Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

t owlasnie twoja gr krwi to rzadkosc ???? ja was tez lubie i llubie spedzac z wami czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadobrze:.? no wiesz u nas tak zawsze bylo ze jezeli maz jest w domu to gotuje:D nie nie dal popalic bylo super od 12 na spacerku w trakcie usnelo mu sie i spala az mamuska o 15 wrocial:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo rzadka, ja znam statystyki ;). najwięcej jest A, nieco mniej O, później B i AB najmniej, ok. 7 proc. ludzi w Polsce tylko ją ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie! Jestem tu nowa,szukałam forum aktywnego i znalazłam się tutaj.Mam 20 dc,pierwszy miesiąc starań.@ma przyjść 15.01.Czekam,bo nic innego nie pozostaje... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
hej Aniula, ja tez czekam. to 31 dc. a moze nie przyjdzie. seks bez zabezpieczen od pazdziernika, wiec 3 cykl staran. zobaczymy co bedzie:) w styczniu umowilam sie na dwie wizyty, bede sobie minitorowac cykl czy wszystko ok. czy sa owulacje, jak sie rozwija pecherzyk. ostatnio jak bylam (przed ostatnia m-czka) to gin widziala cialko zolte, wiec chyba cos sie zadziewa. dziwne jest z ta owu. mowia, ze jest na 14 dni przed okresem.no i akurat dwa pierwsze cykle kochalismy sie dokladnie na 14 dni przed. nic nie czaje. nigdy bym nie powiedziala, ze trudno zajsc. a tu masz.:D bedzie dobrze. MUSI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za tak miłe powitanie :)jestem troszkę podłamana,bo jakieś przeziębienie mnie łapie,mam stan podgorączkowy,czy myślicie,że może mieć to zły wpływ gdybym zafasolkowała w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jka mierzylam temp to na wykresie widzialam:) bo jka przestalam mierzyc to tylko liczylam jak @ przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula mysle ze nie bedzie mialo wplywu:) ale mozesz kurowac sie domowymi sposobami bez lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, przeciez wyżej pisaliśmy że ok. można określić, ale nie dokładnie, ze tego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
no przy moich suuperowych cyklach (od 30 do max40) z owu nie jest łatwo utrafic.. gin nawet mowila, ze moge byc cykle bezowulacyjne, dlatego sie wybieram na ten monitoring-korzystalyscie moze z takiej obserwacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale jak sie wtedy nie staralam to sobie moglam tak liczyc bo w niczym mi o nie przeszkadzalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pamiętajmy, że w cyklu zdrowa para ma 20-30 proc. szans na poczęcie, więc cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riditik,życzę Ci,żeby ta wstręciuch @ nie przyszła.Jak długie masz cykle,ja 29-30 dniowe.U mnie pod względem medycznym ok,mam dwójkę dzieci.Do 15.01.muszę poczekać z testowaniem,to będzie ciężki okres.A co do owulacji na 14 dni przed @ to nie wiem jak to na prawdę jest .Myślę,że może płatać figle :P,a Wy co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie byłam na monitoringu...a robiłaś może testy owulacyjne? Coś za długie masz te cykle, jak nawet ok. 40 dni, znasz przyczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
migoitko:) niby jestem spokojna, ale.. znajome sie staraja juz poltora roku i nic. wiem, ze nie musi tak byc, ale troche doluja mi te rozchwiane cykle. poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×