Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nop niebieskie ona ma jasne a on ciemne:) ja lece im kolacje zrobic;) udanego wieczoru i staranek:D Dobranoc Pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam brązowe oczy ;), mąż takie wężowe jak ja mówię ;), tzn. szare...ciekawe co z tej mieszanki wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki co tam jak tam :D:D u mnie wczoraj stranka byly, ale czy dzis beda...jakos bardziej jestem nastawiona na to by zaczac staranka dopiero za kilka mies...ech zobaczymy jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorcia! :) Radzę Ci w tym cyklu jeszcze popróbować skoro już zaczęłaś ;) U Nas też były staranka wczoraj i to ostre :D. Dziś chyba robimy wolne, choć się zobaczy, bo dalej ochota jest :D. Owulki nie widać, więc pewnie będzie zgodnie z planem jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...:P pewno beda i dzis staranka :P:P a ty nie rob przerwy tylko dzialaj :P:P ...a ja musze dzis mojemu m powiedziec ze ten cykl ostatni a kiedy zaczniemy od nowa to... zobacze jak on zareaguje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis na zakupach bo chcilam sobie kupic cos ladnego na swieta i kupilam sliczna kiecke ale z lenistwa nie przymierzylam w sklepie i okazala sie zaciasna:P:P:P wiec jutro znowu bede gonic po miescie:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe jaki len :P:P a pozatym pelno ludzi bylo:P:P wiec stwierdzilam ze moge w domu na spokojnie przymierzyc i wrazie co oddac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zawsze mierze ;). coś mnie brzuch zaczyna boleć jakby na owulkę, więc możliwe, że jednak dziś będzie, ale to jeszcze nic pewnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez cos brzuch boli ... skonczylam brac te leki na cyste wiec znowu bol mi zaczyna dokuczac... ...tak mysle o tym wczorajszym tescie owul ze wyszly 2 kreski skoro na owulke zawczesnie, dzis tez wyszly dwie tyle ze pierwsza bardzo blada..hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego za wcześnie na owulkę? nie znam się na tych testach, więc ci nie doradzę. a kiedy masz znów brać leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się dziś pojawiły głupie myśli, że coś z hormonami mam nie tak, ech bez sensu, to myślenie, ale chyba w styczniu zrobię badania hormonów dla świętego spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -do moni231
monia231 skąd jest ten chłopczyk na zdjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...no zawczesnie skoro mam 31 cykle ...ty mowisz ze masz miec gdzies jutro to ja powinnam miec jakies 2,3 dni po tobie... ...leki na cyste juz skonczylam brac, od jutra duphaston mam zazywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...ech masz mysli, ale nie zaszkodzi zrobic:P:P ale miejmy nadzieje ze w styczniu bedziesz robic calkiem inne badania :) i bardzo Ci tego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ale możesz przecież mieć nieco krótszy cykl np. 29 dni, skoro nie masz aż tak do dnia regularnych...i wzajemnie dorcia, obyśmy obie robiły już w przyszłym roku badania w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to jednak chyba nadciąga dziś owulka, no ale tak się spodziewałam, że bardziej dziś niż jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc przydało by się jeszcze dziś podziałać, ale zrobię tak, jak mąż będzie chciał sam z siebie, to ja chętnie, a jak nie, to odpuszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jest to, że następny okres wypada mi, że dostanę w Sylwestra lub 1 stycznia, no ciekawe ciekawe ;). no ale nie nakręcam się, po przykrej historii na początku listopada złapałam dystans, mam przynajmniej taką nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...ja wlasnie zawsze milam elegancko 31 dni i zawsze rano byl okres tylko te 2 cykle przez cyste troche sie zmienily...ale wlasnie czytam na niemieckiej stronie o tym leku jakies forum dopadlam i kobity pisza tam ze lek ten nie zaszkodzi a wrecz moze pomoc zajsc w ciaze:P:P ... ... glopie jedank te testy :P:P bo nawet sluzu nie ma dobrego na owulke wiec zawczesnie ale bede robic nadal zeby zobaczyc co dalej pokaza:P:P... ... juz normalnie mam dosc brania tych lekow bleee... migotka...zazywasz kw. foliowy... ja pytalam pani w aptece czy mam brac dodatkowo kw skoro zazywam codziennie witaminki powiedziala ze jezeli dawka dzienna jest 0.4 to wiecej nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe wypadac moze:P:P ale nie wypada mu przylazic:P:P przez jakies 9 mies :D :D migotka zacznij nowy rok bez okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie możesz się starać biorąc te leki, też tak słyszałam :). a masz zawsze dużo śluzu w owulkę? bo wiesz podobno nie musi go wcale być dużo, a owulka może wystąpić...ja to właśnie czuję lewy jajnik, więc raczej niedługo będzie...brałam kwas foliowy 2 miesiące, z 1,5 miesiąca temu przestałam brać, bo mi się skończył, ale chyba jeszcze przed świętami zacznę znów brać. jak nie brałaś to sobie pobierz, na pewno nie zaszkodzi... Oj cudowne życzenia początek następnego roku bez okresu :D. Bardzo dziękuję i Tobie życzę tego samego z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...no lekarz mowil ze ten lek tez pomaga zajsc w ciaze i przepisuje sie go rowniez w ciazy zagrozonej, nie wiesz moze czy ten lek tez jest w pl... ...kw foliowy w witaminkach biore od dawna juz a jak tobie sie skonczyl to kup znowu bo powiino sie go brac caly czas gdy stara sie o dzidzie... ...no przed cysta mialam wsumie caly cykl duzo sluzu a w owulke to bylo wiecej i inny. Od 2 mies jest go o wiele mniej i teraz nie wyglada jak ten plodny... ... mnie bardzie prawa strona boli jakies 2 dni ale bardzo lekko a na lewej mma cyste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×