Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

to sobie nie porysuje :D :D ale jutro albo...kieyds tam maluje obraz-serce, z 12 zyczeniami dnia jak zegarek :P taka zabawa hmmm narazie to pomysl zobaczym czy tda to egzamin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Witam dziewczyny:-) Tak jak wy i ja czekam i mam nadzieje,ze@ sie nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Trudno powiedziec,bo@ mam co 25,26 do 27 dni.Ostatnia mialam 14 sierpnia.Bol piersi mam od 2tyg.od 3 dni dziwnie boli mnie brzuch i krzyz.Wyglada to jak na @.Wiem,ze trzeba poczekac.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem evika...maluje sobie piekne serce w srodku przypinma 2 wskazowki(jak w zwgarku) 1z moim imieniem, 2 z meza wokolo serca 12 zyczen :P(np. dzis ma ochote na masaz) i gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika No ja mialam podobnie jak ty owulke mialam w 20dc i od 23dc zaczol mnie brzuch dolem bolec,i dopiero ustapilo tak ja wiem z 3 dni temu ale czasami lekko zakluje cos z lewej strony i piersi nadal bola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropos kwasu foliowego
powinno sie go brać już PRZED zajsciem w ciążę, także nie czekajcie na dwie krechy na teście tylko już łykajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Maz przyjechal z pracy i troche mnie dekoncentruje:-)@ normalnie ,to powinnam juz dostac.Praktycznie 2 dni po@ poszlismy na calosc ,pierwszy raz.Wiec w sumie nie wiadomo,bo @ mam 5 gora 6dni. Wlasciwie do tej pory nie planowalismy jeszcze dziecka ,ale ostatnio stwierdzilismy,ze co bedzie,to bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
No i nakrecilam sie do tego stopnia,ze chyba 10 razy dziennie sprawdzam,czy @ nie przyszla,az sama sie z siebie smieje.Dziewczyny tez tak macie,ze zagladacie sobie ciagle w gacie,bo ja powoli czuje sie jak jakis oszolom:-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich efektów: to mniej jem i nie jem słodyczy. Ponadto śniadanie, czasem obiad, musli z jogurtem... i jakoś powoli w dół. @ dalej nie ma- a dziś powinnam mieć [:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
To nie byl jeden raz ,bo 2 dni po @ zaczelismy systematycznie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×