Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no wiem, że to dziwnie zabrzmiało, ale czasem i tak bywa...jak mi ginka powiedziała, że mam bardzo duże zapalenie, to zrobiłam takie oczy wielkie ze zdziwienia, bo objawów nie miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie juz nie przejmuje :P:P:P i ciesze sie ze mam nowego gina:D :D :D ciesze sie ze cysty nie ma :D a naj.......bardziej sie ciesze ze odpoczne od tych calyczh stranek :D :D i ze chociaz mies nie bede mysles i czekac do @ :D :D monia... a ty jak tam sie czujesz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie chce mi się czytać, szczerze powiem, że mnie ta atmosfera przesłodzona na topiku eviki jakoś odrzuca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...mi tez szkoda ale ona okropnie panikuje i szuka objaw zaraz po owulce...moze sie wkoncu obudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze my tez sie tak zachowujemy:D :D :D a moj m znowu spi :o masakra on chyba po 15 godz dziennie spi:D :D ale mma jeszczce 2 dni "spiochowania":D i zacznie sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to napewno ze za bardzo doszuzkuje sie objawow i sobie wkreca moze macie racje i sie w koncu obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jemu wystarczy 5-7 godz snu zawsze sie smial i dziwil ze ja wiecznie niewyspana :D a teraz to ja spie mniej a n za to wieksza polowe doby przespi:D ale moze to tez ze stresu ze po tak dlogiej przerwie znowu wstawanie o 5 bedzie:D monia...e tam staraneknie ma juz...narazie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz bym chciala zeby ta malpa sobie poszla bo jej bardzo ostatnio nielubie :D :D ...tak sobie mysle czy brak owulki ma wplyw na jakos @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gdzies czytalam ze jak nie ma owu to nie ma @ ale nie wiem ile w tym praawdy jest albo moze byc słaba lub plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpiszcie sie w tabelke staraczek u eviki i wam sie uda tak jak mi:D wpisalam sie na poczatku grudnia i .........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam, że jak nie bylo owulki, to ze okres bywa mniej obfity i może nie być bóli, ale nie wiem, czy to prawda... dorcia, Twojemu mężowi, to chyba bardziej się przyda odpoczynek od starań niż Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka... tu to sie pomylilas:D bo im bardziej ja bylam za przerwa tym bardziej on za intensyw. staraniami:D :D :D a teraz to juz sie nic na ten temat nie odzywa tylko czasem sie dziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to hej kobitki ja tez na placu boju dostalam dzis @ ;/ wiec dalej bedziemy toczyc bitwe z zolnierzykami;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej owul. pytam bo ja wlasnie od jakis 3 mies mam slabszy@ i wydaje mi sie ze owu teznie bylo...ale pewno cysta tak mieszala... migotka...wieszmysle ze jezeli w tym cyklu nie bede czucowulki to odrazu zrobie soebie termin u gina i pomysle o monitoringu no chyba ze on cos innego poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia ja tez juz mam druga taka slabsza@. ostatni pani G. powiedziala, ze przy nieregularnych miesiaczkach moze tak byc. ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riditik....to szkoda ze@ dostalas...ale miejmy nadzieje ze szybko sie skonczy i beda znowu stranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×