Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dziewczyny powiem Wam tak ze myslie albo juz nic nie myslie nie mam pojecia ktory moze to byc tydzen bo ja jestem zapominalska i tablety albo biore albo nie.nie odpowiedzialna i okropna.hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz na powaznie to pplamienie co mialam to moglo to byc zagniezdzenie sie zarodka.tak mysle.Mialam tak z Dawidkem.(synkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm biersesz tabl. to moze to wszystko przez to ze nie bierzesz ich jak piszesz regularnie...moze faktycznie nie ma ciazy i niepotrzebnie sie stresujesz...ale zrob test jka najszybceije zeby sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek...pewnie ze moglo to byc zagniezdzenie ale pewnosci nie ma wiecj po co sie sresowac...pamietaj stres opoznia okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ostatnio wyszlo mi ze mam legka niedoczynnosc tarczycy moze to jest powodem?wiecie jak to jest z ta tarczyca?wplywa jakos na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to jak bede w ciazy to bede dziwne..dobra narazie sie nie shizuje czekam na test.Gdyby nie Ty Dorotka,to bym dalej siedziala i sie bala i nie odwazylabym sie na test.DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ma za co...a test powiinas zawsze robic gdy myslisz ze mozesz byc w ciazy... ciesze sie ze ci ulzylo...wiec czekamy razem na wynik twojego testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek moze to akurat nie jest ciaza ale robienie testu nie zaszkodzi i zgodze sie z toba ze fajnie jest byc w ciazy:) dziewczyny teraz świeta pozniej sylwester i trzeba sie wyluzowac mi nastepny @ przypaa na 31.12. to jest dopiero pech:( ale nic bedzie impreza to moze zapomne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...no to pech :P a pierwszy dzien jest zawsze najgorszy(przynamniej u mnie) ale slyszalam ze trzymajan stopy w goracej wodzie mozna o wywolac okres o jeden dzien wczesnie...ale tylko tak kiedys slyszalam... ja mam termin 3.01.2011 ale test i tak zrobie 31.12.2010 bo to ostatni dzien moich stran o ciaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop dorota zrob rob trzymam za was mocno kciuki:) o dzien mowisz hmmmm spruboje moze cos mi z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota i myslisz ze o czym t oswiadczy??? mnie w tym miesiacu juz calkowicie nic nei dolega nawet na owu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawy jajnik, mialo byc tak napewno kozystaja... czytalam na forum eviki ze bedzie miala dziewczynke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...no mma nadzieje ze owulka... bo lewy jajnik to zajety przez cyste wiec licze na prawa strone i ona boli:P ale pewno kazalam jej zabolec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop wiem wiem bo tez czytalam ze bedzie dziewczynka:) t osuper teraz owu to troche pozno ale coz moze i masz racje:D a ja podejrzewam ze mialam wczesniej owu i teraz to juz bylo po fakcie ale nic nie zaszkodzi poczekac i zobaczyc jak sie potoczy ten niefart:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bym miala farta jak by mi sie udalo teraz :d a nawet ciezko mi o ty mmyslec bo predzej wierze w to ze jest to nei mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×