Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dorota o ile gibekolog ci nie zleci zwolnienia to mozesz pracowac tylko nie dzwigac ciezkiego ja pracuje 2,5 godziny dziennie ale pracuje a jak tylko zle sie bede czula to pojde dopiero wtedy na zwolnienia a teraz ogolnie czuje sie bardzo dobrze tylko spac mi sie chce a tak to nic wiecej :) PAMIETAJ CIAZA TO NIE CHOROBA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewazne :D :D u nas od dnia gdy idziesz do lekarza on stwierdzi ze jestes w ciazy, powiesz ze sie zle czujesz dostajesz zwolnienie na 9 mies jezeli sie chce :D i niewazne czy sie pracuje czy nie :P tylko wtedy sa troche inne stawki a po ur dziecka na 2,5 roku platnego maciezynskiego i na pol malzonek moze isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia wiem ze nie choroba :P tylko stan wyjatkowy...ja w kazdym badz razie od poczetku mam zamiar isc na zwolnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota ja tez jestem za granica i tutaj jest tak samo jak ty piszesz tylko to nie jest takie proste jak ci sie wydaje bo to musi lekarz stwierdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytam wlasnie ze kw foliowy to poprostu witamina B9 :D :D ktora miedzy innymi poprawia nastoj :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dorota kwas ci nic nie zaszkodzi a wrecz przeciwnie jeszcze pomoze a powiedz jak jest u was tam w wiedniu w ktorym tyg. idzie sie do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde mowiac to ja tu jeszzc eu lekarza nie bylam :o wczesniej mila tylko ubez w pl i jak cos to w pl sie leczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu w norwegii tak jest nistety :( ale ja tego nie zmienie i tutaj nie ma tak jak w polsce ze masz tyle badan i usg tutaj sa tylko jak dobrze poczytal 2 albo 3 usg :) chyba ze lekarz zleci albo za oplata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam w internecie jakis dobrych polskich ginekologow, ale kazdy z nich ma tuzla opinie :o a do austryjackiego gina nie chce isc :o bo to bylby podwojny stres i wogole czy bym sie z nim dofadala w tych sprawach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ja biore codziennie witaminy od A-Z i tam jest kw.foliowy to czy mimo to powiinam brac osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza...yhy bo w pl nie mam ubezp. :D :D niby jest UE :D :D ale chce tu zajsc najpierw i tu rodzic :D :D mieszkam tu na stale wiec sobie nie wyobrazam inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja robie byki przy pisaniu :o zaszybko pisze i nie czytam :D sorki :* ale sie chyba i tak doczytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo powiem Wam, że moja znajoma dobra jest teraz w 3 miesiącu ciąży, a mieszka w Irlandii, zamierza tam rodzić...Co prawda są już tam z 5 lat, ale ja chyba bym tak nie mogła...bo wynajmuje mieszkanie, oboje prace mają nie za ciekawe, choć oboje po studiach, rodzinka daleko...no ok wiem że najważniejsza jest miłość, że dziecku nie potrzebna jest 300 m chata i 3 samochody i full kasy...ale jednak trochę mnie dziwi, że zdecydowali się już na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy powinny zażywać wszystkie kobiety w wieku rozrodczym, a nie tylko te planujące powiększyć rodzinę, ponieważ ciąże nieplanowane stanowią w Europie ponad 40 % kuracje kw foliowym najlepiej rozpocząć jeszcze przed zajściem w ciążę, a nawet już w początkowej fazie okresu rozrodczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witama cie ciaza czy... tak ja chce tu urodzic dziecko tutaj sa bardzo dobre warunki wszystko masz za darmo do szpitala nic nie mosisz zabierac tylko dowod znieczulenia i co tylko jest za darmo o nic nie musisz sie prosic pokuj dostajesz sama z M o ile chcesz i do porodu moga byc 2 osoby :) takze nie ma co nazekac :) a u ciebie dorota nie nalezy sie tlumacz za free dla kobiet w ciezy bo u mnie tak jest :) poczytaj bo wydaje mi sie ze ci przysluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w at mieszkam 6 lat moj jakies 15 :D prawde mowiac mieszkanie tez wynajmujemy i w dodatku male jest a i tak planujemy baby, szukamy wiekszego miesz do kupienia oczywiscie na kredyt...ale nie bede odkladala ciazy az kupie wlasny dom itd itp :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia...ja mam tu e card :Di mam wszystkie uslugi lekarskie zadarmo, pisalam ze w pl gdybym chcial rodzic to pewno bym musiala placic :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×