Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia bo zgaga, to żaden objaw...ja w poprzednim cyklu tuż przed @ miałam mdłości, albo mi się wydawało, no nigdy tak nie miałam, chociaż wiedziałam, że to było zdecydowanie za wcześnie nawet jakby była ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze to zaden objaw ale tak dziwnie bo nic na noc nie jem i mam zgage eeee pies to drapał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przed @ to nic nie zobacze nawet jakbym mocno sie wpatrywala czy wsłuchiwała wiec na ciaze by bylo pewnei tak samo wiec d...a:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza to nawepno objaw tego ze juz sie nudzisz na kompie:P mam tydzien do @ a w sumie tez nieczuje napiecia ale w zeszlym cyklu tez nie mialam:) tylko ze bylam wtedy nad morzem inny klimat otoczenie to moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) a może dziewczyny się udało? ciąża? monia Ty za tydzień?mnie brzuch boli straszliwie ale krwi maławo..ale ból raczej normalny więc się pewnie rozkręci niestety evika - patrz jak szybko mija czas :-) jeszcze tylko tydzień i masz wizytę :-),a wiecie co jest najgorsze, ze jak już wczoraj zobaczyłam, że jest @ posmuciłam się a potem pogodziłam, że tym razem się nie udało, to mi tu jakieś nadzieje świtają bo tak mało tej krwi, no w mordę jeża.. :-) normalnie nie wiem sama, a jako że mam duużo wolnego czasu to moge sobie myśleć i się doszukiwać się :-) dobra, czyli to co zawsze- czekamy :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinko czyli nadzieje sa to najwazniejsze:) nie chce byc pesymistka ale raczej sie nie udalo ze tak powiem i juz dalam sobie spokoj z tym czy jednak jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki bardzo serdecznie, bardzo przepraszam ze nie pisze do was ale jestem tak wykonczonaze nie mam na nic sily mldloscie mnie mecza na jedzenie nie moge patrzyc a jesc trzeba spie calymi dniami i nocami czuje sie tak jak by mnie ktos 'zjadl i wyplul' mowie wam kobity katastrofa a co tam u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wierzę ale w głębi ducha chyba zawsze coś mi będzie szeptać..a może... :-) :-) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze u was sie duzo pozmienialo wszystkie czekaj na nie przyjscie @ fajowo ja trzymam za was kciuki :) moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam resztę kobit! :) edzia, no to ładnie, ale jest szansa, że teraz się pomęczysz, a później będzie już dobrze :) bąblinka, to raczej Ci się nie udało...ale mówi się trudno i płynie się dalej :) patulku, powinnam mieć dziś okres, jeszcze nie ma, więc kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga031
Cześć dziewczyny. Ja tu pierwszy raz...też czekam na jakies objawy,znak ,że sie udało.Wszystko zrobilismy jak trzeba,wiesiolek,testy owulacyjne itp. dwa dni temu.A ja juz szukam objawów a to przecież duuużo za wcześnie.Słyszałam o testach ciążowych wykrywających ciążę po 7 dniach ale czy im wierzyć...Okrutne jest czekanie do @!!Najgorsze,że mój wrodzony pesymizm podpowiada mi,że nic z tego.Cieszę się,że nie jestem sama więc będę do Was kochane zaglądać:) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia nic sie nie dzieje zawsze mozesz napisac jak masz czass i ochote bo przewaznie ktos jest obecny xd hihih:) u mnie wsystko w porzadeczku chyba xd dziewczynki mam dobre przeczucia ale okaze sie dopiero wszystko:) monia widze wlasnie ze pelna para oby sie wszystkim udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka nadzieje ciaza czy... ze teraz sie pomecze a potem bede tryskac energia najgorsze jest to ze 9 pazdziernika ide na wesele i jestem staroscina i zastanawiam sie jak sobie poradze bo naprawde jestem wykonczona ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ciaza to moj prawie 9 tydzien a mowia ze objawy pzechodza po 12 tygodniu wiec mam nadzieje ze tak tez bedzie :) ale przeciesz dla malenstwa zrobi sie wszystko :) prawda kobitki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia dasz sobie rade;) szybko minie i bedziesz sie cieszyla z duzego brzucha:) a moze Ty nam napiszesz o swoich objawach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×