Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

oj nie wiem, czy jest ten lek w Polsce...no niby tak mówią z kwasem foliowym ;). no ze sluzem, to nigdy nie wiadomo, można zajść nawet jak go prawie nie ma...ja od kilku miesięcy też miałam dziwny, ale to chyba przez to zapalenie, bo było duże, ale w tym cyklu jest bardzo ładny przezroczysty, ciągnący się w płodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i możliwe, że to moje bardzo duże zapalenie nie pomagało wcześniej w zajściu, no ale mam nadzieje, że już sobie poszło na dobre ;), tylko do dziś nie rozumiem, jak można mieć duże zapalenie i nic nie czuć, tylko jakieś małe brązowe plamienie tydzień przed okresem :D czekaj dorcia czekaj...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam nada jakies strony z pl odpowiednikiem tego mojego leku:P no i lukne na kalendarz dni plod w necie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie bym se jeszcze dziś pobrykała :D, normalnie chodzący wulkan seksu jestem od kilku dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_2233
mi sie spóźnia ponad miesiąc, robiłam test rano i negatywny a okresu nie widać dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, nie szaleje, po prostu zew natury :D lekiem się nie przejmuj, ma pomóc i pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spadają, ale mnie moja mam urodziła w wieku 37 lat :D, moja sąsiadka bez problemu pierwsze dziecko w wieku 40 lat i wiele późnych przypadków ciąż mam w rodzinie, nie ma reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiści lepiej jest urodzić około 30, bo biologicznie to 30 lat, a 35 lat, to znaczna różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_2233
nie doradzicie?:( znacie takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia---> A to pierwszy raz tak, czy tak miewasz? Jak się czujesz? Może po prostu cykl Ci się rozregulował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_2233
ostanio mi sie spóźnij 17 dni.. poł roku temu brałam tabletki później przerwałam, mam stracha bo nawet się nie zanosi na niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotak...wiem wiem moja mama urodzila siostre w wieku prawie 40 lat :) a znajoma w wieku 43 i wyniki mila jak kobieta 25/30 lat az lekarz nie mogl uwierzyc i kazde niemal badania powtarzala:D dzialaj dzialaj jesli mach tylko ochote :) ja osobiscie dostosuje sie do rad gin i tak co 3, 4 dni sexik :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 3, 4 dni, eee to za rzadko poważnie... bo stan zdrowia, to w dużym stopniu genetyka, przecież są schorowane z kiepskimi wynikami 20 latki i pełne wigoru 40 latki, co mają wzorcowe wyniki ;). wiek nic nie determinuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_2233
Dorota chodzi o to ze nie mam okresu już dwa miesiące (spoźnienie miesiac) i test wyszedł negatywny i nie wiem czy mogę mu wierzyć? Może coś ze mną nie tak bo ostanio spoóźnił mi się 17 dni a teraz juz miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...jA sie zgadzam z moim gin on twierdzi ze po kilu dniach postu m ma owiele mocniejsze plemniki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia...po mies test napewno by nie klamal wiec nie maszsie co przejmowac ze to ciaza bo tym tylko opozniasz okres...a byla su lekarza? a czy czujesz sie inaczej niz zawsze? masz jakies bole? a jak ze sluzem u ciebie?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, no tak to prawda, jak też się zastanawiałam, czy nie co 2 dni przypadkiem, ale jakoś tak wychodzi że codziennie :D. Psychicznie to miałam dość oczekiwania, czy będę w ciąży czy nie, jak kochaliśmy się raz, czy dwa w płodne, bo to jest raczej liczenie na wpadkę kontrolowaną ;) niż staranie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×