Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Nie smutaj się mońka :), dobrze będzie. Ja już po okresie, oby się udało intensywnie podziałać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda wam sie w koncu moze nie bedzie odrazu bo nie oszukujmy sie nie kazdemu sie tak udaje ale i wy bedziecie miec dziecko. Nie moge sie doczekac kiedy mi sie skonczy@ nie lubie tych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba zaczynam patrzec realnie na swiat ze od tak sie nie wpadnie takze teraz ja bede czekala az moj M sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ze może się zejść, dlatego tym bardziej nie ma na co czekać i te gumki, to jakiś bezsens był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze też uważam, że powinnaś przestać się łudzić, ja po poprzednim cyklu definitywnie przestałam się łudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do końca roku zamierzam w miarę na luzie, tzn. chociaż z kilka razy w płodne, żeby jednak szanse były spore...ale bez jakiegoś wyliczania, wspomagaczy, że tak powiem, a jak się nie uda, to może w nowym roku bardziej przyjrzę się swoim cyklom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się uda w miarę szybko, to będzie trzecie dziecko, które urodzi się w rodzinie męża w przyszłym roku, tzn. to o czym już wiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, tak się martwiłaś, że jeszcze tak długo wizyty, a tu prosze już jutro :). O której masz? ;) Edzia jutro lecisz do Polski? ;), też leciało co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam kobitki no to widze ze evika czujesz sie nie najlepiej ?? a najgorsze dopiero przed toba :) ale dasz sobie rade ja nie moge dopuscic do tego ze jestm glodna bo wtedy jest katastrofa takze jem malo a czesto zreszta jak przed ciaza :) teraz obecie mam ochote na 7daysa ale tu nie ma takich rzeczy :( ale jutro zjem bo tak jak migotka pisze to juz jutro lece do polski :) ale sie ciesze juz sie stesknilam za moja chrzesniaczka ma 3 latka i za mamusia i tatusiem i siostrunia :) bo za szwagrem nie bardzo :) monia przykro mi ze ten @ cholerny przyszedl :( a co z dorota sie dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, spokojnie, myślę że juz powinno być widać :), piękny dzień Cię jutro czeka :). A tak ciągle, leżysz, drzemasz? Oczywiście jak się źle czujesz, to zrozumiałe, że nie masz ochoty na nic, ale ja to bym tylko niepotrzebnie dumała jakbym tak cały dzień leżała... Edzia, nie strasz eviki :P, może akurat szybko jej przejdzie i później będzie super się czuła :). Edzia a Ty chyba jakoś w sierpniu byłaś w Polsce, co? No właśnie ciekawe jak dorcia, chyba miała jakoś testować w tych dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka zobaczysz tez bedziesm myslałam tyz w ciazy i wcale nie bedziesz o tyle ile teraz:) na poczatku moze tak ale pozniej juz to minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×