Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość karrrla3
ale lepiej bierzcie chociaz ten kwas foliowy . ja jestem fizjoterapeutką i uczyliśmy sie tez o wadach cewy nerwowej ktore moze wlasnie wystąpic od niedoboru kwasu foliowego . ale jak jesz duzo kiszonych ogórkow brokuł i buraczków czerwonych to na pewno niedoborów nie masz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
za granicą dodają do mąki kwasu foliowego nie wiem jak u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
lepiej brać ja tez czasem wezme czasem tez zapomne jak znow dostane okresu to mam doła i nie biore jak znow zaczyna sie cykl to jestem znow pełnej nadzieji i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to dobrze za nadzieja do Ciebie wraca bo mi nawet teraz juz opada i coraz czesciej czekam na @ niz jego brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
mnie to juz wykańcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
jak widze kobiete w ciązy to mi sie beczeć chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrla, no niestety to jest trochę irracjonalne...bo my na razie nie staramy się ostro, ale już zauważam, że nawet mój mąż zaczyna inaczej patrzeć na dzieci, no jakoś tak widze, że go to zaczyna ruszać, że u nas się jeszcze nie zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem wam ze mi juz minelo w tym miesiacu juz tak obojetnie do tego podchodze. Wczoraj mi kolezanka napisala ze ja zostane ciocia pytam ja: a spoznia ci sie@?? ona: tak jakis miesiac ja: testu nie robilas?? ona robilam ze 3 wszystkie pozytywne ja: to gratuluje ona: we wtorek ide do lekarza bo testom nie wierze. Heh rozbawila mnei tym ale jednoczesnie ciesze sie ze jest w ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam jakiś schiz, ale dziwnie mi się robi, jak słyszę, ze kolejne osoby ostatnio w męża rodzinie są w ciąży, a my nadal nie...no ale na to nie ma zasady, że jak po ślubie, to zaraz dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
ja tez sie ciesze z czyjegoś szcześcia ale strasznie pragne mieć tez swoje szzcescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
ok wiec w tym cyklu wrzucam na luz bedzie to bedzie a jak nie to nastepny miesiac . zeby tylko sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz a mi sie spoznia chyba 2 dni i obojetnosc u mnei wzrasta jakos tak inaczej w tym cyklu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ostatecznie przestałam się łudzić, że raz w płodne i się uda ;). No karrla zdecydowanie wrzuć na luz, bo na prawdę 3 cykle, to mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
daj znać czy wyszły ci upragnione II kreseczki bede tu zaglądać i tez relacje złoze ;) ;* buziaki ściskam was lece bo mąż wrócił z pracy :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja miałam, a Ty jeszcze masz, chyba podobne szanse, też chyba miałaś jeden raz w płodne, tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie raz a praktycznie to przytulalismy sie codziennie wiec nie weim jak to bedzie. Ale czy raz czy 15 to i tak juz mi sie nie chce pomalu Karrrla zagladaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatnio tez mialam takie mniej obfite @ dzien plamienia pozniej 2 dni norma i pozniej 2 plamienia i tak jakos tylko ze mnei w sumei to nei rusza bo jk jest @ to nie ma ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×