Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hej ciążulko :-) a dobrze a tam :-) :-) ? jak ja kocham wszelakie urzędy to Wam mówię, cud malina, normalnie idzie się pochlastać co by człowiek nie załatwiał :-) a jak Twa niespodziewankowa strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to dalej debatujecie odnośnie drugiego dziecka...jakoś mam wrażenie, że to niekoniecznie dobry pomysł...może odczekajcie te powiedzmy 2 miesiące, nie rozmawiajcie o tym, może akurat to wam jest potrzebne...rozumiem zarówno ciebie, jak i twojego męża...jakbyś niedługo zaszła miałabyś dzieci w podobnym wieku, no ale nie każdy psychicznie jest gotowy w krótkim czasie na drugie dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczeta i dziekuje za pomoc daje sobie sppokoj bo i tak nic nie zdzialam:)sama:P odpuszcze sobie na jakis czas i to jak zwykle ja mam odpuscic ale chyba przywykłam do tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mysle juz o tym w sumie wiem ze teraz sa zerowe szanse ze zaszłam i mam spokoj od czasu do czasu jeszcze mi sie to przez glowe przewinie ale to sa chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza3232
My staramy się 3 miesiąc i 29.09 mam planowany termin @ więc się okaże czy coś z tych naszych starań wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Witajcie dziewczyny, nie zagladalam tu od dwoch dni ,bo niestety od poniedzialku mam ranne zmiany i wstawanie o 4 rano to jakis horror.Do tego nie moge spac w nocy,zupelnie nie wiem co sie dzieje,przewracam sie z boku na bok,usypiam na chwile i zaraz znowu sie budze.Slszalam ,ze bezsennosc na poczatku ciazy jest normalna ,ale to jakis terror!Jestem padnieta,przedwczoraj po poludniu spalam 4 godz,wczoraj 3 a dzisiaj sie jakos trzymam i nadrobilam troche zaleglosci w domu.Na szczescie jutro i pojutrze mam wolne:-))) W pracy sie trzymam,ale odliczam godziny.Nie wiem jak dlugo tak pociagne. Pozdrawiam Was kochane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amoze musisz sie jakos trzymac dasz sobie rade zobaczysz wiem ze nieprzespane noce sa ciezkie ale jak urodzisz to tez bedziesz malo spala. Teraz bedziesz miala wolne to spij i odpoczywaj ile mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
monia, mam taki zamiar,jutro i pojutrze odespac sobie.Wiesz tych nieprzespanych nocy za 9 miesiecy ,ta az sie boje,z 2 strony mysle sobie,ze gorzej juz byc nie moze jak z moim synem,On darl sie w nocy co godzine do 9 miesiaca.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to chyba gorzej nie bedzie:) ale niestety trzeba odsypiac nieprzespane noce. Mojej kolezanki coreczka miala problemy z brzuszkiem i non stop plakala w dzien i w nocy:( ja mialam farta bo moja spala 20 godz na dobe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dam sobie spokoj tak jak dziewczyny pisza meczy mnie juz gadanie z nim o tym wiec odpuszczam:P kto wie moze i bedzie spało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika- wytrzymasz jako i ja wytrzymuję i setki innych :-) pamiętaj o przesyłanym pozytywnych fluidkach :-) :-) :-) i tak kolejny zień się chyli ku końcowi...szybko miną Ci te dwa tygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przepraszam ze nie pisze tak czesta jak wczesniej ale wyobrazcie sobie ze teraz potrafie caly dzien spac :) mowie wam nawet nie mam czasu siku zrobic tyle co obiad zrobie i do spania ni i teraz chodze z M codziennie o 19 na spacerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień oczywiście a nie żaden zień..(maciej zień się chyli ku końcowi..hihihi wybaczcie mała głupawka mnie dopadła....) miłego wieczorku Wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo evika ja to dzisisj zrobilam krokiet i paste jajeczna dla meza i tyle reszte dnia przespalam miesa wogole teraz nie jem jakos mnie odrzuca wogole jak widze jedzenie to mnie mdli mowie wam dziewczyny masakra :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dzieczyny sorki ze malo pisze ale teraz wogole jakos czasu nie mam masakra bylismy dzisiaj odebrac wyniki mojego i bardzo sie ciesze bo sa ok na 100% ma 95 % pleminiczkow rochomych i prawidlowych:) no to teraz pozostalo tylko mi brac tabletki i starac sie dajel:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jessst jeszcze jedna opcja zebys sie upewnila a mianowicie mozesz pojechac na ostry dyzur do szpitala, powiedz ile jestes dni po terminie @ ze testy pozytywne a w ciagu dnia mialas plamienie, a jak spytaja o wizyte u gina to powiedz ze masz miec za dwa tyg. a te plamienia Cie zaniepokoily. Powinni Cie bez problemu przyjac. Male klamstwo ale zaoszczedzisz sobie stresu czekajac dwa tyg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobitki onaxy super ze twoj M jest plodny :) teraz tylko szalec na maksa a ty evika na bete zmykaj i to szybko ciaza a ty jak tam ?? ja dzisiaj czuje sie nawet dobrze zaraz ide pod prysznic i dziasiaj robiekopytka ja ostatnoi monia bo mi smaka zrobila :) ❤️ jutro ide do lekarza hhhhuuuuuuuurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×