Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

mnie nie rusza, jak jest przynajmniej 2 dni pełne normalnego, a teraz miałam tylko jeden dzień...poza tym ja myślę bardziej w tym kierunku, że jakieś zaburzenia hormonalne mogą się dziać, może niedużo, bo jednak jest okres, ale coś niekoniecznie do końca dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja uciekam bo dzis wogóle ni espalismy w nocy tylko 3 godz wiec padnieta jestem Dobranoc Papapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika jak zpomniałyście, przecież pytam jak się czujesz :P a to Ty jezdzisz sobie w ciaży po jakichs Toruniach i się objadasz a na forum nie siadasz :-) :P :D :D monia---kciuki zaciskam wciąż stale :-) i mam wielką nadzieję, że Ci się udało :-) migotka- mam tak samo- znaczy miałam bo mój @ wydawał mi się mega dziwny, inny, ale nie wiem czy to kwestia wkręcania ale raczej tak...ale przysięgam, że wydawał mi się inny niż zwykle :-) :-) a już od piątku staranka nowe-no się normalnie doczekać nie mogę :D nowa nadzieja we mnie zakwitnie :P :P :D:D cudownie.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!!!!!! A ja dostalam@ :) i bylam na to przygotowana bo od wczoraj mnie bolał brzuch. Evika nikt nie zapomnial o Tobie:) Milego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia :-) w następnym cyklu się uda :D dziewczyny jednak po raz ostatni jadę szukać sukienki :D miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam wrecz pewna ze dostane i tak sie tez stało ale to nic;) Bąblinko my sie nie staralismy tylko ja sie łudzilam moj M powiedział dosłownie nie zrobie ci dziecka (az wstyd pisac). To pewnie dzis znajdziesz ta sukienke na balety:P Evika jak sie czujesz??? Odpoczywaj i obijaj sie ile mozesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ;) Spokojnie Evika, jeszcze nic złego się nie stało. Nie do końca rozumiem, to kiedy miałaś tę cytologię robioną i badania hormonów? Wiem, że zmieniałaś lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam na Twoim topiku, że badanie miałaś robione w sierpniu, mamy październik i mogło już wszystko dość do normy ;), zresztą nie zaszła byś jakbyś miała dużo powiększoną prolaktynę ;). Podejrzewam, że trochę Cię straszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma, co martwić się na zapas, pójdziesz w środę do lekarza i w czwartek i się dowiesz, ale nie sądzę, że coś złego się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki jak tam u was ??? u mnie mldlosci dalej sa ale daje rade najgorzej jest rano ale przez caly dzien mi towarzysza ja juz w srode lece do polski :) juz nie moge sie doczekac jak pojde do lekarza a bedzie to w pitek :) evika ty mowisz ze o tobie zapomnieli a co ja mam powiedziec ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika, nie sprawdzam, tylko nie odpisywałaś dłuższą chwilę i pomyślałam, że może tam piszesz kiedy miałaś te badania, bo mnie to zastanowiło :). Ale jeśli mam być w pełni szczera, a chyba tak powinno być, nie bierz evika tego do siebie, teraz już po ptakach, ale może jednak warto przed zajściem mieć świadomość, jak się ma sytuacja ze stanem zdrowia...Jakbym teraz zaszła, to chyba nie czuła bym się też zbyt pewnie, bo pewne badania robiłam dość dawno, a żeby mieć przynajmniej czyste sumienie, to powinnam je znów zrobić przed staraniem...no i teraz zamierzam je zrobić. Na wiele sytuacji w ciąży nie mamy wpływu, ale pewnych sytuacji też można uniknąć dzięki badaniom przed...Nie odbierajcie tego, że się mądrze, ale o tym się zapomina i o oczywistościach też trzeba przypominać. Piszę to dla dobra wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika miejmy nadzieje ze az tak żle nie jest a wszystko sie da wyleczyc nawet podczas bycia w ciazy. Edzia mdłosci sa chyba nie uniknione w ciazy:) musicie sie kobitki przemeczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia :-) u mnie też po staremu :-) :-) czekam na piątek :-) evika- nie martw się , jutro idziesz na wizytę i skoro mówisz, że zmieniłaś na lepszego gina to na pewno się wszystko rozwiąże,przebada Cię i w razie W przepisze Ci coś, jak coś się dzieje, co nie zaszkodzi maleństwu :-) także bądź dobrej myśli ! i nie zamartwiaj się na zapas !!!!bo szkoda nerwów!!! wszystko będzie dobrze! jutro będziesz u dobrego gina więc jest ok :-) :-) ...a ja jak byłam kilka miechów temu u mojego gina- fantastyczny, zabawny, lekarz,kolejki do niego są do nieba dosłownie...to porobiłam badania wszelakie, wzdłuż i wszerz :D lekarz stwierdził, że wszystko pięknie i wspaniale, nic tylko męża brać i o potomka się starać :P i mówi: proszę przyjść z pozytywnym testem ciążowym :-) także pod tym względem jestem spokojna, byleby tylko się udało ..... .. mam dziś od rana ochotę na czerwone wino :-) może wyskoczę do sklepu i jakąś dobrą kolację z winkiem przygotuję.... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie Panie! Co tam u Was? U mnie ok, mój mężulek chyba się ostatecznie przełamuje, bo wczoraj było bez gumki, więc się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, oby to nie było tylko na moment ;), ale już dwa razy było bez ;). a płodne powinny przyjść około piątku, soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on taki jest, lubi powoli przemyśleć, ma obawy zazwyczaj przesadzone, ale jest mega odpowiedzialny, to dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×