Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

evika..mnie się wydaje , że z kiszonych :-) :-) piękna pogoda dziś :-) jeszcze tylko trochę i nowiuteńkie starania :-) i będę w Polsce :-) ale evika też mi się tak czas dłuuuuuży :-) strasznie wolno te dni mijają....faktycznie spytaj w środę lekarza to Ci coś doradzi na te zaparcia na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta!!!! odzywam sie teraz bo pomalu dochodze do siebie od rana boli i kreci mi sie w glowie i mi neidobrze ale to pewnei przez bol:( przespalam dzis wiekszosc dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monia! :) Oj, a może od tej pogody, tak masz? Ja na stare lata zrobiłam się meteopatką ;), może nie jakoś mocną, ale czasem, to po prostu ledwo łażę, a nic mnie specjalnie nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech slaba dzis strasznie jestem a jutro impreza i nawet ciuchow nei wybralam:( A jak paninki wam dzien mijja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) monia mam nadzieję, ze się kochana szybko lepiej poczujesz, może jak się zdrzemniesz :-) ciąza aka migotka.. mam 3 domy w Częstochowie, Bytomiu i Dublinie :-) , co trochę jestem to tu to tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalam dzis juz 2 razy i dalej jestem jak kapec:( nop mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej:) To sporo masz tych domow to przynajmniej masz gdzie podrozowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia..taki dzień lipny masz widocznie, ja miałam wczoraj średniawo, 3 solpadeiny i ból głowy trochę znikł ale też samopoczucie lipne miałam .. ale na pewno po nocy, jutro będzie git :-), a kiedy @ u Ciebie? czy aby nie w weekend właśnie ? :-)a może już wcale nie będzie... :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nop w sumie to od dzis czekam do 7 mam takie rozbieznosci w cyklach dzis mija 27 dc a 7 chyba 34dc bedzie kto wie moze bedzie. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej bo chce isc pobalowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy :-) czekamy na brak @ u Ciebie :-) a ja Ci tak o tej drzemce mówię bo sama właśnie z drzemki się podniosłam i aż się lepiej czuję :-) idę kalafiorka ugotować bo coś zgłodniałam, chyba jak spałam :-) a kalafiorek pyszna sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to ja sie podlacze do Ciebie:) uwielbiam kalafiorka hmm moid dla podniebienia:P Nie powiem zeby mi nadzieja nie urosla:/ i z tego powodu jestem zła bo znow sie moge zawiesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam kalafiora :) monia, wiem wiem ciężko o tym nie myśleć, ale akurat złe samopoczucie, to żaden objaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie to ja nie mysle ze tak sie przez niby ciaze czuje bron Boze:) tylko jak dzis nie ma @ to juz jeden dzien mnie jdo czekania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kontekście tych moich ostatnich historii, to faktycznie trzeba mieć pecha żeby wpaść, jak raz gdzieś kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czy ktos chce czy nie trafic tylko raz to zawsze wpadka tylko w niektorych wtpadkach chciana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×