Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

chodzi mi o to ze jak bedziesz w ciazy i bedziesz tak lezała ze z meczenia przez mdlosci to wcale nie bedziesz myslała o ciazy tylko o tym zeby ci sie lepiej zrobilo:) nie mialam nic zlego na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie 17 wrzesnia skończył mi sie okres trwal 3 dni w sobote i niedziele zygałąm jak kot a nic takiego nie zjadłam zeby mi zaszkodziło i potem znow w sobote 25 znow wymiotywałam i to 2 raz az lekko bola mnie piersi więc raczej grypy zoładkowo -jelitowej nie mam ani tzw sraczki tez nie sorki za wpis.... co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D opowiem Wam coś śmiesznego :D :D :D ...u mnie dni płodne się zaczynają od piątku ale jakoś dziś, wczoraj i przedwczoraj ostre przed- staranka były (aha, a właśnie a jak to niby jest, że przed dniami płodnymi trzeba zrobić ileś dni przerwy?? i potem codziennie czy co dwa dni?z ups, to w takim razie nie mam tej wymaganej przerwy :P:P ) ale wracając do wątku, no więc poszliśmy dziś po małe zakupy jedzeniowe i na mały spacerek i wracamy, otwieram drzwi a tu po drugiej stronie kartka leży wsunięta, czytamy a tam napisane: (w skrócie Wam powiem): sąsiedzi z dołu poprosili nas o zaprzestanie częstego uprawiania seksu ponieważ oni mają kilkunastoletnią córkę i nie życzą sobie abyśmy ją demoralizowali....)a ich córka , mijaliśmy ją przy skwerku, tak namiętnie całowała się z jakimś chłopcem, że aż się chciałam zapytać czy pokoju może sobie gdzieś nie wezmą a nie będą tu małe dzieci biegające wkoło demoralizować.....powiem Wam, że zatrzymam tą notkę na pamiątkę chyba...pierwszy raz w życiu nam się coś takiego przydarzyło.. szczęka mi opadła :D:D:D:D akcja stulecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! ;) No Bąblinka zajebiaszcza akcja :D, to nieźle u Was musi się dziać :D, deprawatorzy :D Jeszcze przed ślubem, jak mój mąż wynajmował mieszkanie, to po pewnym czasie kolega z pokoju obok dziwnie się uśmiechał, jak nas widział ;). Był bardzo fajny, ale domyśliłam się o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale właśnie nie robimy masakry strasznej....tak normalnie, ale ściany z papendekla są.....hihihi ciekawe jak evika dziś! ? evika powodzenia, trzymam kciuki żeby wszystko było ok! co tam migotka u Ciebie dziś ? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika, czekamy, piszaj jak jest, co jest :-) monia gdzieś zniknęłaś? :-), ten cykl upływa nam na wielkiej deprawacji nieletniej sąsiadki :-) :D :P w piątek 10 dc dopiero a dziś znów, już czwarty dzień pod rząd :D oj myślę,że przy takiej częstotliwości może się uda zobaczyć 2 kreski :-) jak myślicie jak to jest z ta żywotnością plemników ? nie wiem sama, właściwie i tak nie ma to znaczenia ale ciekawa jestem, skąd się biorą różne opinie, ze albo trzeba codziennie się kochać albo co 2 dni w czasie dni płodnych żeby zajść w ciąże...i tak przecież niektórzy się kochają codziennie i nic a niektórzy raz i się uda, chyba nie ma to żadnego znaczenia..tak sobie głośno do Was rozmyślam :-) co u Ciebie migotka dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika- ale wspaniale, strasznie się cieszę kochana!!!!!!!!!!!!! :D:D:D nie umiem sobie wyobrazić teraz, jakie to może być uczucie jak z ukochanym patrzycie na maleństwo i słuchacie serduszka małego- tak bardzo tego pragnę, że chyba padnę trupem z wrażenia jak tego doczekam ;D:D bardzo się cieszę Twoim szczęściem- wspaniale:D a dlaczemu Ci każe tyle ćwiczyć ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :-) to może ja zacznę znowu na rowerku już jeździć, bo znów przestałam z lenistwa... evika...aż czuję bijące szczęście płynące z ekranu laptopa od Ciebie :D cudnie :D:D no a jak nam teraz po takiej ilości sssssssss przed i w trakcie i po dniach płodnych (ale raz dziennie) się nie uda to ... ..to..nic to będziemy dalej się starać :P evika jeszcze raz gratulacje i uściski przesyłam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baxster2010
OD 3 mam dni plodne staramy sie o dziecko powiedzcie mi kiedy moge sprawdzic testem czy jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga079
