Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja mialam plamienia brazowe jak mialam zagrozona ciaze poronieniem:( Cale szczzescie ze pojechaliscie do szpitala tylko pewnie tam zostaniesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam w senniku ze znaczenie dowiedziec sie ze jest sie w ciazy to znaczy ze marzenie sie spełni:D moze i moje sie spełni?? nie wierze w taki cos ale...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) zrobiłam rano test i jedna krecha :-( nie udało się, czekam na @, pewnie dostanę jutro rano ...i będziemy dalej się starać od listopada, ale nie powiem,że mi nie jest smutno .... kurde ciekawe co z amoze..oby wszystko było ok z nią i maleństwem ! a jak tam mija Wam sobota :-) ja jade teraz na miasto poszukać jakiejś sukienki na ślub mojego męża siostry ( ale i tak mi smutno )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika, dzięki pocieszycielko kochana :-) kto wie..może masz rację...może jeszcze istnieje maleńka iskierka nadziei... :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej evika :-) :-) kurde to niedobrze, że Cię choróbsko dopadło ale najważniejsze, że leżysz w łóżeczku i się kurujesz!mam :-) nadzieję, że szybciutko wydobrzejesz :-) u mnie ...nic..ale myślę, że pewnie będę mieć teraz jakoś np. 30 dniowy cykl, gdyż nie mam zawsze jak w zegarku 28, ale czasem też 27, czasem 29, czy 30, no chociaż jednak najczęściej jest to właśnie 28 dniowy cykl. , ale tak to nic czuje, troszkę mnie pobolewają gruczoły, ale te piersi to mnie już tak pobolewają od chyba tygodnia więc raczej nic to nie znaczy :-), pewnie jutro napiszę, ze @ już jest... dziś robię pyszny gulasz i czekamy na znajomych :-) taka miła niedziela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha evika, a pijesz mleko z czosnkiem na przykład? czy jakieś domowe sposoby stosujesz? i dużo pij herbatki, ale to chyba wiesz :-) ja jak jestem chora to mąż wlewa we mnie hektolitry herbaty z miodem i cytryną i wypłukuje chorobę z organizmu :-) i też pomaga w szybszym powrocie do zdrówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!!!:D Widze ze jak zwykle w weekend was malo ale mnie tez nie bylo za czesto:( bąblinko mysle ze za wczesnie test zrobilas wiem wiem dzien spodziewanej@ ale nieraz to tez za wczesnie. Evika lez lez i odpoczywaj a choroba sama od ciebie ucieknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia :-) no zobaczymy :-) :-) no może..eh..nie wiem sama :-) tak jak ktoś powiedział wcześniej: najgorsze to czekanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, jest super:P:P:P:P nie mma czasu was czytac, ale nadrobie jak wroce do domu :P:P Jeszcze tydz oczekiwan i zobaczymy wynik przesylam wam ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnncccccccccccccccccccccceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!!!!! U mnie w sumie nic nowego :P po imprezie ur mojej corki jest super dzieciaki sie wybawily wylataly i najdały słodyczy ile tylko mogły:D Tez mam jeszcze tydzien do @ ale czekam na nia z utesknieniem;) a moj maz ma post:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka cos tu pusto ja dostalam w piatek wieczorem katar i skarkam sie jak glupia , wczoraj zaczely mnie piersi bolec masakrycznie a sutki mam tak wrazliwe ze hoho i wogole jakos mi sie nic nie chce oby tylko do srody juz sie doczekac nie moge tylko nie wiem czy bedzie cos widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza gin powiedzial jak mnie badal ze mam rozpulchniona macice i prawdopodobnie to wczesna ciaza ze moga mi sie owulacja opoznic i dlatego testy byly negatywne bo moglam zajsc np 3 dni przed robieniem testu a test robilam 9 wrzesnia i jeszcze ze po luteinie nie dostalam okresu tylko plamienie to powiedzial ze luteina dziala tak ze jak jest ciaza to dostaje sie tylko plamienie albo nic a jak nie ma ciazy to normalny okres i dlatego zapisal mnie na usg zeby sie upewnic czy jest wszytsko ok i zobaczyc czy bedzie moze fasokle widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona nie ma co gartlowac bo sie okazac ze cos innego na tym usg:( strasznie sie boje tej srody:( nie wiem ale jakos watpie w to wyszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka1406
