Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a ja wam powiem ze czekam na @ chcialabtym zeby go jakims cudem juz nie bylo ale spokojnie czekam@ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym mogla liczyc na to ze sa male szanse ale nei wiem kiedy byla owu nie weim kiedy bede miala teraz@:( nic nie weim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym wolala nie slyszec tego co mi gin powiedzial i tak sie nie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz okres staran :) jeszcze dwa dni i mam nadzieje ze sie uda :D a jak u ciebie ciaza?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona trudno powiedzial a ty musisz sie jakos trzymac jak masz rozpulchniona macice to pewnei ciaza (chociaz na tym sie nei znam) ale mysl pozytwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh co za pesymistka sie z Ciebie zrobiła. Zrobmy tak ty sobie mysl co chcesz a ja trzymam kciuki za ciaze, ok??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Baby:P!!!!!!!!!!! Jak tam wam dzionek minal???? Mi kiepsko pogoda brzydka caly dzien pada i w domku siedzimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika witaj!!!! to dobrze ze jest taka pogoda bo przynajmniej sobie lezysz w łóżeczku i sie kurujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop dla dzidziusia musisz odpoczywac i jakos to znosic a zobaczysz jak ci pieknie podziekuje (usmiechem) jak urodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Dziewczeta!!!!! Co słychac w brzydka deszczowa pogode??? U nas nudy ale po południu idziemy zmala zaszczepic ja przeciw grypie i na bilans 2latka:) Dzien pełen wrazen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia :-) :-) pogoda pogodą a ja wciąż się uśmiecham i wciąż ta nadzieja rozkwita :-) bo wciąż nie ma @ ... więc może już nie przyjdzie?a może przyjdzie? taki hazard normalnie :-) testu nie dotykam, jak coś dopiero za tydzień, chyba, że wcześniej przyjdzie .........jadę do urzędu i kiecki na wesele szukać..ciężko ta sukienę znależć....przesyłam słoneczko i uśmiechy ( pełne nadziei :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sumie nic nowego :) dzis na szczepienie idziemy a non stop pada i pada:( az sie nei chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) dorotka wypoczęta i zrelaksowana ? :-) dzieki za słoneczko :-) trochę chyba go dotarło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza...co ma opowiadac :P:P za duzo pisania :D :D pogoda byla super na urlop, malo dzici w wieku szkolnym , wiec spokoj :P:P nie bylo nieziemskich upalow a temp do ok 28stopni a hotel extra :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×