Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ale ona nas trzyma w niepewnosci:/ bo chyba nei jest az tak źle ze nic nie pisze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mogła jeszcze nie wrócić, poza tym jak była z mężem, to może nie chce tak od razu siadać i pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie od pierwszego dnia okresu czuję, jak mi lewy jajnik pulsuje, nie wiem, jak to nazwać, ale to nie ból, teraz znów, mam nadzieje, że to nie żadne dziadostwo, miałam USG niecały miesiąc temu, więc chyba nie możliwe, że coś się tak szybko zrobiło, np. torbiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie, to też nie mam pewności, że to jajnik i oczywiście nigdy czegos takiego nie miałam, a raczej nie przypominam sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chcesz byc szczera to i ja bede:) wiesz mysle ze troche przesadzasz z tym ze cos ci sie robi na jajnikach moze to akurat nie to moze gdzies indziej boli lub cos i tylko taki lekki bol promieniuje. albo jestes tak wyczulona ze czujesz jak krew przeplywa przez żyły:) Nie obraź sie ale raczej wątpie zeby ci sie cos robilo na jajnikach lub gdziekolwiek jestes zdrowa i tak zostanie jeszcze jakis czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahh dobra o ile tyle wytrzymasz :P ja tez mialam tydzien po@ robic i ...... tylko ze ja nie chcialam pic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mi nie mów, że już zachcianki, wkręcasz sobie :P a tak w ogóle, co to jest popcorn maslany? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popcorn nie wiesz co to jest??? to jest prazona kukurydza solona bądź maślana:) włansie mnie mąż poinformowal ze kupi:D nie zachcianki to nie sa a popcorn zawsze lubiłysmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne są te emocje...ja jak robiłam test na początku listopada po 6 dniach opóźnienia, to najpierw nie mogło do mnie dojść to, że jak to mogą wyjść 2 kreski, a jak wyszła 1, to nie mogłam pojąć, no jak to dlaczego jedna, masakra z tą psychiką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×