Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

aaa dla mnei dzis to wszystko jedno czy to wpadka czy nie wazne zeby bylo:P o kurcze ja sie od wczoraj wieczorem tak czuje paskudnie:( niech szybko przechodzi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś 4 dni trwa...myślę, ze w następny weekend możemy zacząć, bo to powinno być tuż przed płodnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to u was jakos to szybko przychodza te plodne niz u mnie;) nop to bede trzymala kciczki za was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja lece narazie wezme znow tabl. moze mi przejdzie, wykapie sie i pozniej jeszcze zagladne na chwilke:D PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej migotka to zaczynamy staranka w tym samym czasie :-) może nam się teraz uda,i obie doświadczymy tego uczucia szczęścia patrząc na dwie kreski a nie ciągle tylko na jedną wredną chamską brzydką i głupią krechę :-) jak się masz onaxyz??? monia lepiej już się czujesz? evika jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie bablinko dalej sie czuje jak wypluta:( ona nie smuc sie jeszcze bedzie czas sie smucic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chcialam isc kapac ale jest mi tak slabo i boje sie mala sama zostawic bo moj m wyszedł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten caly tydzien to jakis koszmar poprostu najpire znowu pechcerze pozniej slutczka dzisiaj okres dostalam nie wiedziec czemu:/ i na dodatek moj sobie poszedl do kupli dzwonilam 6 razy odebal za 7 chyba to byla okolo 16 teraz dzwonilam chcialam sie zapytac o ktorej wroci do domu odebral jakis jego kumpel rozesmiany powiedzial tylko ze sobie gdzies wyszedl i sie rozloaczyl ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest przy swoich kumpach to juz zapomnina o mnie teraz mysle czy sie z nim nie rozstac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona wiesz moze on tez w jakis sposob to przezywa i idzie do kumpli troche odreagowac wbrew pozorom dla nich to tez nie jest proste jak im sie nie udaje potomka spłodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam dosyc tych jego imprez z kolegami juz za kazdym razem tak o mnie zapomina a jak zadzwonie to robi awanture;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..czasem takie mamy dni ciulate ...ale nie smuć się...stłuczki się zdarzają- ważne że Ty jesteś cała :-) a faceci ..no jak to faceci..wiadomo..czasem muszą nam zalezc za skórę...a z kumplami to muszą czasem też pobyć a nie tylko z nami i z nami :-) :-) :P nie martw się niczym, będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też jak czasem siedzi z tymi kumplosami to telefonu nie odbierze albo bardzo się dziwi co ja się tak denerwuję przecież nic się nie dzieje złego on tylko sobie z kolegami jest :-) jakieś pierdoły mi opowiada..tak to z nimi czasem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pretensji gdzie i kumplami gdzies tylko o jego zachowanie wtedy rozmawialam z juz nie raz nie pomaga co ja mam zrobic bo ja juz nie mam ani sily ani pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ja nie mam pojecia. Moj jak wychodzi to ja nie dzwonie tylko mowie idz i tylko pijany nie przyjdz i jest git i trzezwy wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ..kurde nie wiem co Ci doradzić, co powiedzieć, faceci to dziwne mechanizmy, trzeba wiedzieć jak ich podejść i zrobić najlepiej tak żeby potem myśleli , ze sami na coś wpadli...ale niefajnie skoro mu mówiłas, że nie podoba Ci się jego zachowanie a on nadal tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana tez go prosze ale chyba jest gluchy na to co mowie ale chce nie wiem chce sie przed koleszkami pokazac nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×