Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

U mnie bez zmian ale już coraz bardziej mam przeczucie że się nie udało, bo już pojawia mi się kilka objawów na @, no nic trzeba czekać, ale ja już łapie doła i też myślę że coś jest nie tak, bo wydaję mi się że wstrzeliliśmy się w owulkę bo robiłam testy owulacyjne i mierzę temperaturę, więc jak się nie uda to się zdołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spokojnie czekaj, radzę Ci w sylwestra nie robić testu, tylko poczekać chociaż z dzień, dwa...z tymi objawami to różnie ;) wiesz ja mam takie myśli, że jednak się udało i zapowiadało się dobrze, bo miałam takie okresowe bóle kilka dniu po owulce, przez kilka dni pod rząd, ale coś źle zadziało wczoraj, dziś..., no ale to takie moje bardzo możliwe, że wymysły...oby wymysły, oby było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, to tak wygląda, jak zaczynający się okres, to nie jakieś małe plamienie, tylko jak początek okresu, ale spoko, jest też tego plus, bo już nie dumam czy przyjdzie, czy nie przyjdzie okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza jedno jest pewna na pewno Tobie i mi się uda :). Może muszę nieco dłużej poczekać na ciążę, no ale nie tylko ja tak mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Migotko przykro mi ale moze owu ci sie przesunela i to bylo by zagnieżdżenie?? A mi sie zaczał pms bez kija nie podchodz czyli u mnie tez bedzie@ nie ma co płakac ciaza nei zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia! ;) A weź jakie zagnieżdżenia, okres jak w mordę strzelił :D U Ciebie, to jeszcze niewiadomo ;) Jakoś mnie, to nie martwi, że się nie udało, aż się sama sobie dziwię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze bo w sumie nei masz sie czym martwic;) w koncu zajdziesz w upragniona ciaze. A u mnie to bankowo @ sie zbliza zawsze mam takie nerwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam plan taki ;). Pójdę na tę cytologię, jakoś styczeń, luty (jak się nie wyrobię) i powiem, że staramy się o dziecko i że kiedyś miałam coś nie tak z hormonami, tzn. taka ściema ;). Bo jak powiem, że tak sobie chce je przebadać, to nie wiem, czy mi da skierowanie, może zacząć wymyślać, choć nie powinna. Dobry plan co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie znów Was nie ma. A ja już planuje następny cykl starań :D. Fajnie bo w weekend od 7 stycznia powinny się znów płodne zacząć, dobry czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki.... migotka...szkoda ze za wredota przylazla do Ciebie:( ale sama mowials ze staranka to sama przyjemosc wiec nic straconego a przynajmniej sylwka opijesz jak sie nalezy:P... u mnie po stremu czyli nic :D :D dzis mam takies kolki niewiadomo z czego mysle ze moze tez okres tuz tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację dorcia, uchlam się na Sylwka żeby odreagować i od nowego roku do ostrej roboty :D a Ty nie martw się na zapas, bo jeszcze nic nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka....ja tez planuje w sylwka popic:D :D kupilismy 2 sekty i szmapana wiec ktos tu musi wypic :D a ja bardzo chetna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekty? to sa szampany (tu sie mowi na to sekty) ale nie sa prawdziwe bo takie to gdzies kolo 50e w zwyz kosztuja. Sekt to po pl chyba wino musujace czy jakos tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz mam najkrótszy cykl od nie pamiętam kiedy :D, 26 dni, może nie jakiś mega krótki, ale już nie pamiętam kiedy taki skrócony miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qfa ale mam kolki :D chyba jeszcze nigdy tak nie milam :D caly brzuch mnie kluje :D :D masakra strosc chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten 1 proc. ;) jest ;) a ja niby dziś dostałam, ale podejrzewam, że rozkręci mi się na dobre 31 grudnia, więc i tak można powiedzieć, że 28 dni miał cykl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie krotki jak 26 dni tak dlogo ci sie zokreca... u mnie odrazu potok :D a potem toraz mniej z kazdym dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, oj różnie czasem się zacznie i po kilku godzinach już ostro ;), a czasem i 2 dni zanim się rozkręci...ale najczęściej z dzień, to trwa zanim się rozkręci ;) łajza jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×