Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hehehhe moze jakis glulasz ...jakies danie jednogarnkowe ktore mozna wczesniej ugotowaci zawsze podgzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie pałki pieczone i kiełbase bialą z cebulka. Dorota nop czekamy mam nadzieje ze sie nei doczekamy:D mam duza ilosc sluzu bialego taki troche jak woda a nie mialam jeszcze takiego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka z kurczakiem pyszna mniam:D zapiekanka tez jak najbardziej:P Jak wam popołudnie upływa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym jej juz powiedziec z mama w brzuszku ma braciszka lub siostrzyczke:/ ach z tym czekaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe moj sie zabrala za przygotowywanie sylwka:D powycieral pieknie naczynia pochowal, zrobil liste zakupow zabral 2 torby i poszedl w dloga :D mma nadzieje ze szybko nie wroci bo mam go dosc juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tak by teraz sie cieszyla ach zobacze i tak kwestia 2 lub 3 dni zeby sie dowiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko baby szalone ;) was to chociaż coś boli przed okresem ;), u mnie to przychodzi z nienacka, jak wczoraj i już jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem i coraz czesciej sie ciesze z ezaszlam to chyba paranoja staram sie zagluszyc te pozytywne mysli o ciazy bardziej racjonalnymi ze moze jednak @ sie zbliza ale nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez nic nie boli przed @ tylko jak juz jest to podbrzusze , ateraz od czasu do czasu tak pobolewa jak wlasnie na @ ale lżej i po chwili ustepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisałam rano, o dziwo dziś w nocy czułam wyraźny ból jajników, już nie pamiętam kiedy tak miałam, a dziś ledwo coś tam momentami zaboli, więc standard ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie z czego się cieszę, że jednak mamy cykl konkretnych działań za sobą...bo jak było raz w płodne, to później czekając, co się okaże, czułam się trochę jak kretynka, bo raz powiedzmy 10 dni cyklu, a ja czekam na ciążę ;), realnie szanse tak są mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro sie czyms zajme bede gotowala:P a za pare dni bedziesz miala juz po @ i wtedy jak kroliczki musicie:D moze efekt bedzie lepszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie każdy cykl dystansuje i dobrze...no może oprócz tego, jak mi się tydzień spóźnił, to chodziłam przez kilka dni, jak dostałam, jakby mi coś na głowę spadło, oszołomiona, ale to było zrozumiałe, bo ja nie mam opóźnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę w styczniu mamy urodziny mojego bratanka 4 lata i bratanicy męża 3 lata (ale ona jest wcześniakiem) i znów trza coś kupić, ale co? ;). Macie pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Migotka to kupisz trzeba sie cieszyc z dawania prezentow:) a z tymi przytulankami to poczekaj ochota nie ucieknie:D a co w tym cyklu testy owu zakupujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, już zakupiłam testy, powinny w następnym tygodniu przyjść, a wiesz pobawię się, nigdy ich nie robiłam ;) lubię obdarowywać, tylko dopiero co była gwiazdka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×