Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dorcia, nie rozumiesz :P. No właśnie on się za mocno napalił, boję się, że i mojemu to grozi...facet podchodzi do tego bardzo ambicjonalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka....a nech sie napal :P:P:P jak ja bylam napalona to on sie wachal:D niech poczuje jak to jest:P:P:P:P:P a co:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytam, że ciąża natlii portmann to wpadka. i wiecie co? nie czaje wpadek;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riditiki....czyli ty w terminie @dostalas....oj a ja wieze we wpadki takie po 1 razie i tyle :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie tak. idac tropem ksiazkowym, owu najczesciej jest ok 14-16 dni przed @ no i okazuje sie, ze zawsze na te 14, 16 dni sie staramy a tu nic. zaczynam myslec, ze faktycznie moge nie miec owu. ide 18 do pani G. zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kobiety bez serca jestescie tak swoich wybrankow meczyc:P trzeba sie zgadzac jak oni chca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tez wierze, ale kurde np jeden jedyny raz i masz ci los. dziwne to, ale prawdziwe:) moze w nastetpnym miesiacu tak powpadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka....bardzo ciesze sie na te Twoje stranka i b.b.b.b.mocno 3 mam kciuki i przesylam ci maoaj plodnosc(jaka tam mam:P) na ten miesiac :P:P:P ....wiec szanse masz podwojone:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, jedno co do mnie przemawia, to to, że w cyklu zdrowa para ma 20-30 % szans za zajście...i tego się trzymam, że ciągle jesteśmy poza tymi procentami ;), w tych 70, 80 proc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a ja wam wszystkim przesylam moja płodnosc:D niech wam rosna na potęgę te brzuchy:P Strasznie mi jest zimno od kilku dni:/masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, przecież nie wszystko się od razu udaje, z ciążą, tak jak z odpowiednim facetem, pracą, studiami i czym tam jeszcze, czasem ma się to od razu, czasem po wielu staraniach, czasem niestety wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co niektore(mam na mysli nasza kochana zaciazoana moncie) po takich 2 razach se zaciazyli :P:P:P wiec dlazcego nie za1 razem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ma racje i nie ma co sie zastanawiac dlaczego jest tak a nie inaczej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tez tak zaciazycie :p tylko sie poupijajcie jak ja z mezem i nas emocje poniosły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież mimo super techniki dalej nie można dokładnie określić kiedy doszło do zapłodnienia jesli para wiele razy w płodne działała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia-> kurde poczytam o tej cyście, bo normalnie nie znam przypadku, zaraz sie doksztalce migotka-> masz racje, jestesmy w 70%. ale gdy spytalam M. jak mysli ile % ma zdrowa para starajaca sie o dzidzie bez zawahania powiedzial, 20:D masakra musi cos w tym byc ;) monia-> wysylaj, wysylaj sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...my mamy w stopce dl cykli, wpisz i ty :) monia...e tam nie bedziemy sie wpisywac do zdnych tabelek :P:P to nie pomaga nie wierze w to :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje baby ze wam sie uda w tym miesiacy i do mnie dołączycie ze zgagą z bolem brzucha piersi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaga nie pomaga, ale jest i mniej wiecej wiem czy mi sie spoznia czy nie;) o nic wiecej w tym nie chodzi, no i wiedza do pani G. jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, jak zobaczyłam masz cykle powyżej 30 dni, to masz owulkę raczej najwcześniej 16 dc, a pewnie i później, no tak mi się zdaje...to przy 28 dc, ma się 14, 15 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia....ja dolaczylam z tymi bolami:D :D :D jeszcze mnie zgaga dopadnie i zajsc jeszcze musze:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×