Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

moze przepisze jakies proszki :) a dziekuje dobrze ech normalnie tak pobalowalam duzo nowych ludzi poznalam i popilam:P bylo zajefajnie:D A jak Tobbie weekend minal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
a najlepiej do lekarza zapytać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrla, 3 cykle ostrych starań za Tobą? No pojdę do lekarza pójdę, bo zaczyna mnie to niepokoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla to przed Toba nielugo tez bedzie wizyta ulekasza jak sie nie bedzie udawalo (oby nie) a jak sie uda to tez.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
no juz 3 miesiace sie staram teraz 8 bede miala dni płodne i zobaczymy .. a czemu pytasz mam sie martwić :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
boje sie strasznie ze cos jest nie tak :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie absolutnie nie martw się na zapas :), choć wiem łatwo powiedzieć...Lekarze mówią, że do roku to norma z zajściem, ale w praktyce, to sobie nie wyobrażam że zdrowa para czasem musi aż tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrla, ja póki co nie staram się, że tak powiem intensywnie, ale przez ostanie 3 cykle tez mogłam zajść i jak sobie pomyślę, że ludzie zachodzą, że gdzieś, kiedyś, raz, że sa te masowe wpadki....to też czasem zaczynam myśleć, że może coś jest nie tak, choć wiem, że na razie nie mam podstaw ku takiemu myśleniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
mam taką cichą nadzieje ze do końca roku już ukażą sie te 2 kreseczki bo juz mi źle jest jak robie test a tu jedna kreska jedna kreska jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla wez przyklad ze mnie moge smialop owiedziec ze zaczyna mi sie spozniac ale postanowilam nie robic testu chociaz w dalszym ciagu mam zgage i brak apetytu ale oczywiscie moga byc rozne tego przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
ja mam 24 lata bylam u gin robilam badania i jest ok tzn robil mi tylko cyt i jakies tam odczyny w szyjce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale czasem tak jest, że lekarze mówią, że ok ok, że na luzie i powinno się udać...ale dopiero po wielu specjalistycznych badaniach okazuje się, że jednak coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
a iwesz moze jakie badania ?? moze zmienie gin bo ja mu powiedzialm ze staram sie o dziecko i chce wszytskie badania to ten mi tylko to zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jeśli się nie uda, jeszcze przez 2, 3 cykle, to możesz pójść do lekarza i powiedzieć, że rok się starasz (oszukać) wtedy będziesz miała dodatkowe badania, nie zawsze jest w tym sens, no ale może warto...Oczywiście obyś nie musiała robić dodatkowych badań. Dla mnie 3 cykle to nie jest jeszcze dużo :), powyżej 6 to już dla mnie sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie wiem jakie, to są dodatkowe badania konkretnie, ale na razie o tym nie myśl :). Ja bym na Twoim miejscu do końca roku jeszcze popróbowała, no chyba, że ewidentnie czujesz, że coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
zrobie tak jak mowisz poczekam te 3 cykle i wtedy zmienie lekarza i bede sciemniac ze juz rok sie staram i nici . moja bratowa poszla robic badania do innego gin tez sie stara i dzidzie tylko ze ona ma problemy z jajnikami ale on to jej zrobil wszytskie badania nawet na przeciwciała różyczki świnki toksoplamozy tylko grubo zapłaciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że to tylko obawy, swego czasu tez miałam obawy, że mam coś z tarczycą, okazało się, że TSH jak najbardziej w normie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze kobietki nie powinnyscie sie jeszcze martwic moze za jakis czas ale mysle ze nawet nie bedziecie musialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
przeciwciała miała w normie ale wyniki rewelacyjne nie były .. teraz leczy ten zespół torbielowatych jajników tylko najgorsze jest to ze jak nie bierze hormonow to okresu tez nie ma to wtedy bierze tabletki na wywołanie okresu a ona ciągle ma nadzieje ze to ciąża i nie wie czy te tabletki brać czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja się nie martwię :), tylko jakby co to rok na bank nie będę czekać z ewentualnymi badaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
ja juz tez biore te tabletki dla kobiet przygotowujących sie do ciąży . wy tez jakieś bierzecie te ktore zawierają jod kwas foliowy omega 3 itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka nikt ci nie kaze czekac ale jestem pewna ze nie bedziesz musiala ;) mam naadzieje:P ja nie biore zadnych witamin ani kwasu foliowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×