Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość amoze
dziewczyny ,mam gore prasowania i dzisiaj robie wszystko byle sie do tego nie zabrac.Musze sie teraz za to zabrac,bo jak nie dzisiaj ,to bedzie mi lezec caly weekend.Jak jutro po pracy lub pojutrze wparuja mi nieproszeni goscie-jak zwykle zreszta,to murowane,ze bedziie mi to stalo do nastepnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test zrobilam 9 wrzesnia z krwi i wyszlo < 0,1 mlU/ml czyli negatywny moze pozniej zaskoczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniło mi sie dzis w nocy ze robiłam test ciazaowy i wyszedł pozytywny:D heh niestety to tylko sen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana a co to za roznica ktory tydzien ( gin ci powie) a teraz to sie ciesz ze jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Evika, więc już masz pewność :). No ja się nie znam, ale ten 4-5 tydzień, to by się zgadzało, no i że w pn nie było widać, bo za wcześnie, czyli zaszłaś później niż myślałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co myslisz ze dostaniesz@ to i tak szybko ja mysle ze powinnam dostac miedzy 1 a 7.10. a moze nie dostaniemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam faktycznie owu chyba wczesniej i jak moj m nie zdazyl to mam jak ty 20% ale dla mnie to jest rowne 0 wiec czekam na @:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach to musicie sie z m brac ostro do robótki to bedziesz czekała a my razem z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz powiem ci szczerze ze nam sie z 1 tak wpadło przez 2 m-ce nie przytulalismy sie i pozniej raz tylko bylo i :D sie trafiło kto wie moze i wam sie poszczesci ale lepiej tak jak piszesz nie wierz w to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podejrzewam ze mialam wczesniej niz przy cyklach 31 dniowych ale to wiesz moje podejrzenia czesto sa bledne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika dlatego jak chce sie miec dzidziusia to sie dni plodnych nie wylisza bo moze z tego wyjsc..........NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja wlasnie niedawno wrocilam od lekarza USG mi nie zrobili bo tutaj w norwegii przy pierwszej wizycie nie robia :( ale wywiad pani doktor przeprowadzika witaminki dorzucila krew pobrali jeszcze tylko siki mam doniesc takze teraz czekam czy wyniki beda pozytywne ale za 12 dni lece do polski takze wtedy sie dokladnie przebadam a teraz ide na drzemke pa kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Dziewczyny ,co myslicie o tym ,przed chwila zobaczylam na bieliznie jakies dziwne jasno brazowe plamienie,czy to jest normalne w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
dzwonilismy z mezem do szpitala i kazali nam przyjechac.wiec sie zbieramy.trzymajcie kciuki,aby wszystko bylo dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×