Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ciaza poczekamy razem z toba i trzymamy kciuki ze sie udalo tym razem:) ja mam dostac @ 11 :) wiec jeszcze troche czasu :D jakies 2 tygodnie ale jestem dobrej mysli jak nigdy jeszcze:) Aga tajk jak dziewczyny mowia najlepiej poczekac do terminu @ i zrobic tescik potem powtorzyc go po tygodniu i jest wyjdzie pozytywnie to umawiac sie na wizyte u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak poszlam sama na spacer bo pomyslalam ze trzeba sie troche ruszac to myslalam ze nie dojde w uszach zaczela mi piszczec i w glowie sie krecic masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! JA mam pytanie, szaleję, nie wiem do kogo zwrócić się, schizy jakieś mam. Mam 35 lat i 1 dziecko z trudnej ciąży, ale zdrowe dzięki Bogu. Miesiączka spóżnia się 3 tydzień, współżyłam z mężem 2 dni po ostatniej miesiączce, więc teoretycznie w dni niepłodne. Moje miesiączki nie są podręcznikowe, ostatnio m-c wypadł, zrobiłam wtedy 3 testy i wyszły negatywnie. Więc do meritum: współżyłam jak wspomniałam 2 dni po miesiączce, stosunek był przerywany, dzień wcześniej testem owulacyjnym sprawdzałam płodność i okazało się, że płodności brak. U lekarza byłam w sumie w dniu spodziewanej miesiączki, więc 3 tyg. od współżycia, ciąży nie zauważyła. Mi nasuwa się pytanie czy faktycznie ciąży brak, myślę, że lekarz nie powinien się pomylić, testu nie kupowalam, bo nie wiem czy jest sens robienia go, żadnych podstaw nie ma. Dostałam proverę na wywołanie okresu , do soboty mam zużyć i czekać. Pomocy, bo zwariuję, a tabletki anty odpadają z uwago na ciśnienie. Teraz zażywając te na wywołanie czuję się fatalnie, ciśnienie skacze jak szalone. Co myślicie Kochane? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja jakie ja mialam objawy wiesz czulam sie jak codziennie nic specjalnego zauwazylam tylko klucie w jajanikach nie pamietam teraz ktory i glowa boli noi oczywiscie piersi ale mnie strasznie przed @ bolaly takze na to tak nie zwracalam uwagi a w pzniejszym stadium to czlowiek robi sie sipazy i bardzo zmeczony tak bym to opisala a kiedy masz miec @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga031
:) Czekam czekam.Ale mnie zakręciło,szukam jakiejś zgagi,bólu głowy czy cuś a tu nic .Za pierwszym razem pewnie rzadko sie udaje ale nadzieja jest cholera bardzo silna.Jak na złość przez tydzień nie idę do pracy i czas mi się wlecze...Chyba jakieś ciasto upieke czy coś...Jakie to życie,kiedyś czekałam i odliczałam dni żeby @ sie pojawiła a teraz nie chce jej widzieć! 3mam za Was kciuki:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dostac 4 mam co jakis czas klucie i od 2 dni zgage wieczorem ale nie wiaze tego z ciaza poniewaz patrzac na 2 poprzednie to nie mialam zadnych objawow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to jednak bylo u was bez zabezpiczenia ?? o widze ze szalejecie dziewczynki sssuuuppppeeerrrr :) nic tylko pozostaje czekac i byc cierpliwym to juz nie dlugo monia dzisiaj juz 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie ma co tak wczesnie doszukiwac sie objawow bo to jest kompletnie bez sensu bo jeszcze nie ma zadnych xd ale poczekaj do terminu @:) oby ci sie udalo :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juz nie dlugo i nie czuje sie na @ nie mam napiecia i tylko mam nadzieje ze sie nie przesunie i wogóle nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a powiedz mi czy bolal cie kregoslup w pierwszym trymestrze w ciazy jak tak to masz jakies porady ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta glowy do gory kazdej z nas sie uda kiedys bo gdzie bysmy mialy lepsze wsparcie jak nie tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga031
Palutek91,ja też czekam do 11tego na @ więc trzymam kciuki,w razie czego będziemy rodzic razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana bolał i to zaj.......... jak siadalam to kladlam sobie gruba poduszke pod plecy i troche przechodzilo, ale niestety teraz znow zaczyna tak bolec:( i to mi chyba zostalo po ciazy zadnyc hrozstepow nic tylko bol kregosłupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia moja kochana masz racje nigdzie bysmy snie dostaly lepszego wsparcia niz tu:) Aga oby tak bylo :) to znaczy moze byc miezy 11-13 ale bedziemy czuly zapewne wczesniej jakis zespol napiecia czy cos takiego:) oby nasze marzenia sie ziscily w koncu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga031
Moonlight36,nie jestem lekarzem ale wydaje mi sie ,że w ciąży nie jesteś,wszystko o czym piszesz temu zaprzecza.Zrób sobie na wszelki wypadek jeszcze test jak wyjdzie negatyw to możesz się udać do gina w celu znalezienia przyczyn zdrowotnych przesunięcia terminu@.Tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki evika :). Mam nadzieje, że się na mnie nie gniewasz, że się Cię czepłam ;). Po prostu uważam, że możemy sobie pisać szczerze co myślimy, żeby nie tylko stwarzać pozory i przytakiwać sobie nawzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie kobietki tez za chwil kilka uciekam a tam musimy pisac co faktycznie myslimy bo tak to forum by bylo do d...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następnym razem się uda :-) - tak sobie powtarzam od teraz :-)jakaś oklapła jestem...niczym pani sprzątaczka z Misia..kawkę chyba sobie strzelę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×