzia jasne ze bedzie wszytko oki :) my wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki za Ciebie i wszystkie ktore zaciazyly :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ciaza...wydaje mi sie ze ten cykl regularny czy nie, to nie ma az ta wielkiego znaczenia :P moze sie S.... co drogi dzien i trafili na ten najlepszy i tyle bez obliczen bez stresu czy to dzis :P hmmm mysle czy tego nie wprowadzic u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ej gdzie jestescie :( cos nie mozemy sie spotkac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ja znam kobiete ktora w wieku 42 lat zaszla w ciaze trwalo to ok 2 lata z kalendarzykiem z mierzeniem temp i wszytkimi mozliwymi obliczeniami z cotygodniowymi wizytami u lekarza i sie uadalo ma cudnego rocznego synka, w ciazy czula sie super i miala wyniki jak 25 letnia kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor !!!!! Świeta racja trzeba sie przytulac co 2 dzien i bedzie owoc wtedy:D Edzia dzieki za wyjsnienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
monia samo przytulanie nie wystarcza :D :D ja sie do Pana M. przytulam codziennie cala noc i nic :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
monia mieszkam w austri i to jest austryjaczka :) a maz jej siostry jest ginekologiem to napewno jej jakiegos dobrego polecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no to pewnei miala bardziej niz profesjonalna opieke:) a o przytulanie chodzilo mi o s.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez nikt nie mowi ze to nie mozliwe tylko ze moze dziecko byc obciazone jakimis chorobami, aa okres reg czy nie reg faktycznie nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia a piersi to cale cie bola czy jak bo mnie po bokach bola i sutki pomału zaczynaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
majac regularne cykle mozna sobie zaplanowac kiedy poczac dziecko, ale lepsza jest niepewnosc :P: kiedy to sie stanie i co s dni S mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×