Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Ja jestem:) Wkurza mnie to ze takim puszczalskim panienkom sie udaje zajsc w ciaze a tym kobietom ktore pragna dziecka nie :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien się pojawić za jakieś 2 tyg. i mam nadzieję że się pojawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze cuda sie zdarzaja ale u siebie jakos nie widze szans na to aby takowy sie zdazyl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabezpieczyliśmy się, ale to mój pierwszy raz, więc jestem lekko zestresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emm na pocieczenie mogę powiedzieć Ci, że fakty są takie, że nie każdy stosunek nawet w czasie najbardziej płodnym kończy się ciąża, ja jestem tego przykładem. W każdym cyklu kobieta ma tylko 30-40 % szans na zajście w ciąże, zdrowa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ci za pocieszenie, ale niedawno moja młodsza o 2 lata koleżanka urodziła dziecko. (Mam 19 lat) Jej przykład tym bardziej mnie stresuje, wziąwszy pod uwagę to, że pochodzę z rodziny dość konserwatywnej nie wyobrażam sobie co działoby się, gdyby jednak coś poszło nie tak. ale dziękuję, zawsze to jakieś pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emm po pierwszym razie u wielu dziewczyn spoznia sie @ i w cale nie przez ciaze wiec postaraj sie nie myslec o tym bo stres jeszcze bardziej moze ja opoznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee jak się zabezpieczaliście, to luzik :), na prawdę bez obaw, też miałam małego stresa tuż po pierwszym razie ;). To tylko jak się nie chce mieć dziecka, to się wydaje, że zachodzi się w ciąże od tak, a faktycznie tak nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle mam stres odkąd do tego doszło, nie miałam żadnego bólu, ani krwawienia, chłopak ma pretensje, że to raczej nie był mój 1-wszy raz, teraz Kamilka mówi, że okres może się spóźniać. ehhh ja już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaza biochemiczna nazywa sie tak dlatego ze wykrywaja ja testy i tylko one sa dowodem ze w organizmie kobiety byl hormon HCG ktory wystepuje w ciazy, a u gina podczas usg nic nie widac. Zazwyczaj nic nie da sie z tym zrobic bo zarodek nawet nie zdazyl sie zagniezdzic bo mial np. wady genetyczne i organizm wydala go razem z @. W angli do 12tyg. nie podtrzymuja ciazy bo skoro zarodek jest slaby to nie ma sensu bo i tak ciaza moze sie nie utrzymac pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest nas juz trzy bo mialam tak samo po pierwszym razie ;) Smieje sie ze jak naprawde sie kocha partnera to nie boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emm moze sie spoznic bo zaczynajac wspolzycie organizm kobiety ma mala burze hormonalna a nie krwawilas bo widocznie mialas tzw. błonę półksiężycową przy ktorej tak jest ;) powiedz to swojemu facetowi niech poczyta o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapobiec sie raczej nie da a ze tak sie dzieje ciezko stwierdzic i moga byc rozne powody np. podwyzszony poziom prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumaczyłam, chyba już ok :) teraz mam straszny dylemat jeśli chodzi o tabletki antykoncepcyjne. Naczytałam się samych złych rzeczy na ich temat, a chciałam zacząć stosować. No i mam problem, zaczynać czy nie ruszać tego świństwa :) <stopka>"Jestem każdym z moich stu procent!" ;]</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×