mam problem ostatni raz kochałam sie z moim chłopakiem 16.09.2010 w zeszły czwartek powinnam dostać okres niestety go nie dostałam w zeszłym miesiącu mój okres zamiast trwać 7dni trwał zaledwie 3 bolą mnie jajniki i krzyż mam obolałe piersi boje się że mogę być w ciąży i nie wiem co mam zrobić okres zawsze miałam regularnie i nigdy sie nie spóźniał poradźxie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka1406- sadze ze my nie damy ci odpowiedzie jestes czy nie jestes jasnowidzami nie jestes (moze a szkoda:D) wiec albo idz do lekarza albo zrob sobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka najlepszym wyjsciem bedzie dla ciebie wizyta u lekarza:) my nie jestesmy w stanie powiedziec ci czy jestes w ciazy czy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dobrze przeczytalam to wspołzyliscie tydzien przed okresem a to nie mozliwe zebys zaszla w ciaze chyba ze myslisz o poprzednim cylku. Najlepiej zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) powiem Wam, że u nie nadal nie ma @, a wczoraj koło 21 już mnie dopadły mega bóle jak na @, w kościele i całą godzinę mnie skręcało i czułam dosłownie, że dostałam @ i , ze mam (wybaczcie wyrażenie) pełno @ w majtkach, po czym przyjeżdżam do domu, patrzę a tu tylko trochę śluzu i nadal cisza. no ale może teraz będę miała np. 30 dniowy cykl więc może dziś lub jutro dostanę @, bo nie zawsze mam jak w zegarku, niestety :-) ...ale i tak nadzieja we mnie rozkwita...nadal czuję trochę ból jak przed @...aha i dziś rano zrobiłam test i 1 krecha..ale jak wiecie różnie z tym bywa...a ja mam wrażenie , że może..chociaż trochę, się boję, że za bardzo chcę..chociaż..no nic, został mi jeden ostatni test quick vue, i poczekam kilka dni teraz ...zanim go wykorzystam....dobre kilka dni, chyba,że wredota się jednak zjawi.... evika zdrowiej :-) onaxyz- trzymam kciuki za środę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinka miejmy nadzieje ze nie przyjdzie @ wogóle a na test nigdy nie jest za pozno. Szkoda ze tylko jedna kreska wyszla ale to tez niczego nie oznacza wiec trzymam kciuki i niech ta nadzzieja rozkwita w tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaxyz, spokojnie i myśl pozytywnie :) bąblinka, jak nie dostaniesz okresu, to Ci radzę z testem poczekać najlepiej z tydzień ;) A ja czekam na okres, który powinnam dostać w śr, podejrzewam, że jutro może przyjść, na razie cisza, w poprzednim cyklu 2 dni przed okresem miałam już plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia........rozkwita, rozkwita :-) nie chcę się nakręcać a mimo to jakos mi uśmiech z twarzy nie schodzi :-) może dlatego, ze na forum weszłam :-) nie umiem przestać o tym myśleć, to jest silniejsze ode mnie...niby się czymś zajmuję a cały czas myślę....wariactwo :-) jeśli się okaże, że się teraz jednak nie udało to dobrze, że następny cykl opuszczamy bo przynajmniej odpocznę jeden cykl od starań i czekania na @ :-) :-) dobra biorę się za zmywanie i odkurzanie :-) ale czemu mi ten uśmiech z twarzy nie schodzi :-) siedzę przed kompem i się cieszę do ekranu...masakra :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciesz sie im wiecej tym lepiej a moze ten usmiech cosik podpowiada no zobaczymy za kilka dni. Ciaza jak twoj chce bez gumki to sie nie zastanawiaj tylko zgadzaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×