Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotka...nie balamuc mnie juz :P: ja postanowilma ze do 31 i koniec :D a co ma wyjsc to wyjdzie :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ma racje moze ci nie wyjsc ale zrobisz jak chcesz:) to dobrze ze masz duzo sluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja t ochyba przestane tu zagladac na jkis czas jak nici z ciazy beda bo juz troche mi odwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek ale okres moze pojawic sie juz po 3 dniach norma to 7,8 dni... ech sama nie wiem po co gin mi te tabl przepisla...zobaczymy czy cos sie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale duph...jest na nieregularne miesiaczki i na ciaze zagrozona ... a okres miam ok tylko 2 mies przez cyste te 3 dni roznicy :D ale on chyba wie co robi :d wiec nie bede sie tym zamartwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie czytam kobitki pisza ze powinno sie go brac bo bo pomaga ciazy rozwijac sie prawidlowo i jest on niemal tak wazny jak np kw.foliowy...wiec na 100% mi nie zaszkodzi...a jezeli test zrobie w sylwka to wcale nie bedzie zawczesnie skoro okres ma przyjsc do 7,8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 to 2 dni przed terminem :P o ile wczesniej po duph... cos nie przyjdzie :D ide do wanny bede za jakas chwile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ja wczoraj skończyłam brać luteinę i też w sylwestra mam zamiar testować, no chyba że wczesniej @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi pojechali na basen a ja w wannie posiedzialam moze z 10 min bo wiecej mi sie nei chce:P jak mi sie uda i @ nie przyjdzie to zrobie test tez 31:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę jednak poczekać, bo 2 stycznia będę miała większą pewność, że coś jest na rzeczy, bo jak zrobię 31 grudnia, to równie dobrze 1 stycznia może przyjść okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Migotko t opewnie tylko tak orientacyjnie ale kto wie kiedy kazda z nas zrobi tez a nie daj Boże zadna nie zdarzy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio dałam się zasugerować na forum ;) i źle na tym wyszłam...tzn. kupiłam test miałam zrobić go następnego dnia, ale zrobiłam go pod wieczór tego samego dnia, a jakbym poczekała do rana, tak jak planowałam, to pewnie bym nie zrobiła, bo rano dostałam okres...tzn. to było wtedy, jak miałam to duże zapalenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno bylo minelo imiejmy nadzieje ze nie wroci ciesz sie tym co moze byc a nie tym co bylo kiedys;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×