Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość anetu
hej, też się staramy o dzidzię. Mój cykl starań dopiero: 01. robiłam teścik bo już nie mogłam wytrzymać z niecierpliwości, na razie neg. ale tak naprawdę powinnam zrobić dopiero ok. 10-13.01. bolą mnie jajniki, mam podwyższoną temp, boli mnie krzyż. zastanawiam się czy to na @ czy na fasolkę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetu....witamy!!! no to troche zawczesnie na test jak okres ma byc10-13 ...co do temp. wiesz jak mierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek!!!!! Jaak tam kobitki weekend mija??? Migotka starania doszły do skutku ??? Dorota i inee staraczki jka sie czujecie??? U mnie weekend mija bez jakichkolwiek zakłóceń:) Milego Dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co tam nowego? ;) U mnie bez rewelacji ale ok, starania były i raczej dziś też będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziołchy. Widzę, że temat tez o mnie. Ja czekam czy jestem w ciaży czy nie. Okresy mam nieregularne, temp nie mierzę. Bzyknęłam sie 2 i 5 stycznia, okres mam mieć mniej więcej 17-19 stycznia. Nie czuję żadnych objawów, czasem coś zakłuje delikatnie w jajniku, nic więcej. Fajnie byłoby gdybym zajszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No to się okaże czy zaszłaś ;). Szanse zawsze są, ale nie ma co się mocno napalać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że nie ma się co napalać, co ma być to będzie. Ale takie czekanie jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram staram sie, tzn. chcę zajść w ciążę. Ale jakoś specjalnie pomiarów temp. nie robię. Co ma być to będzie, byłoby fajnie. A u Ciebie jak z okresem, regularnie masz? Bo u mnie różnie bywa niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z temperaturą, to trzeba mieć dużo cierpliwości i podobno dopiero po co najmniej kilku cyklach mierzenia, to jest w miarę wiarygodne...Ja tez nie mierzę, tylko kilka razy z ciekawości zmierzyłam, ale tak kilka dni to nie nie daje, nie można nic wywnioskować... Ja ma regularne cykle, ale to o niczym nie świadczy...Nie masz co się martwić nieregularnymi znam takie, które mają mocno nieregularne, a zaszły bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem.......mierzenie temperatury to nie dla mnie. Zawsze rano spiesze sie do pracy, latam biegam, nie mam czasu na mierzenie. Staram sie współżyc na pewno w dni teoretycznie płodne i to wszystko, nie nakrecam sie nie popadam w schizy :) Ostatnio przez 2 m-ce wkurzyłam sie na męza więc przez ten czas nici z ciazy, teraz ponownie ruszam(y) do boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem się z tym schodzi, trzeba mieć tego świadomość, ale oczywiście nadzieje trzeba mieć przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet oki tylko cos mi troche niedobrze jest ale to po kawie bo cos ostatnio pije jej zaduzo:o ale sie poprawie:P no i piersi ale one prawie zawsze ostanio bola wiec nic nadzzwyczajnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie pij tyle tej kawy, łobuzie! :P my od niedawna mamy ekspres i też ostatnio piję, co prawda jedną, ale mocną, a zawsze piłam słabą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, jeszcze nie czuję, bo chyba za wcześnie skoro ma być ok. środy...ale jakoś śluzu płodnego też na razie jakoś niespecjalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jeszcze nic nie czujesz :P:P to mozesz wiecej sie starac:P migotka przyluz sie:P:P:P bo czekamy na efekty w postaci II keresek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×