Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hej dziewczyny :) ja tu tylko na chwilkę,właśnie wróciłam od lekarza.Ogólnie to nic nowego nie wniósł,ból głowy-migrenowy,żołądek-teraz każdy tak ma,stan podgorączkowy-może zbliża się infekcja...i tyle wiem.Powiedziałam mu o prawdopodobieństwie ciąży,więc na żołądek mam pić siemię lniane,a na gorączkęb paracetamol,ja kupiłam paracetamol.Do czasu potwierdzenia ciąży nie może dać mi nic innego.Dziewczyny,trzymam za Was kciuki,żeby @ nie przyszła.Migotko,a Ty za bardzo nie szalej przed płodnymi lepiej parę dni daj odpocząć żołnieżykom,ja moim dałam 4 dni przerwy przed płodnymi( 3 z przymusu a 4-ty z powinności) hi hi hi miłego dzionka kobity,idę robić obiadek,raz po raz tu zajżę do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez wyszedl negatywny atesty owulac. 10 dni pod rzad z dwiema groby krechami wiec sie ich juz naogladalam :D :D dzis bede milam napewno usg wiec sie dowiem czy to ta moja torbiel czy jeszcze co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje mam sie dobrze:) @nie ma nadal i to jest znak na + :) dzis 32dc, najblizsze dni wyjasnia wszystko, wiec cierpliwie sobie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ostatnio kolezanka z pracy podejrzewala, ze jej sie torbiel odezwal a okazuje sie ze jest w 8 tyg:) wiec moze mysl, ze to ta torbiel;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to mila super niespodzianke:D :D migotka...ech wiesz jak ktos nie umie odroznic wacikow z czerwonym lakerem od krwi:D :D i w dodatku polczyc z tym mocne bole brzucha i biegunke:D nto masakra:D ... i trzeba bylo pol godz tlumaczyc ze to waciku po zmytych paznokciach lezal w wc:D a brzuch mnie bolal bo jakas biegunka sie przytarfila:D ... ale panikarz jest okropny i juz nawet nie chce zeby ze mna do tego gina jecha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;D martwi się chłopak, zdystansuje się tylko czasu potrzeba i bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie!!!!! Co tam u was dzis???? Miejmy nadzieje ze nie przyjdzie juz do was @:) Dorota po lekarzu odrazu napisz co i jak moze razem bedziemy mialy udany grudzien ktory juz minał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz posprzatalam bylam z mala na spacerku:) i chcialam poprasowac ale cos mi sie w glowie kreci i narazie siedze a pranie czeka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez uciekam, raczej mnie dzis juz nie bedzie. ale jutro odrobie zaleglosci:) Dorcia tylko napisz co i jak na wizycie. ja trzymam kciuki!! milego dnia dziewczyny no i niech nikt Was dzis nie nawiedzi;) (@);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, to nadzieja rośnie, powodzenia i cierpliwości :). popieram zrobienie testu dopiero za tydzień :) aniula, i jak lepiej choć trochę? :). lecz się naturalnie i nie trać nadziei :) no właśnie niezbyt mi się te staranka przed płodnymi wczoraj podobały na początku, bo właśnie chciałam się kilka dni wstrzymać do płodnych ;), no ale tez nie chce sztucznych barier wprowadzać ;), tym bardziej, że nigdy nie wiadomo i nie można się tylko do płodnych ograniczać :D dorcia, to faktycznie panikarz ten Twój mąż ;). daj znać szybko, co powie lekarz :) monia, to nie prasuj, prasowanie nie zając ;). mocno Ci sie kręci w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację migotko,nie ma co patrzeć na reguły,co ma być to będzie,życzę Ci najbardziej płodnych dni w życiu :)i bardzo bojowych żołnieżyków.Dorotko mam nadzieję,że spełni się Twoje życzenie i będziesz miała fasolinkę.U mnie bóle podbrzusza minęły,jedynie ta głowa strasznie boli(na szczęście nie cały czas) no i ten stan podgorączkowy.Nie nakręcam się,nie wiem co zwiastują te objawy,ale mam nadzieję,że nie chorobę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mocno nie zreszta juz poprasowalam na siedzaco bo na siedzaco ale skonczylam i jestem strasznie głodna:/ migotko nie powstrzymuj sie przytulajcie sie kiedy chcecie a nie kiedy musicie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula, dzięki ;). możesz się nakręcać, my wysłuchamy :D monia, no będzie kiedy chcemy, a szczególnie w płodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wybaczcie dziewczyny, jak będę szczera czasem do bólu, ale chce tu sztucznie kadzić ;), więc proponuje pełną szczerość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, jeszcze nic nie siedzi :D, tylko kolejny cykl będzie bez testów owulacyjnych, ale jakoś mnie to nie martwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tej pory ci nie byly te tesy potrzebne t oteraz tez nie;) a moze (nie daj Boże) w nast cyklu sie przydadza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz juz po obiedzie wszystko wysprzatanie pomyte teraz moge odpoczac przy kompie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy jak mi wychodzily pozytywne testy nie powtarzalam nie wiem ale po co kusic los;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ;), ale nas w nocy wzięło, mój mąż mocno wziął sobie do serca starania, nie wiem, czy nie za mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chec posiadania potomstwa i ochota na seks ida ze soba w parze oby czesciej tak mial:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×