Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

za rok plaujemy tez tam leciec ale na 2 tyg :P bo chcemy plame zwiedzic podobno bardzo ladnie tam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kilka dni i sie okaze :P:P:P ale na urlopie wogole nie myslam czy, czy... wiec kozystalam:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorcia!!!!!!!!!:) To sobie wypoczeliscie az szkoda wracac z takiego urlopu:). A ja dziewczeta jestem tylko na chwilke bo od godz 16 tak mnei spanie lapie ze ledwo na nogach stoje i chyba mnie grypa zacznie łamac bo mam narazie 37st.:( A U was co nowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobietki odpoczywajcie sobie ja tez ide juz pomalutku spac;) Dobranoc i kolorowych snow:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nadzieja zginęła....następne starania z tego co widzę an mych kartach obserwacyjnych koło 9 listopada.,...smutno mi... ale nic... będziemy się dalej dzielnie starać... dobranoc dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Dziewczeta!!!!!!!! Bąblinku przykro mi :( ale moze nastepny cykl bedzie bardziej owocny:) A co u reszty Kobitek slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia, ;-) już mi przeszło i czekam na następny ale nie ten cykl :-) ale powiem Ci, że mam dziwny okres bo podpaska czysta, tylko na papierze krew ale tez nie dużo...a zawsze jak się mi się zacznie to normalnie przerwana Tamiza :-)ehh, dziś po raz chyba czwarty jadę szukać kiecki, postanowiłam, że jak dziś nie znajdę to idę w starej :-) w sumie jej nic nie dolega..ale byłam w niej na ostatnim weselu.. :-) może mi się uda dziś coś znaleźć jednak :-) a u Ciebie co tam wesołego ? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnien ic wwesołego ale smutnego tez nie:) to jak sie nie rozkrecil to a noz tylko takie oo plamienie?? Ciaza kto wie moze nie dostaniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza to by bylo bardzo mile zdziwienie jak sadze, ale jak wspomnialas wczesniej do koncadnia jeszcze troche zostalo;) nie tracmy nadziei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika w Twoim stanie to normalne:) ze tak sie czujesz do tego przeziebienie doszlo to juz wogóle. U mnie nic specjalnego @ mam dostac za tydzien a w sobote mam imprezeeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie a now wam sie trafiło za pierwszym razem;) moze obie zaciazymy w tym miesiacu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzysz nie wierzysz nieraz to jest prawda a dlaczego w waszym przypadku mialo by tak nie byc??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mnie z zaciazenie mtez nie weirze ze sie udalo ale.............jakas nadzieja czlowiek musi zyc. A co do imprez to troche ich bylo ale w sobote jest ostatnia(chyba):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie evika napisz swoje objawy? ;) Myślę, że i tak Cię zatrudni, wyszłabyś tylko na idiotkę, która nie wie, że jest w ciąży od kilku miesięcy...no chyba że w grę wchodzi perfidna gra, no ale to nie u ciebie akurat. Myślę że i tak Cię zatrudnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzcie jak latwo sobie mozna wmowic objawy tj. w moim przypadku jestem niemal na 100% pewna ze @ dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×