Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dorotka pozyta c znalazlam w internecie na temat ciazy w wiedniu Do badań tych zalicza się: trzykrotne badanie USG: między 11. a 14. tyg. ciąży, 20. a 24. tyg. ciąży, i w 34. tyg. dla kontroli wagi i położenia płodu, badanie na poziom cukru (cukrzyca ciężarnych) w 28. tyg. ciąży oraz wszystkie dodatkowe badania w przypadkach patologii ciąży, w ambulatorium tzw. ryzyka ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny Edzia i Dorota mam do Was pytanie skad wy jestescie? bo chyba takich luksusow niema w PL.Ja jestem z Irlandii i tez starmy sie z mezem o dziecko dzis jest moj 31dc a mam cykle co 32 dni takze mam cicha nadzieje ze fasolka sie zadomowila w srodku,no nic zobacze w pn bo w pn robie testa.A w stopce jest moj wykres na 28dni.pl chcecie to zerknijcie. Pozdrawiam Was i zycze wszystkim starajacym sie szybkiego zafasolkowania a mamusia wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona brata mojego meza :D uparla sie glopia ze w pl bedzie rodzic bo ma kuzyna lekaraz, kuzynke pielegniarke i ze wogole znjomosci...i czego sie doczekala 12 godz po odejsciu wod plodowych probowala rodzic a w koncu sie zlitowali i jje cesarke zrobil, przez2 dni nie mogla miec odwiedzin w pl dostala jakies 2 tys becikowego i tyle wrocila do wiednia i zostala bez zadnego urlopu maciezynskiego bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia...nie wiem jak jest dokladnie ale zadna kobieta nie narzekla, a pozatym podejzewam ze jest inaczej dla tych ktorzy tu sa na stale a dla tych ktorzy maja gewerby bo oni mniejsze skladki placa i jakos inaczej to jest chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza...ale czy kiedys nadejdzie idealny czas na ciaze ...zawsze jest jakies ale...dadza rade wiem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ze znajomymi utrzymujecie kontakt z Polakami? dorcia musisz się przełamać i chodzić do lekarzy niemieckojęzycznych skoro chcesz tam być na stałe, póki jesteś młoda, bo później jeszcze będzie gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno dadzą sobie radę, nie kwestionuję tego...tylko chodzi mi o tą całą sytuację, że mi by to nie dawało spokoju, że z mieszkania mogą wyrzuć, bo się wynajmuje, a tu dziecko w drodze, albo jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza...nie chodzi akurat o lekarzy tylko o ginekologa bo mysle ze tu bylaby barjera jezykowa:o no chyba ze ze slownikiem fachowym bym poszla:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mamy znajomych i polakow i austryjakow zeby nie bylo ja wszedzie podkreslam i mowie ze jestem polka moj maz tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza ech nie rozumiesz :D :D ja mowie ze na pierwsza wizyta w wiedniu do gina wolalabym sie wybrac do polaka dogadac sie bez barjer jezykowych zadac pytania i zrozumiec WSZYSTKO DOKLADNIE powiedziec np co mnie niepokoi jakie badanie bym chcial zrobic itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola83-1 ja mieszkam w norwegii :) juz 2 rok ciaza czy... nie nie rozmawiam po norwesku bo norweski jest bardzo trudny :) hehe ale tutja wszyscy rozmawiaja po angielsku takze nie ma problemu a tlumacza nie zaszkodzi zamowic skoro dla kobiet w ciazy jest za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza...hehhehe nie ma nic na sile :P:P moja znajoma ma jakiegos polaka gina prowadzi jej ciaza i mowi ze jest super, moge sie do niego wybrac i tyle na ogolne badanie ...jezeli bede juz w ciazy to bede szukala dobrego specjalisty i wtedy nie bede zwracala uwagi jak mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika Kiedy testujesz? ktory to dzien cyklu dzis masz? masz jakies objawy mierzysz tempke albo cos czy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika Hmm no rozumie i trzymam kciuki za Ciebie mam nadzieje ze sie uda. No ja mam tez male przeczucie ze sie udalo na jutro mam termin @,ale testowac bede w poniedzialek.Zobaczymy jak oczywiscie jutro @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika dorota ja tez jestem niespokojna brzuch czasami zakluje dolem,krzyze dzis bardzo bolaly jak zamiatalam w kuchni i tempka dzis 37,1 rano hmm ciekawe czy jutro spadnie? zobaczymy. jak chcecie to w mojej stopce jest wykresik zerknijcie sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika yhy...nadal tyle ze bardzie kluje, czasami czuje jakbym mila kolke ech :o poczekamy zobaczymy :o ide bede za godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×