Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

wiecie ja sobie mysle ze wczesniej tez moglysmy miec dziwne objawy ale nie zwracalysmy na nie uwagi a teraz na wszytko patrzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dziewczynke przed :P ale ja zartowalam tak tylko :D wsumie to maz ma ochote na coreczke(ma syna 10 let) i ajk mowi o dzidzi to jakos przewaznie tylko o niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wiem, że przez kilka lat miałam bóle około owulacyjne i małe krwawienie wtedy....a teraz bólu już nie mam, czasem delikatnie zakuje, a kiedyś miewałam mocny ból, no i czasem to krwawienie mam, ale nie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od stycznie wiem wszystko kiedy ile :P:P bo od stycznia stwierdzilismy ze po slubie bedzie juz do srodka wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na owulacje nigdy zadnych krwawien nie milam na 100% tylko bole piersi od zawsze i troche bol podbrzusza ale zadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobilysmy do 100 to mozemy isc powoli :D u nas lulu tzn siku :D :D widzicie kazda inaczej przechodzi owulacje tak samo z ciaza i cos mnie znowu brzuch jak na @ boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dobra sprawe nawet nie wiem ile go tak naprawde jest w owulacje nosze wkladki to nie czuc czy sporo czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam miec dni plodne od 13 niby ale mysle ze juz od 11 zaczniemy a owulacje tez niby na 18 dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×