Czesc, nie wytrzymałam...zrobiłam test ciążowy w 10 dni po owulacji...test ma wykrywać juz po 7...negatyw....chyba po wszystkim:( nie ma cudów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki moje kochane? co tam slychac ciekawego u was ? u mnie kiepskawo dostalam @ a mialam juz nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga za wczesnie zrobilas bo jajo moglo sie jeszcze nie zagniezdzic takze nie trac nadziei tylko czekaj spokojnie do daty@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga079
Dzęki dziewczyny, jakaś nadzieja sie jeszcze tli ale ujrzeć ta beznadziejną jedna krechę to już normalnie krecha na cały dzień.Będę jeszcze czekać na @ a jak ją dostanę to się upiję...z tej nienawiści;)Ale wiecie co,niesamowite jest jak bardzo człowiek potrafi się sam nakręcać,szukać jakichś objawów ciąży,których wcale nie ma.Wczoraj wydawało mi się,że mnie pobolewa brzuch,że jem dziwne rzeczy,że często chodzę do kibelka itp a tu jak zobaczyłam tą 1 krechę to od razu okazało się,że nic z tych rzeczy nie jest niczym dziwnym bo tak zawsze mam... Matko,mam nadzieje,że nie czeka mnie kiedys ciąża urojona;0 Buziaki idę wyrzucić ten podły paseczek z jedną kreską, albo nie,niech spłonie w kominku!Ma za swoje! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie! I jak się dziś macie? :) My mamy treningi przed płodnymi oczywiście bez gumki, mój mężulek szaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula_88
Hej;) dziewczyny tak patrzę na googlach na fora, objawy ciąży etc... Powiedzcie mi coś.. Ostatnią miesiaczke mialam 22 sierpnia, we wrzesniu nie dostalam, czekam do tej pory, stosunek oczywiscie byl ;) w dni płodne, przypadł na optimum :) i tak, nie wystarczy ze sie spoznia, to jeszcze doszlo do tego ze na okrągło boli mnie głowa i brzuch spodem, tak jak na okres, czasami czuje jajnik, latam do kibleka jak głupia co chwile :D sutki są dziwne, tak jakby wrazliwsze, mierzylam temp w pochwie i od 4 dni mam 37,4 kreski.. Robiłam test na początku tygodnia - negatywny.. Mam dziwne przeczucie, że to ciąża.. Do gin sie teraz nie dostane, umowilam sie na wizyte dopiero na przyszly wtorek.. Co Wy o tym myślicie???? Pozdrawiam ciepło!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, jak tam edzia w Polsce :). O ile dobrze pamiętam jutro ma mieć jakieś badania...mam nadzieje, że Nam coś napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co nie ma, co się nakręcać, tym bardziej, że test negatywny, zrób kolejny może w weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula_88
Migotko, powinnam byla miec 21 wrzesnia.. wlasnie sie zastanawiam czy nie powtorzyc w okolicach 20 pazdziernika.. nie martwie sie w sumie jesli to dzidzius to razem z moim bedziemy sie cieszyc, jesli nie trudno, ale kurcze chcialabym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula_88
Migotka ale powiedz co Ty myslisz, dziewczyny ogolnie co Wy myslicie?? jak mam na to patrzec, wkurza mnie bezczynnosc :( usciski dla Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna fasolka Evika ;). :* Kasiula---> No raczej 2 tygodnie po terminie okresu, to test powinien wyjść, ale nie wyszedł...no ale skoro okresu dalej nie ma...Ja radzę Ci powtórzyć test w weekend, zresztą we wt idziesz do lekarza, więc się wyjaśni :) . Nie będę Ci robić nadziei jest szansa na ciążę, ale niekoniecznie musi to być ciąża...Masz regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula_88
Migotko, od okolo pol roku cykle mam idealne, co 30, 31 dni, po 3, góra 4 dni. Wczesniej bylo roznie, co 20, czasami co 35. Trwaly czasami po tydzien. I powiem Ci szczerze, kiedys panikowalam jak mi sie okres spoznial i chcialo mi sie wymiotowac choc objawow takich jak teraz nie bylo, bo balam sie ze to moze byc ciaza etc, ale jak okazalo sie ciazy nie bylo. Teraz ani nie powiem ze sie boje, ani n ie powiem ze strasznie bym chciala. tzn nie zebym nie chciala ;) no i kurcze nie lubie nie wiedziec co sie dzieje, tymbardziej ze cos z moim organizmem jest nie halo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula_88
dobra dziewczyny, robie w sobote ;) dzieki za rady ;) napisze co wyszlo :)) dobrej nocy i ciepełka Wam życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×